הצית מחדש את התשוקה שלך לאחר שהפכת להורים

אם אתם תוהים כיצד להצית מחדש את התשוקה שלכם לאחר שהפכתם להורים
אם אתם תוהים כיצד להצית מחדש את התשוקה שלכם לאחר שהפכתם להורים, שימו לב לעצות שלנו.
זה נפוץ לאבד קצת התרגשות במערכת היחסים שלך ברגע שיש לך ילדים. אם אתם תוהים כיצד להצית מחדש את התשוקה שלכם לאחר שהפכתם להורים, שימו לב לעצות שלנו.

כשאתה פוגש מישהו ומרגיש נמשך אליו, אתה עושה כל שביכולתך כדי לזכות בו. בהתחלה, אתה עושה כל מה שאתה יכול כדי לשמור על הלהבה הזו בחיים. הזמן טס, האהבה גדלה, כל מפגש עם אינטימיות הוא אינטנסיבי יותר... אתה מלא תשוקה.

עם זאת, מה קורה כאשר מערכת היחסים שלכם מבשילה? כאשר זוגות הופכים רציניים יותר ויוצרים קשרים חזקים, נפוץ שרמות ההתרגשות יורדות. למעשה, זה קורה במיוחד לאחר שהופכים להורים. אל תדאג, המצב הזה מאוד נורמלי.

זכור את העצות הללו כדי שלא תיפול בתלם. עם קצת עזרה, אתה יכול להצית מחדש את התשוקה שלך לאחר שהפכת להורים.

איך אתה יכול להצית מחדש את התשוקה שלך?

אולי אתה מתמקד כל כך בתחומי אחריות אחרים (ילדים, בית, עבודה, משפחה...) שאתה לא חושב על ה"אחריות" האחרת שלך - טיפול במערכת היחסים שלך עם בן הזוג. למעשה, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא למצוא מה גורם לבעיה כדי שתוכל לעבוד יחד כדי להצית מחדש את התשוקה שלך. שימו את עצמכם אחד בנעליו של זה כדי להבין מה קרה ולמה.

עם קצת אמפתיה, הבנה ובעיקר שותפות, בוודאי תגיעו לנקודה משותפת. במובן זה, חשוב מאוד שהאב יבין את השינויים הפיזיים והרגשיים האדירים שמגיעים עם ההריון והלידה.

1. אל תזניחו אחד את השני

כשאתה רווק ומחפש את החצי הטוב יותר שלך, אתה תמיד דואג לגבי איך שאתה נראה ומבלה ביחד. ואז, כאשר אתה מרגיש נוח במערכת היחסים שלך, אתה מפסיק לבלות יחד.

לא רק שאתה מפסיק להיות ביחד פיזית, אלא גם לעשות דברים קטנים ומהנים ביחד. לדוגמה, אתה יכול ללכת לקולנוע או ללכת לארוחת ערב עם חברים.

2. תקשורת היא המפתח כדי להצית מחדש את התשוקה שלך

לא צריך לדבר רק על מה שקורה בבית או עם הילדים. אתה צריך להקדיש זמן לדבר על מערכת היחסים שלך, החששות שלך והרצונות שלך. כך, שניכם יודעים מה זה צריך ורוצה אחד לשני.

אולי שעת השינה הייתה כרוכה בעבר בשיחות, בדיבור על היום שלך, או לבלות קצת זמן בפינוק של בן הזוג... ועכשיו זה רק שעת השינה. קח את הרגע הזה כדי להצית מחדש את התשוקה שלך. כתוב איך אתה מרגיש באמצעות מילים וחיבוקים.

3. נהל את הזמן שלך

אתה צריך לקחת את זה מאוד ברצינות. חסוך כמה דקות ביום כדי להיות לבד. שתף חוויות חיוביות, ואל תחשוב על אחריות ולחץ יומיומי לרגע. זהו צעד חשוב להחזרת התשוקה שלך.

לעשות דברים שונים יעזור לך. כמה דברים שאתה יכול לעשות ביחד הם תכנון טיולים קטנים ביחד. לדוגמה, אתה יכול לצאת לאכול או לרקוד. הפתיעו את בן/בת הזוג במאמץ מסוים! כמו כן, אל תרגיש רע אם אתה צריך להשאיר את הילד שלך עם בייביסיטר לזמן מה.

4. התחל מאפס

אתה צריך להחזיר את זה להתחלה. חקרו אחד את השני כמו בפעם הראשונה, וקחו בחשבון שהגוף שלכם שונה לאחר לידה. לאחר הלידה, האזורים הארוגניים יכולים לשנות מקום, והם מוכנים להתגלות שוב.

אתה תמיד יכול לפנות זמן לדברים שחשובים לך. אם אתה צריך לטפח את מערכת היחסים שלך, אל תבזבז זמן כדי להחזיר את הניצוץ הזה.

פופולריים