לקחת ילדים לבריכה: אמצעי זהירות נחוצים

כדאי לזכור את כל אמצעי הזהירות שלעיל לפני היציאה לבריכה עם ילדים
לסיכום, כדאי לזכור את כל אמצעי הזהירות שלעיל לפני היציאה לבריכה עם ילדים.
כאשר הולכים לבריכה עם ילדיכם, חשוב ביותר לנקוט באמצעי זהירות מסוימים. לילדים יש ניסיון מועט במים והם זקוקים לטיפול שלך. הם אינם מודעים לסכנות העומדות בפניהם.

ללכת לטבול במים זה משהו מהנה לילדים ומבוגרים כאחד. לקחת ילדים לבריכה היא אפשרות מצוינת כשאתם בחופשה או בחופשת הקיץ. עם זאת, חשוב לנקוט באמצעי זהירות מסוימים כשמדובר בילדים ובריכות .

בשל הניסיון המוגבל שלהם, ילדים עלולים למצוא את עצמם בקלות בסכנה כשהם משחקים בבריכה או בסביבתה. עם זאת, אם תנהגו באמצעי זהירות נאותים, היום שלכם בבריכה יתגלה כחוויה המשמחת שרציתם למשפחתכם.

אז מה הם אמצעי הבטיחות שכדאי לזכור כשלוקחים ילדים לבריכה?

אמצעי זהירות שיש לקחת בחשבון כאשר לוקחים ילדים לבריכה

אם יש לך תינוק, הדבר החשוב ביותר הוא שלעולם לא תיתן לו או לה לצאת מעיניך - או להגיע. זה הגיוני, שכן לתינוקות אין את היכולת לטפל בעצמם.

עם זאת, כשמדובר בילדים קצת יותר גדולים, אפשר להפקיד בהם קצת יותר חופש. בדיוק אותו הדבר, אתה צריך לפקוח עין תמידית על מה שהם עושים ולדעת היכן הם נמצאים. זהו המפתח בהימנעות ממצבים מסוכנים .

חשוב במיוחד לתת לילדים הנחיות ברורות לפני שהם מגיעים לבריכה. למשל, כדאי ללמד אותם שהם חייבים לבקש רשות לפני הכניסה למים. כך, תהיו בטוחים שתישארו ערניים.

יתר על כן, עליך לדעת אילו סוגי משחק בטוחים, ואילו משחקים מסוכנים מדי.

להלן, נבחן את הדברים שילדיך צריכים לדעת. כך תוכלו לנתח את אמצעי הזהירות לפני שלוקחים את ילדיכם לבריכה.

קח שיעורי שחייה

כשזה מגיע לבטיחות בבריכה, הדבר הטוב ביותר שאתה עושה הוא לרשום את ילדיך לשיעורי שחייה. כך, יקיריכם יהיו מוכנים יותר להסתדר בעצמם מול כל מצב מתחת למים.

בדיוק אותו הדבר, גם אם הילדים שלכם כבר שחיינים טובים, עדיין כדאי להתלוות אליהם או לשלוח אותם עם מבוגר אחראי.

כמו כן, אם אתם הולכים לים, לאגם או לנהר, זכרו שהתנאים שונים מאלה של בריכה. גם אם הילדים שלכם יכולים לשחות, הם חייבים לזכור דברים כמו תת-הגל, גלים, זרם, סלעים, אצות וכו'.

הימנע מלהיכנס למים לאחר אכילה או עיסוק בספורט

כך תוכלו לנתח את אמצעי הזהירות לפני שלוקחים את ילדיכם לבריכה
כך תוכלו לנתח את אמצעי הזהירות לפני שלוקחים את ילדיכם לבריכה.

ההורים שלך אולי הזהירו אותך בעבר ששחייה אחרי שאתה אוכל זה מסוכן. עכשיו הגיע הזמן להעביר את המידע הזה לילדיכם. עם זאת, מה שבעצם הופך אותו למסוכן הוא השינוי הפתאומי בטמפרטורה.

לכן, אם הילדים שלכם זה עתה אכלו ארוחה דשנה, עליהם לחכות מעט לפני שהם נכנסים למים. הדבר נכון אם הם שיחקו או התעמלו תחת השמש החמה. פעילויות אלו יעלו את טמפרטורת הגוף שלהם, ולכן עליהם להירגע ולהאט לפני הכניסה לבריכה.

גם לאחר המתנה של זמן סביר להתקררות, אסור להם לקפוץ ישר פנימה. הילדים שלכם צריכים לשים את רגליהם למים קודם ולהיכנס לאט.

"בשל הניסיון המוגבל שלהם, ילדים עלולים למצוא את עצמם בקלות בסכנה כשהם משחקים בבריכה או בסביבתה."

שמור על לחות ומוגן מפני השמש

אחד מאמצעי הזהירות הרלוונטיים ביותר בכל הנוגע להוצאת ילדים לבריכה הוא הקפדה על הגנה מפני השמש, כמו שימוש בכובעים ומשקפי שמש, כמו גם שהייה בצל.

אם אין עצים או שטחים מכוסים, אז כדאי לקחת שמשיית חוף. וכמובן, כדאי למרוח כמויות נדיבות של קרם הגנה איכותי ועם מקדם הגנה גבוה בתדירות גבוהה.

חשוב גם לתת לילדים שלך הרבה מים או נוזלים כל הזמן כדי לשמור עליהם לחות.

ודא שהבריכה בטוחה

לפני שאתם לוקחים את הילדים הקטנים שלכם לכל בריכה, כדאי לוודא שהמתקנים עצמם בטוחים. צריכה להיות גדר מסביב לבריכה גבוהה מספיק שילדים לא יוכלו לקפוץ מעליה.

כמו כן, צריך להיות שער עם בריח כדי למנוע מתינוקות להיכנס לאזור הבריכה ללא השגחת מבוגר.

באותו אופן, בבריכה צריכים להיות שני סולמות - אחד בקצה הרדוד ואחר בקצה העמוק. לבסוף, המדרגות צריכות להיות קרמיות ולעבור תחזוקה מתמדת כדי למנוע תאונות.

למד החייאה ועזרה ראשונה

אם יש לך ידע בסיסי בהחייאה ובעזרה ראשונה, זה יכול להיות ההבדל בין חיים למוות. בעיתות חירום, חשוב להגיב בהקדם האפשרי.

לסיכום, כדאי לזכור את כל אמצעי הזהירות שלעיל לפני היציאה לבריכה עם ילדים. אם תעשה זאת, אתה בטוח תהנה מהיום שלך עד הסוף ותיצור זיכרונות יפים עם המשפחה שלך. אל תשכח להיות מוכן היטב לפני שאתה יוצא לטיול או טיול עם המשפחה שלך.