12 מצבים שרק אמהות מבינות

הקטנטנים שלנו גונבים את ליבנו וממלאים את חיי היומיום שלנו בסיטואציות שרק אמהות מבינות
יהיו אשר יהיו העליות והמורדות של ההורות, הקטנטנים שלנו גונבים את ליבנו וממלאים את חיי היומיום שלנו בסיטואציות שרק אמהות מבינות.

יהיו אשר יהיו העליות והמורדות של ההורות, הקטנים שלנו גונבים את ליבנו וממלאים את חיי היומיום שלנו במצבים שרק אמהות מבינות.

כנראה שכבר נמאס לך לקרוא ולשמוע את זה: להיות אמא זו חוויה ייחודית ומיוחדת. ילדים הופכים את החיים שלנו להרבה יותר מתוקים, אבל כל משפחה שגדלה מגיעה עם קורט תבלינים.

טיפול בקטנטנים יכולה להיות הרפתקה בפני עצמה. ככל שהזמן עובר, היכולות שלא התגלו יחזיקו אותך על קצות האצבעות.

הצטרפו אלינו לגלות כמה מהמצבים שרק אמהות מבינות.

כשאמא צריכה לאלתר

החיים עם ילד יכולים לפעמים להיות בלתי צפויים. ככל שתגלה יכולות שלא ידעת שיש לך, תגלה שהפכת למומחה באלתור.

"אחד הדברים הכי מזל שיכולים לקרות לך בחיים הוא, לדעתי, להיות ילדות מאושרת"

-אגטה כריסטי-

בחזרה לילדות: 3 מצבים שרק אמהות מבינות
בחזרה לילדות: 3 מצבים שרק אמהות מבינות.

אפשר ליצור מתכון גורמה ממקפיא חצי ריק, להפוך שאריות למשתה וליצור תחפושת יש מאין. ואלה רק חלק מהכישרונות שלך.

  • מציאת שירותים ציבוריים כשאין כאלה בסביבה. ילד או ילדה, במוקדם או במאוחר הילד שלך יצטרך ללכת כאשר אתה הכי פחות מצפה לזה. לא משנה היכן אתה נמצא, תמיד תמצא דרך להציל את היום.
  • שיפור פרויקט בית ספרי. מפרויקטים מדעיים של הרגע האחרון ועד לתחפושות או פינוקים לכיתה, אתה יכול לעשות הכל, עם לא יותר מהחומרים שיש לך בבית.
  • להשיג את התחפושת שכולם רוצים. זה לא משנה אם הילדים שלכם חולמים להיות נסיכות או גיבורי על. אתה עושה שימוש חוזר וממחזר ועוזר לילדים שלך להפוך למי שהם רוצים להיות.

מריבה וממצה

זה לא רק שעת ארוחת הערב, אמבטיות ומטלות שיכולות להוביל לפריצת מלחמת העולם השלישית בבית.

יש הרבה רגעים אחרים שיוכלו לתת לך עוד כמה שערות אפורות. אבל כשאתה מסתכל אחורה על המריבות הקטנות האלה, זה יכול להיות רק בחיוך.

  • טיפול בבית. "אל תבעט בכדור ליד החלונות!" "אל תיגע בזה, זה שביר!" אנחנו חוזרים על המשפטים האלה כמו תקליט שבור, ולעתים קרובות לשווא. מספיק ילד שמשחק עם ירושה שביר כדי להכניס פחד בלבה של כל אמא.
  • בחירת בגדים. כשהם גדלים, ילדים רוצים לבחור את התלבושות שלהם. חוש האופנה שלהם עדיין מתפתח. זה אומר אלף החלפות תלבושות, סלסלה ממולאת בבגדים ללא רבב וארון מבולגן. נראה שקיפול והנחת בהחלט לא נמצאים באוצר המילים שלהם.

בחזרה לילדות: 3 מצבים שרק אמהות מבינות

במובן מסוים, להיות אמא פירושו לחזור לעבר. הורים מסתכלים על החיים בבגרות של מבוגר, אבל עם מגע של קסם הילדות.

הקמת משפחה היא הזדמנות שנייה בילדות. אז צאו מאזור הנוחות של המבוגרים שלכם ותיהנו מכל רגע ייחודי בדיוק כמו הילדים שלכם.

  • להפוך לאנין צעצועים. כן, צעצועים חדשים. הבובות והמטבחים שנמצאים שם בימים אלה מלאים בפיצ'רים חדשים ומהנים. ואם יש לך ילד, זו עשויה להיות ההזדמנות הראשונה שלך לשחק עם צעצועים אחרים. תהנה עם הרובוטים ומכוניות השלט רחוק.
  • להיות מומחית בגיבורי על ונסיכות. הריינג'ר הבודד יצא מהאופנה מזמן. מוטב שתתעדכן ותשקע בדמויות שכובשות את דמיונם של ילדים היום. פפה חזיר, Paw Patrol וספיידרמן מחכים!
  • השלמה עם הגוף שלך. את מוכנה לפגוש את השאלות הכי מביכות בחיוך: "אמא, למה את עושה פיפי בישיבה?" "למה אבא עושה פיפי בעמידה?" וכמובן, השאלה הגדולה מכולן: "מאיפה באים תינוקות?"

2 מצבים שכל אמא תזדהה איתם

  • דאגות לגבי העתיד. שום דבר לא משמח אותך יותר מאשר לדאוג לקטן שלך. אבל יש ספק מציק שגורם לכל אמא ליותר מקצת חרדה. מה יהיה התפקיד שלי בחייו של ילדי בעתיד? תסמונת הקן הריק מתנשאת, ואתה מתחיל לחשוב על מערכת היחסים שלך עם ילדך כאשר יש לו בן זוג ומשפחה משלהם. אבל אז אתה זוכר שהדרך עוד ארוכה.
  • תמיד בליבם. אין ספק בעניין: הילדים שלך לעולם, לעולם לא ישכחו אותך. את אמא שלהם, ואין עוד בעולם כמוך. טיפחת את הקשר החזק והיפה ביותר. זה יימשך לנצח. הידיים הקטנות האלה שהחזקת יהיו אותן הידיים שיחזיקו אותך כשאתה הכי צריך את זה.