ספרי הפופ אפ הטובים ביותר לילדים

ספרי הפופ אפ הטובים ביותר לילדים
ספרי הפופ אפ הטובים ביותר לילדים.
בין אם זה סיפור, אטלס או אנציקלופדיה, ספרים קופצים הם אטרקטיביים ומהנים במיוחד לילדים לקריאה ולאינטראקציה איתם.

ספרים קופצים הם סוג של ספרים שבני הבית הקטנים ביותר יתאהבו בו בהתחשב בקסמם המיוחד. הם כלי נהדר לשימוש בבית ובכיתה, במיוחד עם ילדים שמתקשים לקרוא.

במאמר שלהלן, נספר לכם על המאפיינים העיקריים של הספרים הפופולריים הללו. מה שכן, נציע לכם רשימה של ספרי הפופ אפ הטובים ביותר לילדים. ללא ספק, תרצה להתחיל אוסף משלך מיד.

מאפיינים של ספרים קופצים

נראה כי הצלחתם של ספרי פופ-אפ בתוך המילה של ספרות תינוקות מעידה שהם תוכננו במיוחד עבור ילדים. עם זאת, בתחילתם, הספרים הללו נועדו להגיע לקהל מבוגרים.

במקור, מטרת הספר המוקפץ הייתה כסוג של משאב פדגוגי. ככאלה, הספרים הללו הקלו על ההבנה וההסבר של תיאוריות. רק במאה ה-18 אותה טכניקה התרחבה לעולם ספרות הבידור, במיוחד לילדים.

לספרים אלה יש שלושה מאפיינים חיוניים, אותם תוכלו למצוא להלן:

1. הטרנספורמציה של תמונות

הטרנספורמציה של תמונות היא המאפיין העיקרי של ספרי פופ-אפ. כל עמוד של ספרים אלה מכיל תמונה שטוחה. עם זאת, התמונה הזו הופכת למשהו אחר לגמרי כשאתה הופך את הדפים ומושך בלשוניות קרטון מסוימות. פעולות אלו גורמות לתמונות לזוז ולהתרומם מהעמוד.

2. 3 מימדיים

מאפיין מהותי נוסף של ספר מסוג זה הוא שעליו להכיל תמונות ואיורים שהם תלת מימדיים. היבט זה יוצר אפקט שכבות שהופך את התמונות בספר למציאותיות ואמינות הרבה יותר.

3. תנועה

מרכיב התנועה בהופעת האיורים בספרים אלו הוא מאפיין מהותי נוסף. לא רק שהם מרימים את הדף, אלא לרבים מהם יש גם תכונות זזות נוספות. זה, שוב, מוסיף יותר אמינות וקסם לסיפורים שבפנים.

ספרי הפופ אפ הטובים ביותר לילדים

לאור ההצלחה האדירה שזכו לספרים אלו, כותרים רבים שהיו קיימים זמן רב בפורמט מסורתי זמינים כעת כגרסאות קופצות. אחרים הופיעו ישירות בסגנון התלת-ממד האינטראקטיבי הזה שכל כך פופולרי בקרב קהלים צעירים. להלן, נשאיר לכם מבחר קטן של ספרי הפופ אפ הטובים ביותר לילדים.

מפלצת הצבע, מאת אנה לנס

נציע לכם רשימה של ספרי הפופ אפ הטובים ביותר לילדים
מה שכן, נציע לכם רשימה של ספרי הפופ אפ הטובים ביותר לילדים.

זהו אחד הספרים המצליחים כיום בשוק בכל הנוגע לספרות ילדים. וכאילו לא די בגרסת הדו-ממד המקורית, כעת תוכלו למצוא אותה בגרסת פופ-אפ מרגשת עוד יותר.

הסיפור עצמו יפהפה, מכיוון שהוא עוזר לקטנטנים לחקור ולהבין את מערך הרגשות שהם חווים. ועכשיו, עם גרסת הפופ אפ, ילדים יכולים ליהנות מהדמות הראשית בצורה חדשה לגמרי בזמן שהם לומדים.

ג'ירפות לא יכולות לרקוד, מאת ג'יילס אנדריאה

לילדים יש חיבה מיוחדת כשמדובר בספרים המציגים בעלי חיים כדמויות הראשיות שלהם. זאת, לצד העובדה שהם "מתעוררים לחיים" בספרי פופ-אפ הופכים את השילוב לניצחון בטוח. הקפד למצוא את הספרים האלה - עם האיורים היפים שלהם מאת גיא פרקר-ריס - כדי להוסיף לספרייה של המשפחה שלך.

הנסיך הקטן מאת אנטואן דה סנט-אכזופרי

ללא ספק, זוהי ספרות מועדפת ברחבי העולם על מבוגרים וילדים כאחד. פורסם לראשונה ב-1943, הסיפור היפה והשיעורים שהוא מכיל עדיין מופיעים בדיו טרייה היום. ודמויות הספר הופיעו במספר סדרות וסרטים מצוירים במהלך עשרות השנים.

כספר מוקפץ, הבנת הסיפור של הנסיך הקטן הופכת לקלה עוד יותר עבור ילדים קטנים. כשהם הופכים את הדפים, הם יכולים לסמוך על התמונות התלת-ממדיות כדי להבין את התיאור של סנט-אכזופרי על המפגש שלו עם הנסיך הקטן.

הארי פוטר: מדריך מוקפץ להוגוורטס מאת מת'יו ריינהארט

אם ילדכם הוא מעריץ אמיתי של הסיפורים הקסומים של ג'יי קיי רולינג על הארי פוטר, אז מדריך הפופ-אפ של מתיו ריינהארט הוא חובה. ילדכם יוכל לגלות את בית הספר הוגוורטס לכישוף ולקוסמות בצורה חדשה לגמרי.

אפילו בני נוער ומבוגרים מבוגרים יותר ילכו לאיבוד בעולם הקסם כאשר חלקים שונים של הטירה המפורסמת עולים מהדפים. שום אוסף של הארי פוטר אינו שלם בלי ספר הפופ-אפ המדהים הזה .

אטלסים ואנציקלופדיות

אטלסים ואנציקלופדיות הם כלים חינוכיים נהדרים שגורמים לילדים להתרגש מהעולם הסובב אותם. בעבר היה נהוג שמשפחות משקיעות בספרים אלו שילוו את החינוך של ילדיהן. עם זאת, לאור הקלות של מציאת מידע באינטרנט, האוצרות הללו הפכו להרבה פחות שכיחים.

למרבה המזל, עם הופעתן של גרסאות קופצות, תוכלו שוב לטפח אהבה לאטלסים ואנציקלופדיות בקרב הקטנים שלכם. כשהם הופכים את הדפים ומתבוננים בתמונות, ילדיכם יגלו הכל על מדע והיסטוריה בסביבה מהנה, אינטראקטיבית וללא מסך.

פופולריים