9 טיפים לשיזוף בקיץ

אנו גם ניתן לך כמה שיעזרו לך להפיק את המרב מהשיזוף בקיץ
למרות שהתמקדנו בעיקר בבריאות עם הטיפים שלנו, אנו גם ניתן לך כמה שיעזרו לך להפיק את המרב מהשיזוף בקיץ.
האם אתה רוצה לנצל את מזג האוויר החמים כדי להירגע בשמש וללכת להשתזף בקיץ? אם כן, אל תפספסי את הטאפיות האלה כדי לטפל בעור שלך וכמובן לקבל שיזוף יעיל ומתמשך יותר.

פעילות קיץ טיפוסית היא לשכב בשמש כדי לקבל עור שזוף לחלוטין. עם זאת, אם אתה לא זהיר מספיק, זה יכול להיות מסוכן מאוד. ברור שכל הקיצוניות מזיקה. כשזה מגיע לשיזוף בקיץ, אף פעם לא מזיק להיות זהירים.

בין אם אתה על החוף, בבריכה או בכל מקום באור שמש ישיר, אנשים רבים מנצלים את מזג האוויר החמים כדי להשתזף בקיץ. זהו רגע מרגיע לחלוטין וחלק מהותי מחופשת הקיץ המיוחלת שלנו.

עם זאת, עליך לנקוט באמצעי זהירות מסוימים כדי שחשיפה לשמש לא תגרום לבעיות בריאותיות.

המלצות לשיזוף בקיץ

לאחר מכן, נציג לכם כמה טיפים שכדאי לדעת לפני שיזוף. אם תממשו אותם, הם יאפשרו לכם ליהנות מימי הקיץ מבלי שהשמש תפגע בבריאותכם כלל. זכור את האמרה המפורסמת "עדיף להיות בטוח מאשר להצטער".

1. הכל במידה

בפעמים הראשונות שאתה הולך להשתזף בקיץ, אתה צריך לעשות את זה בהדרגה. התחל לצאת למשך 20 דקות, ואז היכנס לצל. למחרת, הוסף 15 דקות ואז היכנס פנימה.

לעולם אל תישאר בשמש יותר מדי זמן. וזכרו: קרם הגנה הוא לא רק חובה, אלא גם צריך למרוח אותו מחדש.

2. תמיד ללבוש קרם הגנה

גם אנשים ש"לעולם לא נשרפים" - כלומר, אלה שלא נראה נשרפים - צריכים להשתמש בקרם הגנה. אל תשכח לבדוק את תאריך התפוגה. בנוסף, אל תשתמש בקרם הגנה שפג תוקפו. כמובן, הרגישות של העור שלך תעזור לך לקבוע באיזה סוג של קרם הגנה להשתמש.

לפני היציאה לשמש, אין לשים קלן, בושם, דאודורנט או איפור. אלה עלולים לגרום להופעת כתמים על העור שלך.

לגבי מריחה, כדאי לשים קרם הגנה חצי שעה לפני השיזוף בקיץ. כמו כן, אתה צריך ליישם אותו מחדש אם אתה הולך לשחות כל שעתיים.

3. הידרציה מתמדת

בפעמים הראשונות שאתה הולך להשתזף בקיץ
בפעמים הראשונות שאתה הולך להשתזף בקיץ, אתה צריך לעשות את זה בהדרגה.

מים ימנעו מהגוף שלך למצות את כל משאביו כדי לשמור על עור רענן ולווסת את טמפרטורת הגוף. לכן, השתדלו לרענן את הגוף באופן קבוע ולשתות הרבה מים. כמו כן, משקאות אלכוהוליים לא שומרים על לחות.

מזון חשוב גם בעת שיזוף בקיץ. לאחר בילוי של כמה שעות בשמש, נסו לאכול פירות וירקות עם הרבה נוגדי חמצון. בנוסף, אכלו דגנים עם הרבה סיבים.

4. אל תסמוך על העננים

האם אתה מכיר מישהו שסבל מהשפעות השמש ביום מעונן? הסיבה לכך היא שלמרות שאינך יכול לראות אותן, קרני UV עדיין יכולות להגיע לגופך, למרות שהן מסוננות דרך העננים.

זכור גם שחול, מים וגבהים - על הרים, למשל - הם גורמים שיכולים לשפר את השפעת הקרניים.

"אחרי בילוי של כמה שעות בשמש, נסו לאכול פירות וירקות עם הרבה נוגדי חמצון. בנוסף, אכלו דגנים עם הרבה סיבים".

5. הגן על הראש והעיניים שלך

חשוב מאוד שתרכיבו משקפי שמש. כך תוכלו למנוע היווצרות מחלות עיניים. כמו כן, אל תחשוף את ראשך לקרני השמש. תמיד יש להרכיב כובע כדי למנוע מהקרקפת שלך לשרוף.

אזורים רגישים נוספים הם הצוואר, הפנים, קו הצוואר והאוזניים. להגן עליהם! לאחר יום בחוף הים, שקול גם למרוח מוצרים המחזירים לחות ומזינים את השיער שלך.

לגבי בגדים, אתה תמיד צריך ללבוש בגדים קלים. הימנע מצבעים כהים, שסופגים חום, ובחר בבדים בהירים כמו כותנה.

טיפים לשיזוף טוב יותר בזמן שיזוף בקיץ

למרות שהתמקדנו בעיקר בבריאות עם הטיפים שלנו, אנו גם ניתן לך כמה שיעזרו לך להפיק את המרב מהשיזוף בקיץ. שימו לב והתכוננו לשעות אחר הצהריים היפות שתהנו:

  • מזונות שעוזרים לשיזוף. בשל רכיבי התזונה שהם מכילים, מזונות כמו גזר, מנגו, פלפלים, קישואים, עגבניות וביצים מציעים יתרונות שיזוף שונים.
  • לצרוך אגוזים. כלול אותם בתזונה שלך כדי לעזור להאריך את השיזוף שלך.
  • הוסף ויטמין A לקרמים שלך. אתה יכול לקבל כמוסות עם ויטמין זה, המסייע בייצור מלנין ומזין את העור שלך. ויטמינים C ו-E טובים גם להגנה על העור בזמן השיזוף.
  • השתמש בקרמים לשיזוף עצמי. אם אתה לא נהנה לבלות הרבה זמן בשמש, תמיד יש לך את האפשרות הזו. היזהר: ודא שהם בטוחים לעור שלך על ידי שאל את הרופא שלך לפני שתנסה זאת.
  • בקיצור, תוכלו להפיק את המיטב משיזוף בקיץ אם תדאגו לדאוג לבריאותכם. רק עם כמה אמצעי זהירות בסיסיים, אתה יכול למנוע בעיות גדולות בעתיד.