12 רעיונות להיות אמא כיפית

היא להיות אמא כיפית
כאמא, אחת הדאגות שתמיד היו לי, מלבד היותי אמא טובה, היא להיות אמא כיפית.
הרעיונות האלה להיות אמא מהנה יעניקו לך זמן נהדר עם הילדים שלך. עכשיו הגיע הזמן ליישם אותם.

כאמא, אחת הדאגות שתמיד היו לי, מלבד היותי אמא טובה, היא להיות אמא כיפית. כולנו יודעים שהורות היא לא קלה. יש כל כך הרבה דברים שעלינו לחשוב עליהם, כמו לקבוע כללים ומגבלות, לתת לילדים שלנו תשומת לב, לקנות את מה שהם צריכים, ללמד אותם, לפנק אותם, וכמובן, ליהנות עם הילדים שלנו.

לעתים קרובות מאוד, קצב העבודה והעייפות שלנו מונעים מאיתנו לבלות את הזמן שהיינו רוצים לבלות עם ילדינו. אנחנו גם מאחלים שנבלה איתם יותר זמן איכות. אז כדאי שנתכנן את הזמן שלנו טוב יותר וננסה לא להיות אמהות משעממות!

מדי פעם, אנחנו צריכים להוציא את הילדה הפנימית הזו. זה חל גם על אבות. אז, במאמר זה, נביא לכם כמה רעיונות שתוכלו לעשות עם הילדים שלכם...תהנו!

רעיונות להיות אמא כיפית

דמיינו שאתם בגיל של ילדכם

לעתים קרובות זה רעיון טוב לשכוח לזמן מה שאנחנו מבוגרים. אנחנו צריכים להפסיק כל הזמן לעשות דברים, להתרוצץ כדי לנסות למלא את ההתחייבויות שלנו. עזוב את עצמך ותחזור לילדותך! חזור לזמן שבו היית כמוהם, ואם אתה חושב כמוהם, גם אתה תשחק כמוהם. קדימה תהנה!

השתמש בדמיון שלך לעתים קרובות יותר כדי להיות אמא כיפית

איפור משחקים ביחד עם הילדים שלך. יש להם כוחות דמיון מדהימים, והם בהחלט יוכלו לעזור לך לחשוב על כמה משחקים נהדרים. החיים הרבה יותר מהנים כשאנחנו נותנים לדמיון שלנו להשתולל. האם לדמיון יש גבולות? כמובן שלא - תן לזה לרוץ חופשי!

כלול את ילדיך במשימות היומיומיות שלך

נכון שלפעמים אי אפשר למצוא זמן לחלוק עם הילדים שלנו. אז, באותם זמנים, למה לא לתת להם לקחת חלק במשימות שאנחנו צריכים לעשות כמבוגרים? בדרך זו תבלו יותר זמן ביחד כמשפחה.

כשאתה מבשל, למשל, הם יכולים לעזור לך בדברים הפשוטים ביותר שאתה צריך להכין. אם אתה הולך לקניות, הם יכולים לעזור לך לדחוף את העגלה. כאשר אתה מנקה, הם יכולים לעזור גם לך. נסו לחשוב על כמה שיותר דרכים לערב את ילדיכם, וליישם זאת בפועל.

תעשה איתם מתיחות

למה שלא תחבר איתם לעשות קונדס עם אבא? הם כל כך יתרגשו במחשבה שהם הולכים לעשות איתך קונדס!

ודא שאתה מחייך

כשהילדים שלך מספרים לך מה קרה בבית הספר, במקום לחשוב על אלף דברים ולא להקשיב להם, חייך ושימו לב אליהם. נולדנו לעולם הזה כדי להיות מאושרים, וחיוך הוא חלק גדול מזה. הילדים שלנו יודו לנו על כך.

"היכולת לצחוק ביחד היא אהבה."

- פרנסואז סאגאן -

הכינו הפתעות

עוד רעיונות להיות אמא מהנה
עוד רעיונות להיות אמא מהנה.

כאשר מתקרב תאריך מיוחד נוכל להכין יחד איתם הפתעה בסתר. הם יתרגשו לדעת שהם יודעים משהו שאנשים אחרים לא יודעים.

שיהיה לך קרב דגדוגים

תריבו עם דגדוגים על הספה או על המיטה - זה לא משנה אם הכריות או הכריות מתעופפות לכל עבר או ששניכם בסופו של דבר על הרצפה.

ארגן מסיבת שינה

נצלו סוף שבוע ללא בית ספר והכינו יחד ארוחת ערב טעימה. תנו להם לבחור מה שהם רוצים ואז צפו יחד בסרט או שחקו משחק בקונסולה עם הרבה ממתקים ופופקורן. תחשוב כמו ילד ותהנה!

עוד רעיונות להיות אמא מהנה

שחקו עם פנסים בחושך

רעיון מסודר אחד הוא ליצור דמויות על הקיר באמצעות אור הפנס, כדי שאחרים ינסו לנחש באיזו חיה (או חפץ אחר) מדובר. אנחנו יכולים גם לשחק מרגלים וגנבים.

לעשות מחנה

למה לא לצאת יחד לקמפינג בגן? אם אין לכם גינה, אז למה שלא תעשו את זה בבית? אתם יכולים להקים את שקי השינה בסלון ולדמיין שהייתם באזור הכפרי. אם אתה מעדיף לעשות את זה בחוץ, אז יש הרבה אתרי קמפינג אמיתיים שאתה יכול ללכת אליהם גם כן. הם בטוח יאהבו את זה!

ללכת לפיקניק

נוכל לנצל יום אביב נעים לצאת לפיקניק. הם יכולים לבחור מה הם רוצים לקחת לאכול, וכך רק צריך למצוא מקום מתאים לילדים וליהנות ביחד!

תתלבשי להיות אמא מהנה

למה שלא תתלבשי עם כל מה שיש לך בבית? אין הגבלות - אתה יכול להשתמש בכל דבר. תחשוב כמו ילד. לאחר מכן, תצטרך לשים את כל מה שיצא לך. אבא יכול לשחק שופט ולומר מה הייתה התחפושת הכי טובה.

ציור על קנבס

רעיון נוסף הוא לצייר תמונה ביחד על קנבס. כל אחד יכול לבחור את הצבעים שלו ולתת לדמיון שלו לעוף. זה לא משנה אם תתלכלך, הכל יתנקה מאוחר יותר. כמו כן, כשסיימתם, הילדים יכולים לבחור היכן הם רוצים לתלות אותו.

כפי שאתה יכול לראות, להיות אמא כיפית זה לא כל כך קשה; אנחנו רק צריכים לתת לעצמנו להיסחף על ידי הילד הפנימי שלנו. הדמיון שלנו יכול לעזור לנו ליהנות כל כך עם הילדים שלנו. אני מקווה שהרעיונות האלה יעזרו לך לצאת מתלם של חיים משעממים. הגיע הזמן להנות באמת!

פופולריים