חי מחדש את תוכניות הטלוויזיה האהובות עליך משנות ה-90

האחרונה מתוכניות הטלוויזיה האהובות עלינו משנות ה-90 היא Blossom
האחרונה מתוכניות הטלוויזיה האהובות עלינו משנות ה-90 היא Blossom.
אם גדלתם במהלך שנות ה-90, אז לא תרצו לפספס את הכתבה של היום. המשיכו לקרוא בעודנו מביטים נוסטלגיים בתוכניות הטלוויזיה האהובות עליכם משנות ה-90.

האם אתה זוכר כשהיית נער צעיר והיית הולך לבית של חבר אחרי הלימודים? תאכלו חטיף, תכינו שיעורי בית ואז תצפו ביחד בתוכניות הטלוויזיה האהובות עליכם.

לחיות מחדש את הימים הטובים הוא משהו שאנחנו תמיד אוהבים לעשות כמבוגרים, במיוחד כשמדובר בזיכרונות יקרים מהילדות והנעורים שלנו.

זו הסיבה שאנחנו רוצים לנצל את ההזדמנות הזו כדי להסתכל אחורה על כמה מתוכניות הטלוויזיה הטובות ביותר של שנות ה-90. העשור הזה באמת בולט בהיסטוריה בגלל ההתקדמות והשינויים הגדולים שהתרחשו במהלך 10 השנים האלה.

אז, הכינו קצת פופקורן והתכוננו לחיות מחדש כמה מרגעי הטלוויזיה האהובים עליכם!

תוכניות הטלוויזיה האהובות עליך משנות ה-90

הנסיך המדליק מבל אייר

אחת מתוכניות הטלוויזיה הבולטות משנות ה-90 הייתה הנסיך הטרי מבל-אייר. בתוכנית מככב וויל סמית', שדמותו היא נער חסר דאגות שחי עם דודתו ודודו המיליונרים. הסדרה היא אחת מתוכניות הטלוויזיה הגדולות בתולדות הטלוויזיה.

מהקדמת הראפ הקליטה (שסמית' עצמו כתב ב-15 דקות), ל"ריקוד קרלטון" המצחיק... מנושאים קלילים יותר כמו שופינג והיכרויות, לנושאים רציניים כמו גזענות וזכויות אזרח... המופע כבש את הקהל הצעיר והטביע את חותמו על ההיסטוריה.

עד היום, אתה בטוח תצחק וחייך בזמן שאתה צופה בתוכנית הזו שממשיכה לפגוש צעירים ומבוגרים.

ענייני משפחה

עוד אחת מתוכניות הטלוויזיה האהובות עלינו משנות ה-90 היא Family Matters. ללא ספק, הדמות הבלתי נשכחת והחביבה ביותר מהתוכנית הייתה סטיב אורקל.

למרות שהוא לא היה בן למשפחה הראשית, הילד המסורבל והבלתי פוסק הזה גנב את ההצגה. אופן הלבוש המיוחד שלו, האמירות הקלאסיות שלו והבעות הפנים המצחיקות שלו הפכו אותו לאגדת טלוויזיה.

שוב, בטוח שתהנה לחיות מחדש את תוכנית הטלוויזיה האהובה הזו משנות ה-90. מה שכן, אתם יכולים להכיר את זה לילדים שלכם! כך, גם הם יכולים לשאול את עצמם אם אורקל יצליח אי פעם לשכנע את לורה.

עוד מתוכניות הטלוויזיה הגדולות משנות ה-90

בוורלי הילס 90210

מדי פעם מגיעה סדרת טלוויזיה שמסמנת נקודת מפנה בחיי הצופים בה. בני נוער מכסים את קירות חדר השינה ולוקרים של בית הספר בפוסטרים ותמונות של הכוכבים האהובים עליהם. מה שכן, הם חולמים לחיות את אותם הסיפורים שהם רואים על מסכי הטלוויזיה שלהם.

כך היה במקרה של בוורלי הילס 90210, או כפי שהוא נקרא, רק "90210". בסדרה מככבת קבוצה של תיכוניסטים שחיים בשכונות הזוהרות של בוורלי הילס. בכל פרק, חייהם של ברנדון, ברנדה, קלי, לוק, איאן, אנדריאה, דונה ודיוויד מראים את הדרמות האופייניות של חיי העשרה.

תוכניות הטלוויזיה האהובות עליך משנות ה-90
תוכניות הטלוויזיה האהובות עליך משנות ה-90.

אנחנו יודעים שאתה כבר לא נער, אבל לפעמים הנוסטלגיה מחזירה אותנו לאותם רגעים פנטסטיים של נעורינו. אם זה חל עליך, אז זה הזמן לבדוק את bh90210 שהופיע על פוקס בקיץ האחרון.

למעט לוק פרי, שנפטר בחודש מרץ האחרון, תוכל ליהנות מכל הדמויות האהובות עליך.

לפרוח

האחרונה מתוכניות הטלוויזיה האהובות עלינו משנות ה-90 היא Blossom. התוכנית מציגה את חייה של נערה מתבגרת מבריקה, מוכשרת ומודרנית שהאירה את חייהם של מיליוני צופים.

הסדרה סובבת סביב חייהם של בלוסום ושני אחיה, שגודלו על ידי אביה לאחר שאמם עזבה את הבית. וכמובן, אנחנו לא יכולים לשכוח את חברתה הטובה והדברנית והאקסצנטרית של בלוסום, סיקס.

המופע היה מוצלח ביותר, בין השאר משום שעסק בבעיות יומיומיות ובנושאים חשובים. מה גם שהיא עשתה זאת בגלוי וללא גנאי.

נחל דוסון

לדבר על רגשות בגיל ההתבגרות ולהתמודד איתם זו לא תמיד משימה קלה. זו הסיבה שסדרת הטלוויזיה Dawson's Creek השפיעה כל כך על חיי הקהל הצעיר והנאמן שלה בשנות ה-90.

הסדרה כללה קבוצה של בני נוער מהעיר דוסון. בני הנוער היו בני 15 במהלך העונה הראשונה של התכנית, והתכנית נמשכה בסך הכל 6 שנים. זה שופך אור על הקונפליקטים הפנימיים שעמם מתמודדים בני נוער בחיים האמיתיים, כולל מיניות, אלכוהול, בריונות, סערת משפחה, מרדנות ועוד.

בעוד שדוסון קריק תמיד נטה להיות מעט דרמטי ומפכח, הוא גם היה פורץ דרך וישר. ללא ספק, כל זה הפך את זה להצלחה כה גדולה.

עמק מתוק גבוה

למרות שהסדרה הזו לא ממש הצליחה כמו השאר, היא הייתה מאוד מוכרת בזמנה. ובעוד שאר התוכניות נוצרו לטלוויזיה, Sweet Valley High התבססה על סדרות ספרים פופולריות.

סדרת הספרות Sweet Valley High זכתה להצלחה רבה בקרב קהל צעיר בשנות ה-80. למעשה, יש עצום של 181 כותרים בסדרה, כולם נכתבו על ידי פרנסין פסקל.

סדרת הטלוויזיה של שנות ה -90 הביאה לחיים את הדמויות הראשיות של הספרים. כל פרק הציג את החיים המנוגדים, האהבות והחברות של ג'סיקה ואליזבת - שני תאומים זהים שלא יכלו להיות שונים יותר.

פופולריים