5 טיפים לחזרה לקולג' לאחר לידה

נראה לך כמה מהטיפים הטובים ביותר לחזרה לקולג' לאחר לידה
לאחר מכן, נראה לך כמה מהטיפים הטובים ביותר לחזרה לקולג' לאחר לידה.
לחזור לקולג' אחרי לידה זה לא קל. במאמר זה נראה לך כמה רעיונות שיעזרו לך להתארגן. לקחת הערה!

אמהות טריות לא צריכות להפסיק לנסות להגיע למטרות האישיות שלהן, כמו השלמת התואר האוניברסיטאי שלהן. במאמר זה נספק כמה טיפים לחזרה לקולג' לאחר לידה.

כאשר נשים צעירות נכנסות להריון בזמן שהן עדיין בקולג', הן יצטרכו בדרך כלל להשהות את הלימודים. עם זאת, ברגע שהילד שלהם נולד, זה יכול להיות זמן מצוין לחזור לבית הספר. להיות אמא טרייה לא אומר שאתה צריך לוותר על זמן לעצמך ולפעילויות שלך.

להיות אמא זה אתגר בפני עצמו, אבל להיות תלמידה טובה בו זמנית זה עוד אתגר. זה ידרוש הרבה עבודה קשה וארגון.

כשמגיע הזמן לחזור לקולג', עדיף לקבל תמיכה מאנשים אהובים. תזדקק לעזרה מהאב או קרוב משפחה אחר במשך השעות הרבות שתבלה בבית הספר ובלימודים.

טיפים לחזרה לקולג' לאחר לידה

לאחר מכן, נראה לך כמה מהטיפים הטובים ביותר לחזרה לקולג' לאחר לידה. שים לב והתכונן להשיג את המטרה שלך!

1. בקשו עזרה

להיות אמא וללמוד במכללה זו משימה לא פשוטה. אתה עלול להיות עסוק יותר מתמיד ולהרגיש שאתה לא יכול להתמודד עם כל האחריות. זו הסיבה שסביר להניח שתזדקק לעזרה מחברים לכיתה כדי לקבל הערות כאשר אינך יכול ללכת לשיעור בגלל התינוק שלך.

אתה גם חייב לקבל את התמיכה של בן הזוג וההורים שלך. הם יצטרכו לטפל בו כשאתה בכיתה או בבחינות. אמון באהובים שלך יעזור לך להתרכז ולהגביר את סיכויי ההצלחה שלך. זכור, חלופה נוספת היא למצוא מטפלת.

2. היו מציאותיים

הדבר הטוב ביותר בלחזור לקולג' בתור אמא הוא שאתה יכול לקבוע את לוח הזמנים שלך בעצמך. אתה צריך לדעת את הגבולות שלך. אם אינך מציאותי לגבי הזמינות שלך, סביר להניח שתבצע את כל עבודתך בקולג'.

טיפים לחזרה לקולג' לאחר לידה
טיפים לחזרה לקולג' לאחר לידה.

אנו ממליצים להגדיר יעדים קטנים יותר שקל יותר להגיע אליהם. זה יעזור לך לראות את ההתקדמות שאתה עושה מדי יום.

3. לימוד מרחוק

כיום, ישנן אוניברסיטאות רבות המציעות תוכניות מקוונות. הם עושים את זה כדי לתמוך בצרכים ובדרישות של אמהות רבות שחוזרות לקולג'. קורסים מקוונים באוניברסיטה מאפשרים לך לשלוט ביום שלך.

למעשה, תוכניות מקוונות גמישות למדי. סטודנטים יכולים לעתים קרובות להשלים את הקורסים שלהם לפי לוח הזמנים שלהם. בנוסף, הם יכולים לעשות זאת מהנוחות של ביתם. לכן, קל יותר לאזן את חייך.

"כשמגיע הזמן לחזור לקולג', עדיף לקבל תמיכה מאנשים אהובים. תצטרך עזרה מהאב או קרוב משפחה אחר במשך השעות הרבות שתבלה בבית הספר ובלימודים".

4. נצלו את הזמן הפנוי

למען האמת, אולי אין לך הרבה זמן פנוי עם התוספת החדשה למשפחה שלך. עם זאת, אם התינוק ישן טוב במהלך היום, אתה יכול לנצל את זמן הנמנום כדי ללמוד. אתה רק צריך להקדים את שעת השינה לתינוק כדי לפנות זמן ללימודים.

5. ארגון

לבסוף, אם אתה רוצה לחזור לקולג', אתה צריך להישאר מאורגן בקפידה. זה יאפשר לך להצליח בכל פעילות שתרצה לעשות. למעשה, אמהות שעוברות את המצב הזה הן אמיצות ומפתחות כישורי ארגון נהדרים.

בסך הכל, אנחנו רוצים לסיים במתן עידוד להמשיך בתהליך הזה. זה קשה, כי אתה בהחלט תהיה עסוק יותר מהרגיל. נכון שיש הרבה אתגרים שעומדים בפני אמהות, אבל הם לא בלתי אפשריים.

בכל מקרה, זו הקרבה ששווה את המאמץ. את צריכה להיות מאוד גאה שיש לך את הרצון לחזור לבית הספר לאחר הלידה. אני מקווה שהטיפים המופיעים כאן יעזרו לך להגיע ליעדים שלך!

פופולריים