מתנות צדקה להפצת אושר!

מתנות צדקה הפכו לדרך מקורית מאוד להפתיע את האנשים שאנחנו הכי אוהבים
מתנות צדקה הפכו לדרך מקורית מאוד להפתיע את האנשים שאנחנו הכי אוהבים.
מתנות צדקה הפכו לדרך מקורית מאוד להפתיע את האנשים שאנחנו הכי אוהבים. יחד עם זאת, אנו נהנים מהגורמים הזקוקים לכך ביותר.

באירועים מיוחדים, אנחנו אוהבים להפתיע את מי שאנחנו הכי אוהבים במתנות שממלאות אותם בשמחה ולתת להם לדעת כמה הם חשובים לנו. אבל מה דעתך לתרום למטרה טובה במקביל? ללא ספק, מתנות צדקה הן אופציה מצוינת.

לא רק שנעלה חיוך לאנשים שהכי חשובים לנו, אלא גם נעשה את חלקנו כדי לעזור למי שהכי צריך את זה, לתרום למטרה טובה, או פשוט כדי להפוך את כדור הארץ לטוב יותר. מקום. המשך לקרוא כדי לגלות כמה רעיונות למתנות שבאמת יעשו את ההבדל.

למה לתת מתנות צדקה?

בין אם זה בגלל שאנחנו רוצים להפתיע מישהו, כי יש מה לחגוג, או בגלל שאנחנו רוצים להיזכר בתאריך משמעותי, כשאנחנו נותנים מתנה, אנחנו רוצים לגרום לאדם השני להרגיש מיוחד.

עם זאת, כאשר אנו בוחרים להעניק מתנות צדקה (שנקראות לפעמים מתנות סולידריות), כמו גם לשמח את המקבל מאוד, אנחנו גם תורמים למטרה שחשובה לנו. זה יכול להיות לתמוך בנשים, לעזור לסביבה, לתרום לחקר מחלות, לספק גישה לחינוך לקהילות פגיעות, או גורמים ראויים רבים אחרים.

ככל שאנו מבצעים את הרכישה, הכסף שאנו משלמים הופך למקור מימון לתמיכה בקהילות ובפרויקטים שזקוקים לעזרה נוספת. לכן מתנות צדקה הפכו לאופציה מאוד מיוחדת וייחודית שכדאי לקחת בחשבון כשאנחנו רוצים להפתיע את יקירינו.

אז, תסתכל על הרעיונות שלנו ואנו בטוחים שתמצא מטרה שתרצה לתמוך בה.

רעיונות למתנות צדקה

לקטנטנים

אם תסתכל בחנות המקוונת שלהם תמצא הרבה מתנות צדקה לכל הטעמים
אם תסתכל בחנות המקוונת שלהם תמצא הרבה מתנות צדקה לכל הטעמים.

קרן מי קוקוס מוקדשת לשיתוף פעולה בינלאומי, מודעות וחינוך לפיתוח במדגסקר, קמבודיה וספרד. הם עובדים בשלושה תחומים בסיסיים: חינוך, בריאות ואיכות הסביבה, ומבצעים את עבודתם באמצעות פרויקטים שונים בשלוש המדינות הללו.

אם תסתכל בחנות המקוונת שלהם תמצא הרבה מתנות צדקה לכל הטעמים. בחרנו כמה שממש משכו את תשומת ליבנו.

  • אופני פח. אלו באמת חפצים יפים. אופניים אלו מיוצרים על ידי אומנים מלגזים מפחי אלומיניום ממוחזרים.
  • כדורים ממוחזרים. זהו כדור שבאמת עוזר להגן על הסביבה, והוא עשוי עם חבלים ושקיות ניילון בשימוש חוזר. והכי חשוב מכל, זה מעצים נשים מוחלשות רבות.
  • מארזים רקומים. אומנות הרקמה הידנית נפוצה בקרב נשות מדגסקר. הם משתמשים בו בעיקר כדי לקשט או ליצור בגדים, סדינים ומגבות. רוב החומר המשמש הוא ממוצא מקומי.

מתנות צדקה לאמא

בהחלט שמעתם על אמנסטי אינטרנשיונל, ארגון שמגן על זכויות אנשים בכל רחבי העולם. באתר האינטרנט שלהם, אתה יכול למצוא דרכים רבות לשתף פעולה ויש גם הרבה מאמרים למכירה. בחרנו כמה מאמרים כדי לתת לכם טעימה ממה שמוצע.

  • מיכל מים. יש לזה הדפס של עבודה בשם El Abrazo (החיבוק), שנוצרה על ידי חואן ג'נובס. זהו בקבוק מים בנפח 24 oz שאתה יכול לקחת איתך לכל מקום שאתה הולך. זה אידיאלי עבור חדר הכושר, ההרים או החוף.
  • חולצות טי פמיניסטיות. כמו כן תמצאו מספר עיצובים של חולצות טי עם מוטיבים לתמיכה בנשים. הם זמינים בצבעים ובגדלים שונים.

בשביל הבית

לאוהבי בעלי חיים, יש הרבה חנויות מקוונות ואנו ממליצים לבדוק את החנויות הזמינות במדינה שלך. בחרנו אחד שמקורו בספרד - הקרן לייעוץ ופעולה בהגנה על בעלי חיים (FAADA).

מטרתם להבטיח זכויות בעלי חיים והם מבקשים לעשות זאת באמצעים חברתיים, משפטיים וחינוכיים. כמה מתנות צדקה מעניינות שהם מציעים הן הבאות:

  • ספלים מעוצבים. לכל הספלים בחנות המקוונת שלהם יש ציורים בלעדיים יפים של רוג'ר אולמוס. תוכלו למצוא ספלים ייחודיים באמת, אידיאליים לכוס תה או קפה, ובמקביל תעזרו לבעלי חיים במצוקה.
  • סינרים. אם אתה רוצה לתת מתנה למישהו שנהנה לבשל, אז אתה בוודאי תאהב את הסינרים המהנים שלהם.

בקיצור, מתנות צדקה הפכו לרעיון מקורי מאוד בכל הנוגע להפתיע את מי שאנחנו הכי אוהבים. כאשר אנו מראים לאותו אדם כמה הם חשובים עבורנו, אנו נעשה את אותו הדבר לאנשים נזקקים או לבעלי חיים ברחבי העולם בו זמנית.