תרופות ביתיות למלחמה בשלשולים אצל ילדים

תרופות ביתיות למלחמה בשלשולים אצל ילדים
תרופות ביתיות למלחמה בשלשולים אצל ילדים.
ישנם טריקים טבעיים רבים ותרופות ביתיות להילחם בשלשול אצל ילדים. אחד מגורמי המפתח הוא הידרציה, אז שתו הרבה נוזלים כדי לפצות על האובדן.

אחת ההפרעות השכיחות ביותר במערכת העיכול בילדים היא שלשול. בעיקרון, מצב זה מורכב מצואה רכה ונוזלית שהופכת תכופה מאוד. אנו נסביר לכם את הסיבות העיקריות כמו גם כמה תרופות ביתיות להילחם בשלשול אצל ילדים.

אנו גם נסקור מידע חשוב יותר שכדאי לדעת על מצב זה.

גורמים לשלשול בילדים

לשלשול בילדים יש מספר סיבות. אחת העיקריות והנפוצות היא הרעלת מזון. זה קורה כאשר ילדים אוכלים אוכל שלא הוכן כהלכה.

הרעלה יכולה להתרחש גם כאשר ילדים מכניסים את ידיהם המלוכלכות לפה. בכל מקרה, תמיד טוב לשטוף ידיים לפני האוכל וכשחוזרים פנימה לאחר משחק בחוץ.

עם זאת, שלשול יכול להופיע גם מזיהומים. כלומר, אם ילדים נמצאים במגע עם תינוקות אחרים או מבוגרים שיש להם את הזיהום. בכל מקרה, שלשול בדרך כלל נמשך רק כמה ימים עם הטיפול הנכון.

טיפול בשלשול בילדים

כאשר ילדים סובלים משלשול, הטיפול הטוב ביותר הוא החלפת נוזלים ותזונה נכונה. זכור, צואה גורמת להרבה נוזלים ומינרלים לעזוב את הגוף. חשוב לקבל לחות כראוי כדי שהשלשול יסתיים.

באשר לתרופות, רק הרופא צריך לומר לך אם אתה צריך לתת לילד אנטיביוטיקה או לא. עם זאת, ישנן כמה תרופות ביתיות להילחם בשלשול אצל ילדים שהן יעילות מאוד.

תרופות ביתיות למלחמה בשלשולים אצל ילדים

הדרך הטובה ביותר לטפל בשלשול אצל ילדים היא לבסס את התזונה שלהם על המזונות הנכונים. בנוסף, יש כמה תרופות פשוטות מאוד שתוכלו להכין בבית עם מאכלים שכבר נמצאים במזווה שלכם.

תה צמחים שונים

יש הרבה תרופות ביתיות להילחם בשלשול אצל ילדים. עם זאת, הנפוצים שבהם הם תה העשוי מצמחים טבעיים בעלי סגולות רפואיות. אחד מהם הוא תה קמומיל.

לתה צמחים זה תכונות אנטי דלקתיות ומתקנות המסייעות למערכת העיכול. תה טימין הוא גם בריא מאוד. למעשה, טימין היא אנטיביוטיקה טבעית חזקה מאוד, שהיא גם אנטי דלקתית ומחטאת.

ישנם טריקים טבעיים רבים ותרופות ביתיות להילחם בשלשול אצל ילדים
ישנם טריקים טבעיים רבים ותרופות ביתיות להילחם בשלשול אצל ילדים.

תרופה יעילה נוספת באמצעות צמחי מרפא היא מיץ מאלוורה. זה נהדר לתיקון ריריות. בנוסף, זהו מרכיב מאוד פעיל עבור הגוף שלך באופן כללי.

דייסה עם קמח חרובים

דייסה עם קמח חרובים היא תרופה מסורתית. לקמח חרובים ולשוקולד חרובים יש תכונות המסייעות להילחם בשלשולים. בנוסף, הם מזינים.

זוהי תרופה קלה, וזו אחת התרופות הביתיות הטובות ביותר להילחם בשלשול אצל ילדים, כמו גם במבוגרים.

גזר, המזון הרפואי האידיאלי

גזר הוא אחד המזונות הטובים ביותר עבור המעי שלך. גם מבושל וגם נא, זהו מרכיב בסיסי המסייע בטיפול בשלשולים אצל ילדים.

ירק זה מכיל בטא-קרוטן, ובעל תכונות משקמות מרובות המסייעות בריפוי הרירית והמעי. סלט גזר מגורר, פירה גזר או מיץ גזר מושלם לתת לילדים הסובלים משלשולים.

"אחת הסיבות העיקריות והשכיחות לשלשול היא הרעלת מזון. זה קורה כשילדים אוכלים אוכל שלא הוכן נכון".

מיץ לימון ומיץ ענבים

תרופה שימושית נוספת למלחמה בשלשול אצל ילדים היא הכנת מיץ לימון ומיץ ענבים. אתה יכול להכין את המשקה הזה עם מים, לימונים, ענבים, מעט דבש וקורט מלח.

אתה צריך לתת את זה לילד שלך בצורה של סירופ, ללגום מעט כמה פעמים ביום. לאט לאט, אי הנוחות והתסמינים צריכים להיפסק.

מזונות שמחמירים את השלשול אצל ילדים

כשילדים סובלים משלשול, חשוב מאוד להציע להם דיאטה עם המזונות הנכונים. זה גם רעיון טוב להפחית את צריכת מוצרי החלב, כמו חלב. בנוסף, צמצמו את צריכת הקמח או החיטה.

אל תשכח שכאשר אתה סובל משלשול, הגוף שלך לא סובל גם לקטוז וגלוטן. בנוסף, מוצרים אלו אינם עוזרים להיפטר משלשולים.

לסיכום, שלשול בילדים לא אמור להימשך זמן רב מדי. שקול להשתמש בתרופות הביתיות שציינו כאן ופעל לפי הוראות הרופא שלך. לחות ותזונה נכונה חיוניים להחלמה של ילדים קטנים.