כיסויי ראש לכלה: סגנונות רומנטיים עם פרחים

סגנונות כלה הכוללים פריטי שיער עם פרחים נראים בתדירות גבוהה יותר מדי יום
עם השימוש בפרחים משומרים, סגנונות כלה הכוללים פריטי שיער עם פרחים נראים בתדירות גבוהה יותר מדי יום.
כיסויי ראש לכלה עם פרחים הפכו לטרנד. במאמר זה, ניתן לך כמה רעיונות כדי שתוכל לבחור את הסגנון שאתה הכי אוהב.

עד לפני כמה שנים, זה היה נדיר לראות מישהו משתמש בכיסויי ראש לכלה עם פרחים. עם זאת, כיום פריטי שיער פרחוניים הופכים נפוצים יותר והם נותנים תחושה רומנטית למראה הכלה.

כרגע זה מאוד אופנתי להשתמש בהדפסים פרחוניים על בגדים. הדפסי פרחים מופיעים גם על בגדים לאירועים מיוחדים, כמו חתונות.

עם השימוש בפרחים משומרים, סגנונות כלה הכוללים פריטי שיער עם פרחים נראים בתדירות גבוהה יותר מדי יום. פרחים משומרים הם פרחים טבעיים המטופלים כדי למנוע מהם להיפגע. הם יכולים לשמור על הצורה הטבעית שלהם במשך חודשים ואפילו שנים.

במאמר זה, נדון בכמה מכיסויי הראש הפרחוניים לכלות הנפוצים ביותר, כך שתוכל לבחור איזה מהם אתה הכי אוהב לאותו יום מיוחד.

לובש את השיער שלך, סיכה בסגנון סיכה

עד לפני זמן קצר, זה היה כמעט בלתי מתקבל על הדעת לראות כלה לובשת את שערה. תמיד היה הרעיון שכלה צריכה ללבוש את שיערה בתסרוקת רשמית. כיום, כלות רבות עונדות את שיערן לחלוטין ומשתמשות רק בסיכה מאחור.

אם אתה אוהב את האפשרות הזו, שקול להשתמש בסיכה עם מבטא פרחוני. כך תעניקי לשיער טאץ' שונה בלבוש הכלה שלך.

הסיכות הפרחוניות יכולות להיות בצבעים ניטרליים או אפילו לבנות כך שהיא משתלבת עם השמלה. מצד שני, אם אתה יותר הרפתקני אתה יכול להשתמש בפרחים עם צבעים עזים כך שהאביזר מורגש יותר.

פרח אחד בודד

אפשרות נוספת לאותו יום מיוחד היא להשתמש בכיסוי ראש שיש בו רק פרח אחד. סוג שיער זה נוח לשימוש אם אתה מחליט לקשור את כל השיער שלך בלחמנייה. אתה יכול להשתמש בתסרוקת פרח בודד בין אם גבוה על הראש או נמוך בעורף.

אתה יכול גם לבחור היכן בשיער שלך אתה לובש את התספורת. רוב הכלות בוחרות ללבוש אותו בצד אחד של הלחמנייה.

כולל כיסויי ראש לכלה עם רעלה

כיסויי ראש לכלה עם פרחים הפכו לטרנד
כיסויי ראש לכלה עם פרחים הפכו לטרנד.

אם אתה רוצה ללבוש כיסוי ראש פרחוני כי אתה אוהב דפוסי פרחים, אבל אתה גם רוצה ללבוש רעלה, זו האפשרות הטובה ביותר שלך. ניתן להשתמש בכיסוי ראש פרחוני הכולל צעיף בתחתית. ואתה יכול להשתמש בסוג זה של כיסוי ראש עם השיער שלך קשור לאחור בלחמנייה נמוכה או עם השיער שלך קשור בצמה.

כך תוכלו לשלב בין שני המראות. יש לך גם אפשרות להוריד את הרעלה לאחר הטקס ולהשתמש רק בכיסוי הראש עם פרחים לקבלת הפנים.

כיסויי ראש לכלה עם פרחי קרמיקה

חלופה נוספת לפרחים משומרים ומה שכלות רבות משתמשות בו כעת הם פרחי קרמיקה. סוגים אלה של פרחים עמידים יותר מפרחי טבעי או משי. בנוסף, הם מספקים לכלה אפשרות למראה וינטג'.

פרחי קרמיקה יפים במיוחד עם שמלות עם חתכים פשוטים וקווים ישרים שאין בהם הרבה פרטים כדי להדגיש את האלגנטיות שלהם.

כתרי פרחים או כתרים למחצה

בין כל כיסויי הראש האפשריים עם פרחים לכלות, אנו חושבים שחצי הכתר הוא הנפוץ ביותר. זהו כיסוי ראש המשמש על החלק האחורי של הראש במקום לכלול את המצח כמו הכתר המלא. כיסוי הראש חצי כתר מתאים לתסרוקות שבהן הכלה עונדת את שיערה או קשורה נמוך על הראש.

אם אתה באמת רוצה שהפרחים והתסרוקת ישחקו חלק גדול בסגנון הכלה שלך, אז אתה צריך להשתמש בכתר פרח מלא. בניגוד לחצי הכתר, הכתר המלא כולל גם את המצח.

אם תבחרו בכתר השלם, כדאי להקדיש זמן נוסף לבחירת הצבע וגודל הפרחים. זה כדי שזה לא ייראה אקסטרווגנטי או יוריד מהאלגנטיות שלך.

בדיאם

אחד מכיסויי הפרחים הפשוטים אך עדיין היפים לכלות הוא דיאדם. סוג זה של אביזר לעולם לא יוצא מהאופנה לחתונה. באמצעות דיאדם אתה יכול ללבוש את השיער שלך למטה או קשור. רק תצטרכו לשים לב לגודל, לסוג ולצבע של הפרחים שתבחרו.

פופולריים