מלאכת יד לחגוג את יום האב

אנו ניתן לכם רשימה של רעיונות ליצירה שילדים יכולים להכין בבית הספר ובבית כדי לחגוג את יום האב
מסיבה זו, אנו ניתן לכם רשימה של רעיונות ליצירה שילדים יכולים להכין בבית הספר ובבית כדי לחגוג את יום האב.
אין מתנה יפה יותר לאבא מאשר משהו שנעשה ביד על ידי ילדיו. במיוחד כשהילד הכין את המתנה בעצמו. במאמר זה, נציע כמה רעיונות שונים למתנות מעוצבות ליום האב.

באירופה אנו חוגגים את יום האב ב-20 ביוני. כרגיל, לקראת היום הזה, ילדים עושים בבית הספר מלאכת יד שלימים ישמשו כמתנה לאביהם באותו יום. אין מתנה יפה יותר לאבא מאשר משהו שנעשה ביד על ידי הילד שלו. במיוחד כשהילד הכין את המתנה בעצמו והקדיש לו אותה.

מסיבה זו, אנו ניתן לכם רשימה של רעיונות ליצירה שילדים יכולים להכין בבית הספר ובבית כדי לחגוג את יום האב. לעולם לא יהיו מספיק מתנות לאבותינו!

מלאכת יד לחגוג את יום האב

ציור של האב וילדו

כפי שציינו בתחילת הפוסט, מתנות בעבודת יד ישמחו כל אבא. אם ניקח בחשבון שציור ורישום הם חלק מהפעילויות שהילדים הכי נהנים מהן, תוכל לנצל את האירוע בכך שהילדים יציירו תמונה של אביהם ושל עצמם, או אפילו כל המשפחה.

למרות שזו עשויה להיראות מתנה פשוטה מאוד, היא תראה היבטים חשובים של איך ילדים רואים את אבותיהם. יתרה מכך, חשוב להם לפתח את הביטוי האמנותי, הדמיון והיצירתיות שלהם.

צביעת אצבעות

מקוריות תמיד נוכחת במתנות שילדים מכינים לאבותיהם ביום האב. לפיכך, מלאכה זו תהיה מהנה ביותר ואבות יראו בה מתנה מקורית מאוד. כדי לעשות זאת, תזדקק רק לחומרים הבאים:

  • דף נייר לבן.
  • קרטון שחור ולבן.
  • צבע.

כף היד של הילד תייצג את פניו ושיערו של האב. כך, הילדים יטבלו את ידיהם בצבעי אצבעות ולאחר מכן יציירו אותם על דף נייר ריק. לאחר מכן יסמנו בעיפרון ובעזרת זקן את צללית ידם; זה יהווה את הפנים.

צייר את העיניים והשפם בתוך הפנים. ניתן לצייר את השפם הזה על הפוליו עצמו או לשים מעל הפוליו עם קרטון שחור כדי לתת למלאכה אפקט יצירתי יותר.

מלאכת יד לחגוג את יום האב
מלאכת יד לחגוג את יום האב.

לבסוף, גזרו את הקרטון הלבן בצורת עניבה והניחו מתחת ליד. את העניבה הזו תוכלו לקשט בחומרים או בצבעים שאתם מעדיפים, לפי טעמו של האב.

מסגרת תמונה

תמונות הן תמיד מתנות יפות ויעשו זיכרונות נהדרים. לכן, אנו נראה לך את אחת המלאכות המקוריות ביותר לחגוג את יום האב; אנחנו לא מדברים על מסגרת תמונה קונבנציונלית.

עבור מלאכה זו תצטרך:

  • קרטון.
  • מספריים.
  • עפרון.
  • שלושה תצלומים.

על הקרטון נצייר את המילה "DAD" באותיות גדולות. לאחר מכן, נגזור את העיגול הפנימי של האות "D" ואת משולש האות "A".

זה החלל שבו נמקם את התמונות שבחרנו. לשם כך, אנו ממליצים לך לבחור צילומים עם תקריב פנים, אחרת, יהיה קשה למקם אותם בחורי האותיות. זוהי דרך פשוטה ליצור זיכרון יפהפה שנעשה כולו בעבודת יד שכל אבא בוודאי יאהב.

סימניות: מלאכה קלאסית לחגוג את יום האב

אחת הדרכים הטובות ביותר לעודד קריאה היא ליצור מלאכות הקשורות לקריאה. בנוסף, אם האבות אוהבים ספרות, לא תהיה מתנה טובה יותר עבורם.

המלאכה שאנו מציעים היא לא אחר מאשר סימניה שהילדים ייצרו כדי שאבותיהם יוכלו להשתמש בה בכל הספרים שהם קוראים. כדי לעשות זאת, אתה פשוט צריך את החומרים הבאים:

  • אטב כביסה מעץ.
  • קרטון צבעוני או לבד.
  • דבק.

ללא ספק, זוהי אחת המלאכות שבהן ילדים יכולים להשתמש בהרבה יצירתיות ודמיון. עם הלבד או הקרטון הצבעוני, בהתאם לחומר שתבחר, תיצור את אביך.

המאפיינים הפיזיים יהיו אלו שישלטו במלאכה זו. למשל, האם יש לו שפם? האם הוא מרכיב משקפיים? השיער שלו בלונדיני? הסיכה תהיה הפנים. אם תרצו להסתיר את הסיכה, תוכלו ליצור עניבה ארוכה עם הדוגמאות והצבעים שאתם אוהבים.

כיף מובטח עם מלאכת יד פנטסטית אלה כדי לחגוג את יום האב.

פופולריים