5 מלאכת יד שיעזרו לך לחגוג את הקיץ

אתה יכול גם להכין גביעי גלידת נייר משלך כדי לחגוג את הקיץ
אתה יכול גם להכין גביעי גלידת נייר משלך כדי לחגוג את הקיץ!
בית הספר בחוץ ומזג אוויר חם בדרך. היום, נשתף 5 רעיונות ליצירה שתוכלו לחלוק עם הקטנים שלכם כדי לעזור לחגוג את הקיץ.

הקיץ הוא התקופה של השנה שבה לילדים יש את הכמות הגדולה ביותר של זמן פנוי. לפעמים זה יכול לגרום להם להשתעמם בגלל חוסר בפעילויות יומיומיות. כדי שזה לא יקרה, אנחנו רוצים לנצל את ההזדמנות ולהציע סדרה של מלאכת יד שתוכלו לחלוק עם ילדיכם כדי לחגוג את הקיץ.

פעילויות אלו אידיאליות ליהנות מזמן איכות כמשפחה ולעידוד יצירתיות ודמיון אצל הקטנים שלכם .

מלאכת יד כדי לעזור לך לחגוג את הקיץ

1. גביעי גלידת נייר

הקיץ הוא שם נרדף לשמיים שטופי שמש ומזג אוויר חם. כדי לנצח את החום, אחד הדברים שאנשים הכי אוהבים לאכול בתקופה זו של השנה הוא גלידה. ילדים ומבוגרים כאחד נהנים מגלידה בגלל המגוון הרחב של הטעמים וכל הדרכים השונות בהן תוכלו ליהנות ממנה.

אתה יכול גם להכין גביעי גלידת נייר משלך כדי לחגוג את הקיץ! למעשה, אתה יכול ליצור שני סוגים שונים של פינוק הקיץ הזה. ראשית, אתה יכול להכין גביע גלידה עם כמה כדורים של טעמים שונים. ואתה יכול גם להכין בעצמך שלגוני נייר צבעוניים.

עבור האפשרות הראשונה, תזדקק לחומרים הבאים:

  • נייר בנייה חום.
  • נייר טישו (בצבעים שונים).
  • דבק.
עם נייר הבנייה החום שלך, תיצור קונוס שיייצג את גביע הגלידה שלך. במקביל, תקמט נייר טישו לכדורים כדי לייצג טעמים שונים של גלידה. לאחר מכן, הדביקו את החלקים השונים יחד באמצעות דבק.

כדי להכין ארטיקים, תזדקק למוצרים הבאים:

  • נייר בנייה (או EVA).
  • מקלות ארטיק.
  • דבק.

השתמש בנייר בנייה או EVA כדי לגזור את צורות הארטיקים שלך. לאחר מכן, השתמשו בדבק כדי לחבר את הארטיקים למקלות הארטיקים. שימוש במקלות ארטיק מעץ יוסיף מבנה למלאכה שלך.

2. סירות נייר

ללא ספק, זוהי אחת ממלאכות היצירה הפשוטות ביותר שתוכלו לעשות כדי לחגוג את הקיץ. מה שכן, סירות נייר הן קלאסיקה. כמובן, כולנו יודעים שסירות מנווטות במים כל השנה. עם זאת, רוב הילדים נוטים לשייך אותם יותר לעונת הקיץ.

כדי ליצור סירת נייר משלך, כל מה שאתה צריך זה פיסת נייר. אתה יכול אפילו לעשות כמה סירות באמצעות צבע שונה עבור כל אחת. במקרה זה, אתה אפילו לא צריך דבק. כל שעליכם לעשות הוא לקפל את הנייר בצורה נכונה לפי ההוראות בסרטון זה ולצאת להפלגה!

3. בתולות ים

אחת מהעבודות הכי כיפיות שיעזרו לכם לחגוג את הקיץ
צדפים, אחת מהעבודות הכי כיפיות שיעזרו לכם לחגוג את הקיץ.

שימוש בחומרים ממוחזרים הוא רעיון נהדר כשמדובר ביצירה עם ילדים. קודם כל, זה מלמד אותם את החשיבות של מיחזור ודאגה לסביבה. ושנית, אתה יכול להשתמש בחומרים שכבר יש לך בהישג יד במקום להוציא יותר כסף על ציוד מלאכה.

עם זאת בחשבון, החומר הממוחזר שתזדקק ליצירה זו הוא צינור נייר טואלט מקרטון. תצטרך גם נייר בנייה צבעוני ודבק.

נייר הטואלט מקרטון ישמש לייצור גופה של בת הים שלך. במקביל, אתה יכול להשתמש בנייר בנייה כדי ליצור את השיער, הביקיני, הזנב, האביזרים וכו'. פשוט גזרו את כל החלקים והדביקו אותם על גליל נייר הטואלט שלכם עם דבק.

4. צדפים, אחת המלאכות הכי כיפיות שיעזרו לכם לחגוג את הקיץ

אם אתם חושבים לבלות קצת בחוף הים, תוכלו לנצל את ההזדמנות כדי לאסוף צדפים. כך, לילדים שלכם תהיה דרך נוספת להישאר עסוקים בחופשה וגם ללמוד על הטבע. וכמובן, הם יאספו את החומרים שהם צריכים עבור המלאכה הזו.

בעיקרון, פעילות זו מורכבת מיצירת פרצופים עם הקליפות שלך. לכן, אפשר להשתמש בכל מיני חומרים כמו נייר בנייה לייצור עיניים, אף, פה וכדומה. אפשר גם לצרף עיניים גוגליות אם יש לכם.

אתה יכול גם לצבוע את הקונכיות ולהכין אביזרים משלך. לדוגמה, כובעים, משקפי שמש, פפיון. אתה יכול גם להפוך את הפגזים שלך לבעלי חיים שונים במקום לפנים אנושיות.

לאחר מכן, הילדים שלכם יכולים להשתמש ביצירותיהם כדמויות וליצור הרפתקאות משלהם. הדבר החשוב ביותר הוא שהילדים שלכם יפעילו את הדמיון שלהם.

חלופה נוספת שאתה יכול לנסות באמצעות צדפים היא ליצור סרטנים. כל שעליך לעשות הוא להשתמש במעטפת כגוף ולהוסיף מנקי מקטרות כדי ליצור את רגלי החיה.

5. מעריצים

כפי שכבר הזכרנו, חודשי הקיץ הם שם נרדף לחום. לפעמים, החום הזה יכול להיות יותר מדי לשאת. לכן, אם הילדים שלכם מתלוננים על כך שהם לוהטים מדי, יצירת מעריצים משלהם היא רעיון מלאכה נהדר שהוא גם משעשע וגם פרקטי. כל מה שאתה צריך הם החומרים הבאים:

  • מקלות ארטיק.
  • בריסטול.

הילדים שלכם יכולים ליצור מניפות משלהם בכל צורות וצבע שהם רוצים. דרך טובה לעודד אכילה בריאה היא ליצור מניפות שנראות כמו פירות. למשל, אבטיח, אננס, תפוז, תות וכו'.