ספרי הילדים הטובים ביותר על אמנות

ספרי הילדים הטובים ביותר על אמנות
ספרי הילדים הטובים ביותר על אמנות.
ללמד ילדים ממה מורכבת אמנות יכולה להיות לפעמים משימה מורכבת. כדי לעזור לך, נספר לך הכל על ספרי הילדים הטובים ביותר על אמנות.

אמנות לא מכירה גיל, אלא היא מתאימה לצרכים ולאינטרסים של כל אדם. לפעמים, מושג האמנות יכול להיות מורכב למדי עבור ילדים להבין. עם זאת בחשבון, ספרים יכולים להיות כלי מאוד מועיל. כך, אלה הקטנים עצמם שמתחילים לגלות ולבסס את הטעם וההעדפות האמנותיות שלהם. היום, נספר לכם הכל על ספרי הילדים הטובים ביותר על אמנות.

"ילדים הם יצירתיים באופן טבעי. תפקידנו לתת להם את החופש, החומרים והמרחב לתת ליצירתיות שלהם לפרוח במלוא הפוטנציאל שלה".

- ההורה האמנותי -

ספרי הילדים הטובים ביותר על אמנות

1. ספר האמנות לילדים

ספר זה אידיאלי לילדים מגיל 9 ומעלה ומציג היבטים שונים של אמנות בצורה ברורה ופשוטה. כשהילדים קוראים ומתבוננים בדפיו, הם יוכלו לגלות ציורים שונים, תחריטים, תצלומים ואפילו פסלים בולטים.

לכן, הילדים ילמדו על המאפיינים הייחודיים של 30 אמנים גדולים, כולל ואן גוך, מאטיס, רמברנדט, טרנר, ולסקז. בנוסף, נוער יוכל לקרוא על הסיבות שהניעו את האמנים הללו ליצור את יצירות האמנות שלהם.

2. 10 הציורים הראשונים שלי, מאת מארי סלייר

מארי סלייה, עיתונאית וחובבת אמנות עמוקה, פרסמה עוד אחד מספרי הילדים הטובים ביותר על אמנות. ב -10 הציורים הראשונים שלי היא מציגה לקוראים הצעירים 10 יצירות אמנות שונות בצורה מושכת ומשעשעת.

ספר דידקטי וחינוכי זה משתמש במשחקים ובמידע מהנה כדי לחשוף את כל הפרטים בכל אחד מהציורים שנבחרו. ילדים עד גיל שלוש יכולים ליהנות מקריאה זו.

מטרת ספרו של סלייר היא שילדים ילמדו להעריך את האמנות ואת הפרטים שכל יצירה מכילה. מדובר בהדגשת האופן שבו כל יצירת אמנות היא ייחודית.

5. פרידה קאלו. אנשים קטנים, חלומות גדולים, מאת מריה איזבל סנצ'ז וגאסה

אוסף האנשים הקטנים, החלומות הגדולים הוא סט מדהים של ספרים שנכתב על ידי מריה איזבל סאנצ'ז וגרה. הספרים באוסף זה מספרים את סיפוריהן של נשים מדהימות שבלטו בתחומים שונים במהלך ההיסטוריה.

אחד הכותרים באוסף זה מציג לילדים את הציירת המקסיקנית המצטיינת, frida kahlo. העמודים שלו מכילים שפה תואמת גיל ופורמט המתאים בצורה מושלמת לקוראים צעירים סקרנים. אז, בנים ובנות יכולים לגלות את תרומתו של אחד הציירים החשובים בהיסטוריה.

6. סלבדור דאלי. צייר לי חלום, מאת מונטה גיסברט

למרות העובדה שהספר הזה מתוארך לשנת 2003, הוא ממשיך להיות אחד מספרי הילדים הטובים ביותר על אמנות. כשראה אור לראשונה, משרד התרבות של ספרד העניק לו את תואר הספר הטוב ביותר לילדים ונוער ממשרד התרבות של ספרד.

אמנות הכריכה של ספר זה חושפת בבירור את מה שהסופר רצה להדגיש: מסע דרך החלומות הסוריאליסטיים של הצייר סלבדור דאלי. כדי ליצור את ספרה, גיסברט עבדה זה לצד זה עם קרן גאלה-דלי מפיגוארס, ספרד.

"אמנים הם רק ילדים שמסרבים להניח את העפרונות שלהם".

- אל הירשפילד -

פופולריים