האם ניתן לבצע הסרת שיער בלייזר בהריון?

האם אי פעם תהיתם אם זה בסדר לבצע הסרת שיער בלייזר בהריון
האם אי פעם תהיתם אם זה בסדר לבצע הסרת שיער בלייזר בהריון?
במאמר זה נפזר כמה ספקות לגבי הסרת שיער בלייזר והריון. האם הם תואמים?

טיפולי יופי מסוימים פחות מומלצים במהלך ההריון, כמו הסרת שיער בגוף. האם אי פעם תהיתם אם זה בסדר לבצע הסרת שיער בלייזר בהריון?

מהי הסרת שיער בלייזר?

טיפול בלייזר הוא שיטה בה נחלש זקיק השערה באמצעות יישום ישיר של לייזרים על העור. זה גורם לשיער לנשור.

הסרת שיער בלייזר עצמה לא הוכחה כגורם נזק להתפתחות העובר. זה משפיע רק על פני השטח החיצוניים של העור, מבלי להשפיע על התפתחות העובר.

מה אומרים המומחים?

מומחים לא ממליצים על הסרת שיער בלייזר בהריון. כאשר את בהריון, זה לא רעיון טוב להיחשף לכל סוג של אור, קרינה או זרמים חשמליים.

במקרה זה, הם לוקחים בחשבון את כל השינויים ההורמונליים המתרחשים בגוף. הם יכולים לגרום לעור שלך לדחות את הלייזר, ולגרום לתגובות עור שונות.

הסרת שיער בלייזר בהריון מגדילה את הסיכוי לדליות. הסיבה לכך היא נימים שבורים וגירוי בעור.

מאחר והעור של נשים בהריון רגיש מאוד, הוא עלול להוביל לכוויות ולאחר מכן להצטלק. זה, בשילוב עם שינויים הורמונליים, עלול להוביל לפיגמנטציה מוגברת ולכתמים כהים על העור.

הסרת שיער בלייזר היא לא השיטה היחידה שאינה מומלצת במהלך ההריון. גם שעווה חמה או משחות אפילציה לא מומלצות בהריון.
הסיבה לכך היא שהכימיקלים שהם מכילים עלולים לגרום לתגובות שליליות בעור העדין של נשים הרות. אלה כוללים כוויות וצלקות מאוחרות יותר שקשה להסיר.

באילו שיטות עלי להשתמש?

מהסיבות שהובאו לעיל, השיטה המומלצת ביותר היא גילוח מסורתי. זו האפשרות הכי פחות פולשנית במהלך ההריון. הסיבה לכך היא שזה כרוך רק בפעולה חיצונית פשוטה.

מתי אוכל לעבור טיפול לייזר שוב?

זה לא אומר שלעולם לא תוכל לעבור טיפול שיער בלייזר שוב. לאחר לידת התינוק, תוכל להתחיל שוב בהסרת שיער בלייזר ללא דאגות.

עם זאת, זכור כי בזמן הנקה עליך להימנע מהסרת שיער בלייזר בחלק העליון של הגוף. המלצה זו מתייחסת בעיקר לאזור הקרוב לשדיים, כמו בית השחי וכמובן, בית החזה. שאר הגוף בסדר.

אם אתה מאכיל את תינוקך בפורמולה בלבד, תוכל להתחיל בהסרת שיער בלייזר לאחר תקופה של שישה חודשים לאחר הלידה. כך לגוף שלך יהיה זמן לחזור לרמות הורמונליות נורמליות ולהימנע מתגובות עור.

בנוסף, שיער לעיתים קרובות הופך עבה יותר במהלך ההריון ונעלם לאחר לידת התינוק.

כפי שאתה יכול לראות, ישנן שיטות שונות שאתה יכול לבחור מהן כדי שלא תצטרך לפנות להסרת שיער בלייזר בזמן ההריון. כתוצאה מכך, תוכל להימנע מסיכונים בנוגע לבריאות שלך ושל תינוקך.