2 פרויקטי צילום ואומנות לילדים

חג או חופשה בבית הספר הם זמן מצוין לעשות פרויקטי צילום ואומנות לילדים
כל סוף שבוע, חג או חופשה בבית הספר הם זמן מצוין לעשות פרויקטי צילום ואומנות לילדים.
כדי לגרום לילדים שלכם להיות מעורבים ולבדר במהלך כל חופשה או חופשה בבית הספר, מומלץ לנסות פרויקטים של אמנות ואומנות. במאמר זה, אנו מציעים שתי אפשרויות עם תמונות. לקחת הערה!

פרויקטים של אומנויות ואומנות הם אחת הדרכים הטובות ביותר לבדר ולעורר את היצירתיות של ילדים. כל סוף שבוע, חג או חופשה בבית הספר הם זמן מצוין לעשות פרויקטי צילום ואומנות לילדים. לכן, במאמר זה, ננצל את ההזדמנות להציע כמה אפשרויות.

כפי שתראה, כדי לבצע את פרויקטי הצילום והאומנות שנחלוק כאן, לא תצטרך להשקיע השקעה כספית מוגזמת או להיות מומחה בפעילות מסוג זה. הם פשוטים מאוד לביצוע ולמעשה, ייתכן שתעמוד לרשותכם את רוב החומרים. המשך לקרוא כדי לגלות את האפשרויות שלנו!

מיטב פרויקטי הצילום ואומנות לילדים

1. עץ חג המולד

חג המולד הוא זמן מיוחד לילדים מכיוון שמלבד אוכל טוב ומתוקים, ילדים גם מתלהבים מקישוטי חג המולד ומוקסמים מעץ חג המולד.

אמנם קישוט העץ הוא כיף, אבל לפעמים קשה להרחיק ילדים מהקישוטים ושאר אלמנטים דקורטיביים שבירים. בנוסף, לרבים מהם כיף במיוחד להסיר ולהחליף קישוטים. מסיבה זו, אנו מציעים ליצור עץ חג המולד עם כרטיסים שילדיך יוכלו לקשט עם התמונות שהם בוחרים.

לגבי כלים וחומרים, תצטרך:

 • מלאי גרין קארד לעץ, מלאי כרטיסים חומים לגזע העץ ומאגר כרטיסים צהובים לכוכב.
 • קלטת דו צדדית.
 • תמונות של אהובים וחיות מחמד.
 • מספריים.
 • דבק.

השלבים שיש לבצע

כדי להתחיל, צייר עץ על הכרטיס הירוקים וגזע עץ על הכרטיס החום. לאחר מכן, עזרו לילדיכם לחתוך את העץ ואת גזע העץ לאורך הקווים. הדביקו את גזע העץ לעץ וחתכו כוכב על מלאי כרטיסים צהובים לקישוט החלק העליון של העץ.

לאחר מכן, צלמו את התמונות של ילדיכם וציירו עיגולים על הגב שלהם, וודאו שהנושא המרכזי נמצא במעגל. תמונות אלה ישמשו כקישוט כדור חג המולד. אם אתה רוצה להיות קצת יותר מקורי, אתה יכול גם לחתוך את התמונות שלך לצורות אחרות, כמו כוכבים או פעמונים.

מיטב פרויקטי הצילום ואומנות לילדים
מיטב פרויקטי הצילום ואומנות לילדים.

לאחר מכן, חתוך את התמונות לאורך הקווים. אם אתה רוצה שקישוטי כדור חג המולד שלך יהיו חזקים יותר ולא יתכופפו, אתה יכול להדביק את התמונות שלך על כרטיסים. הנח את קישוטי כדור חג המולד מול עץ חג המולד.

לאחר מכן, חתוך חתיכות קטנות של סרט דו צדדי. הנח אחד על גב קישוט כדור חג המולד ואחר על עץ חג המולד. לבסוף, כל מה שאתה צריך לעשות הוא להניח את קישוטי כדור חג המולד על העץ שלך. אתה יכול לשנות ולשנות את העיצוב לפי טעמך!

2. כרטיסים רקומים, אחד מפרויקטי הצילום לילדים

ההצעה השנייה שאנו מציעים היא מקורית מאוד. זה מורכב מיצירת כרטיסים יפים עם ציורים וחורים שילדים יכולים לרקום בעצמם. פרויקט זה הוא לעתים קרובות מאוד פופולרי בקרב ילדים. הכלים והחומרים שתזדקק להם הם:

 • תמונות משפחתיות או חיות מחמד עם קווים וקווי מתאר שמתאימים היטב לרקמה.
 • קרטון צבעוני להדבקת התמונות.
 • דבק.
 • מחטי תפירה עבות.
 • מספריים.
 • לבד ונוצות.
 • צמר.

השלבים שיש לבצע

כדי להתחיל, עזרו לילדיכם להדביק את התמונות על הקרטון כדי להפוך אותן לעבות ונוקשות יותר. השתמש בדבק מספיק על הקצוות כדי שהם לא יתקלפו. חותכים את הקרטון סביב הקצוות כדי שהתמונות לא יבלוט החוצה.

לאחר מכן, צייר דפוסים או צורות בתמונות בעיפרון עם ילדך. אנו ממליצים לצייר רק נקודות ולא את הקווים המוצקים. אתה יכול לעקוב אחר הקווים הקיימים בכל תמונה, כמו קווי המתאר של ענן, או ליצור צורות שעדיין לא קיימות בתמונות שלך, כמו לב או כוכב.

השתמש במחט כדי ליצור חורים בתמונות, בעקבות הסימונים. סובב מעט את המחט בשני הכיוונים כדי להגדיל את החורים. זה חשוב כדי שהצמר יעבור דרך החורים.

לבסוף, אפשר להתחיל לרקום כרטיסי צילום. אתה יכול להניח אותם בחדר של ילדך או על המקרר.

לבסוף, אל תשכח שפרויקטי הצילום והיצירה לילדים המוצגים כאן הם פשוטים מאוד לביצוע. אז אנחנו מאמינים שיהיה לך זמן נהדר לעשות אותם עם הילדים שלך! למה אתה מחכה שיתחיל?

פופולריים