ספרי מלחמת הכוכבים לחובבי קולנוע

עוד אחד מספרי מלחמת הכוכבים לילדים
מלחמת הכוכבים: מפעל ספינות, עוד אחד מספרי מלחמת הכוכבים לילדים.
סאגת מלחמת הכוכבים אינה מורכבת רק מסרטים. במאמר זה, גלה את ספרי מלחמת הכוכבים.

היום, החלטנו לשתף מבחר ספרי מלחמת הכוכבים מיוחדים לילדים. אלטרנטיבה מושלמת לקידום קריאה אצל ילדים בזמן שהם נהנים מהתחביב שלהם! בוא נתחיל, ג'דיי צעיר!

הראשון מבין סרטי מלחמת הכוכבים הוקרן בבכורה בשנת 1977. עם זאת, הילדים ובני הנוער של עידן זה רואים עצמם מעריצים אמיתיים של הסאגה הזו. הקנאות הזו קיימת משום שהסאגה עדיין חיה, 42 שנים מאוחר יותר. למעשה, הפרק האחרון של "סאגת סקייווקר" בת תשעת החלקים הועלה לראשונה ב-2019.

אם הכוח תמיד איתך והיית רוצה שתחיה בגלקסיה רחוקה רחוקה... מזל טוב, אתה מעריץ של מלחמת הכוכבים ללא תנאי! בתור מעריץ טוב, מלבד הכרת כל הסרטים בעל פה, כל מה שקשור לסאגה צריך ליפול לידיים שלך. זו הסיבה ששיתפנו את הרשימה הזו של ספרי מלחמת הכוכבים לילדים. תהנה!

ספרי מלחמת הכוכבים לילדים

1. אנציקלופדיית דמויות מלחמת הכוכבים

בתור חובב קולנוע טוב, זהו אחד מספרי מלחמת הכוכבים שאסור לפספס במדפי הספרים של הילדים שלך. הם ישתוללו בקריאה על יותר מ-220 הדמויות הכלולות בדפים שלו.

מעבר לדמויות הראשיות של הגלקסיה, היא מציגה גם את כל הקאסט של יצורים שונים ואופייניים לסאגה. הוא יהפוך לספר האהוב על ילדכם, מכיוון שכולנו יודעים שככל שהם יצורים מוזרים יותר, כך הם נהנים מהם יותר.

ספר זה מומלץ לילדים בתשע ומעלה. עם זאת, גיל זה יכול להשתנות בהתאם לטעמו של כל אדם.

2. מפות גלקטיות של מלחמת הכוכבים: אטלס מאויר של יקום מלחמת הכוכבים

לגלקסיה של סאגת מלחמת הכוכבים היה צריך להיות ספר משלה, שכן כל הסרטים מתרחשים שם. בספר זה, תוכל ליהנות מגיבורי מלחמת הכוכבים, הנבלים והחיות, ובתמורה, ליהנות ממדבריות כמו טאטויין או מישורים קפואים כמו זה של הוט.

ספרי מלחמת הכוכבים לילדים
ספרי מלחמת הכוכבים לילדים.

רק חובב אמיתי של הסאגה יידע ליהנות מהספר הפנטסטי הזה המומלץ לילדים מגיל שבע ומעלה. החלק הכי טוב בו הוא האיורים המדהימים שלו!

3. מלחמת הכוכבים: מפעל ספינות, עוד אחד מספרי מלחמת הכוכבים לילדים

ספינות חלל קוסמות לילדים כי הן עפות מעל הכל. אמצעי התחבורה הזה, יחד עם נושא מלחמת הכוכבים, הוא אחד המפתחות שיהפכו את הספר הזה לאחד האהובים על ילדיכם.

בנוסף להיותו ספר אינפורמטיבי המכיל עובדות סקרניות רבות המושכות את תשומת הלב של ילדים ומבוגרים כאחד, הדפים שלו כוללים לחיצות לבניית הספינות. על ידי ביצוע ההוראות בספר, ילדיכם יוכלו לבנות את הספינות עם הלחיצות!

4. LEGO star wars: כרוניקות של הכוח: גלה את הסיפור של לגו® star wars galaxy

זו עוד אנציקלופדיית מלחמת הכוכבים ששונה לחלוטין מהקודמת. ספר זה מומלץ לילדים מגיל עשר ומעלה. דפי ספר זה מערבבים את דמויות LEGO שנוצרו עבור מלחמת הכוכבים עם תמונות של סאגת הסרטים.

ספר חיוני לכל מי שאוהד את שניהם. החלק הטוב ביותר הוא שהוא כולל גם מיני-דמות של אחת הדמויות הראשיות!

כמו כן, אם ילדיכם אוהבים את השילוב בין LEGO ו- Star Wars, אוסף זה כולל כותרים נוספים, כגון:

  • LEGO Star Wars: The Yoda Chronicles Trilogy
  • LEGO Star Wars: The Dark Side: חשוף את סודות הסית'

5. אוריגמי מלחמת הכוכבים: 36 פרויקטים מדהימים של קיפולי נייר מגלקסיה רחוקה, רחוקה...

אם אתה אוהב מלאכת יד שאתה יכול לעשות עם המשפחה שלך ואתה גם מעריץ של הסאגה, זה הספר הטוב ביותר עבור מלחמת הכוכבים עבורך! הוא כולל 36 פרויקטים שונים של אוריגמי (אומנות קיפולי הנייר) שתוכלו ליהנות מהם כמשפחה. תוכל ליצור דמויות, ספינות וגלקסיות שונות עם מספר גיליונות נייר בלבד.

6. מלחמת הכוכבים: סיפורי מלחמת הכוכבים באורך 5 דקות

כפי שהכותרת מעידה, זהו אחד מספרי מלחמת הכוכבים הכולל 11 סיפורים שונים בני חמש דקות. בשל הפורמט של הספר, זהו ספר אידיאלי לפני השינה שיגרום לצעירים בפדוונים לחלום לבקר בגלקסיה בספינות החלל שלהם.