5 רעיונות למתנות לבני נוער

לכן זה מאוד נורמלי שהורים יבקשו עצות לגבי רעיונות למתנות לבני נוער
לכן זה מאוד נורמלי שהורים יבקשו עצות לגבי רעיונות למתנות לבני נוער.
אם אתה חושב על רעיונות למתנות לבני נוער, שקול את האפשרויות הנהדרות האלה. אולי הם לא ביקשו אותם, אבל הם בוודאי יאהבו אותם.

ילדים חווים שינויים רבים במהלך גיל ההתבגרות, כולל שינויים באהבתם ובהעדפותיהם. בני נוער רבים רוצים את הגאדג'טים והאביזרים הטכנולוגיים החדשים ביותר. לכן זה מאוד נורמלי שהורים יבקשו עצות לגבי רעיונות למתנות לבני נוער.

הדבר החשוב ביותר הוא לא להתפנק יותר מדי או לקבל להם את כל מה שהם מבקשים ממך. נסו לוודא שלכל מתנה יש תפקיד חינוכי או מעורר את כישרונותיהם ותחביביהם. אולי הם לא רואים את זה ככה, וזה בסדר.

אחת המשימות העיקריות בגיל ההתבגרות היא למצוא את הזהות שלך. זה לא אומר בהכרח לדעת מי אתה, אלא להבהיר מי אתה רוצה להיות.

רעיונות המתנות הטובים ביותר לבני נוער

1. כלים אומנותיים או ציוד ספורט

אחת התפקידים הגדולים ביותר שיש להורים היא לעודד את התחביבים והכישורים של ילדיהם. אם ילדיכם עוסקים בספורט או אוהבים אומנות, תנו להם את החומרים הדרושים.

2. רמקול עמיד למים

בדרך כלל, בני נוער מבלים זמן רב במקלחת או בטיולים בחוץ. משהו שהם בוודאי יאהבו הוא רמקול עמיד למים. הם יכולים לחבר אליו את המחשב או הטלפון שלהם.

רעיונות המתנות הטובים ביותר לבני נוער
רעיונות המתנות הטובים ביותר לבני נוער.

אתה יכול למצוא הרבה סוגים שונים בשוק. חלקם נצמדים למשטחים, עמידים למים ואפילו מתחברים עם בלוטות '.

3. מצלמה

דרך טובה לעורר את הכישרון היצירתי של ילדיכם היא לתת להם לנסות צילום. בנוסף ללמד כיצד להיות אמנותי וערמומי, הם ישמרו על עצמם פרודוקטיביים.

כדי להחמיא לפעילות זו, מצלמה היא מתנה נהדרת. אתה יכול להשיג להם מצלמה דיגיטלית, סרט או מיידית.

4. מנוי לפלטפורמת מוזיקה או סרטים

זה רעיון טוב לילדים לגשת לסרטים או למוזיקה האהובים עליהם מכל מכשיר. מתנה זו מעניקה גם לך וגם לילד שלך יותר אחריות.

הם צריכים להבטיח שהם לא ישתמשו יותר מדי במקורות המולטימדיה האלה. זה גם לא צריך להפריע לפעילויות חשובות אחרות.

5. הרשמה לשיעור שהם מעוניינים בו

עודדו אותם לנצל את הזמן הפנוי שלהם על ידי תרגול או למידה של משהו חדש. שיעורים נוספים יעזרו להם להיות ממושמעים יותר. שיעורי אמנות, מועדוני ספורט או מנוי לחדר כושר הם פעילויות בריאות עבורם.

עם זאת, עליכם להקפיד על הסכם עם ילדיכם. אף אחת מהפעילויות הללו לא אמורה להפריע לרעה בבית הספר או בבית.

המלצות להכנת מתנות לבני נוער

  • לפני שקונים מתנה שהילדים שלכם מבקשים, תנו להם להתבטא ולהסביר למה הם רוצים אותה. זה לא אומר שאתה תמיד צריך להגיד כן, אבל תן להם לדעת שאתה מקשיב להם.
  • הימנע מלגרום להם להרגיש שהם מרכז היקום. כאשר ריכוז עצמי משתלט על אדם, זה גורם להרבה בעיות. היו גם ברורים והראו להם שתפקידכם אינו לתת להם כל מה שהם רוצים, מתי שהם רוצים. אתה יותר מספק.
  • למד אותם לחשוב גם על אחרים. הזכירו לילדים שלכם להיות אסירי תודה ובעלי נימוסים טובים. ערכים טובים צריכים ללמד אותם שצרכים של אנשים אחרים חשובים באותה מידה.
  • כאשר אתה מספק את כל הרצונות, אתה מסתכן להפוך לא מרוצה ולא אסיר תודה. למד אותם שכאשר אדם צריך להילחם על משהו, הוא מעריך אותו יותר.
  • ספר להם על ההשפעה המוגזמת של התקשורת. החברה מעריצה את הצרכנות. הרבה מזה נובע מהשפעה מהטלוויזיה או מהאינטרנט. עזרו להם להבין מגיל צעיר שלא כל מה שהם רואים נכון או בריא. כמו כן, למד אותם שהם לא צריכים לצאת נגד הערכים שלהם כדי להיות חלק מקבוצה.

ודאו שהמתנות שאתם נותנים למתבגרים מספקות צורך או מניעות אותם בצורה חיובית.

זכור גם שאתה כהורה לא צריך למלא את כל הדרישות של בני הנוער שלך. חלק מהמשמעת וגיבוש האופי שלהם הוא לתת להם דברים כדי לשפר את עצמם.

פופולריים