5 משחקי שינה מהנים לילדים

זו הסיבה שחשוב מאוד להכין משחקי שינה כדי לבדר ילדים ולהעסיק אותם
זו הסיבה שחשוב מאוד להכין משחקי שינה כדי לבדר ילדים ולהעסיק אותם.
אם הילד שלך רוצה לישון, זה רעיון נהדר! במאמר זה, אנו ניתן לכם רעיונות רבים לבלות לילה מדהים.

האם אתה זוכר כמה התרגשת כשהיתה לך לישון בפעם הראשונה? אין עוררין על העובדה שלילי הלילה בבית של חבר הוא אחד הדברים החשובים ביותר שילדים יכולים לחוות. למרות שאתה יודע שהם יהנו, זה נכון שילדים מבלים שעות רבות ביחד. זו הסיבה שחשוב מאוד להכין משחקי שינה כדי לבדר ילדים ולהעסיק אותם. המשיכו לקרוא כדי למצוא הרבה רעיונות מעניינים ופשוטים שילדים בהחלט יאהבו.

הכנת משחקי שינה

קודם כל, ילדים צריכים להרגיש מוכנים לבלות את הלילה בבית של ילד אחר. למעשה, זה הרגע שבו הם מוכיחים את עצמם כעצמאיים. הם יצפו ליהנות. לכן, המשימה שלך תהיה להכין סביבה נעימה ובטוחה.

זו הסיבה שאנו ממליצים להימנע משינה גדולה. עדיף להזמין רק כמה חברים כדי שתוכל לשמור עליהם בקלות רבה יותר. יחד עם זאת, ברגע שהם מגיעים, יהיה זה רעיון טוב להסביר את חוקי הבית שלך לאורחים שלך. כך תמנעו קונפליקטים אפשריים. תוכל להסביר אם זה בסדר לשחק עם מים, למשל, ומה יקרה אם מהם תעשה תאונה וכו'.

זו יכולה להיות הדרך הטובה ביותר לתת לדברים לזרום. בנוסף, תוכלו להכין משחקים כך שהם יישארו עסוקים רוב הזמן. כמובן, צריך שיהיה להם גם קצת זמן פנוי לעשות מה שהם רוצים. אז אתה יכול להחליף את הזמן הפנוי שלהם במשחקים שאתה מכין להם. חוץ מזה, משחקים אלה יכולים לקדם את היצירתיות ואת תחושת עבודת הצוות שלהם.

משחקי שינה מהנים

1. כיסאות מוזיקליים

כסאות מוזיקליים הוא משחק קלאסי ומהנה שילדים אוהבים. קודם כל, אתה צריך למקם כיסאות בצורה של עיגול. עם זאת, צריכים להיות פחות כיסאות מאשר ילדים. לאחר מכן, השמע שיר שהם אוהבים ותגיד להם להסתובב על הכיסאות בזמן שהמוזיקה מופעלת. כשאתה מכבה את המוזיקה, כולם צריכים לשבת. זה שיישאר עומד ייצא מהמשחק. עליך לחזור על הפעילות הזו, להוציא כיסא נוסף עם כל סיבוב, עד שיהיה רק מנצח אחד.

2. סיפורי רפאים כדי לשמור אותך ער כל הלילה

כדי לעשות זאת, אתה יכול לבנות עבורם אוהל. למעשה, אתה יכול להשתמש בסדינים ישנים כדי לעשות זאת. לאחר מכן, כבו את האורות והשאירו כמה אורות קטנים דולקים כדי שלא יהיה חשוך לחלוטין. אתה יכול גם לתת להם פנס שהם יכולים לעבור בסביבה כשהם מספרים בתורו סיפורי רפאים. אתה יכול להיות זה שמספר את הסיפור הראשון.

3. שינה ומהפך

הכנת משחקי שינה
הכנת משחקי שינה.

ראשית, כדאי לתפוס קופסה ולשים בה בגדים ואביזרים ישנים. לאחר מכן, כסו את עיני הילדים ואמרו להם שיש להם 15 שניות לתפוס כל מה שהם יכולים מהקופסה. תן להם לראות מה הם לקחו ותגיד להם להתלבש ולארגן מצעד.

אתה יכול לשפר את הפעילות אפילו יותר על ידי מתן איפור ללבוש. שימו על השולחן צללית, שפתון וסומק... שימו לב והקפידו שלא ישאירו כתמים בכל מקום. הם ישמחו להתאפר.

4. ציד נבלות

ילדים אוהבים ציד נבלות. והם יאהבו אותם יותר אם חשוך והם יכולים להסתובב בכל הבית. השאר אור עמום דולק ותן להם פנס כדי לחפש את הרמזים. אם אתה רוצה לעשות את זה יותר כיף, אתה יכול להסתתר מהם ולהפחיד אותם או להפתיע אותם. זכרו להכין פרס לזוכה.

5. זה לא שינה אם אין קריוקי

אם אין ריקודים או מוזיקה, אי אפשר לקרוא לזה מסיבה. לכן, אתה יכול להשתמש ביוטיוב כדי למצוא שירים ואת המילים שלהם. נסו לבחור את השירים שהם הכי אוהבים ולארגן תחרות קריוקי. כדי לעשות את זה אפילו יותר כיף, אתה יכול להרכיב חבר מושבעים ולתת לכולם להשתתף. הם צריכים להיות מסוגלים לבחור את השירים שהם רוצים לבצע. בדרך זו, יהיה להם זמן טוב יותר.

לסיכום, מסיבות שינה הן רעיון מצוין לילדים. אתה יכול אפילו לעשות מסיבת נושא שלך על ידי עיצוב הבית שלך. זכרו להכין אוכל טעים, כמו כריכים. תן לדמיון שלך להשתולל!

להביא ילדים בבית יכולה להיות חוויה מדהימה. עם זאת, אתה צריך להיות בשליטה מלאה על המצב. וזכור להציע להם סביבה בטוחה ומהנה.

פופולריים