ספרי ילדים עם מציאות רבודה

בנוסף להיותו ספר ילדים עם מציאות מוגברת
בנוסף להיותו ספר ילדים עם מציאות מוגברת, הזאב הרעב הוא גם ספר אינטראקטיבי לחלוטין.
אם נשלב את העולם הדיגיטלי ועולם הנייר, אז נוכל לקבל כמה ספרי מציאות רבודה נפלאים כמו אלה שנתאר להלן.

טכנולוגיה חדשה ועולם ספרות הילדים התאחדו כדי ליצור סוגים חדשים של ספרים שמשמחים ילדים בכל רחבי העולם. מפרסמים מודעים לחשיבות הטכנולוגיה הדיגיטלית בחיי הילדים. ובגלל זה הם יצרו ספרי ילדים עם מציאות רבודה.

היום אנחנו מביאים לכם מבחר מהספרים המדהימים האלה שיעזרו לילדים להתרכז ולהתמקד. במקביל, הם יעודדו את טעמם לספרות ויאפשרו להם להשתמש במכשירים אלקטרוניים להעצמת החוויה.

ספרי ילדים עם מציאות רבודה

1. חברים?

להוצאת קוקינוס יש, בין כל אוספי הספרים המדהימים שלה, אחד בשם סיפורי אנימציה. בכל הסיפורים באוסף זה, הם מציעים אפליקציית מציאות מוגברת בחינם יחד עם הספרים הפיזיים.

הדמות הראשית בסיפור היא יטי מקסים. לאורך דפי הספר והנופים המושלגים היפים הוא יביא לקוראים סיפור של חברות אמיתית.

זהו ספר מהנה מומלץ לילדים מגיל ארבע. העובדה שהוא מגיע עם אפליקציית המציאות הרבודה הופכת אותו למיוחד עוד יותר. ואם זה לא מספיק, הוא עוסק באחד הערכים החשובים ביותר בילדות: חברות.

2. הזאב הרעב, אחד מספרי הילדים הטובים ביותר עם מציאות רבודה

בנוסף להיותו ספר ילדים עם מציאות מוגברת, הזאב הרעב הוא גם ספר אינטראקטיבי לחלוטין. ילדים יכולים ליהנות מהדמויות המהנות בסיפור באמצעות אפליקציית המציאות הרבודה. בנוסף, תהיה להם גם אפשרות לבצע סוגים אחרים של פעילויות בתוך הספר עצמו.

ספר זה הוא חלק מאוסף סיפורי היצירה של הוצאת פרמון. הם כוללים גם דפים לצביעה, לצביעה, לחתוך או הדבקה, ובכך לעזור לילדים ליהנות מבלי לאבד את מהות הקריאה.

הדמות הראשית, כפי שניחשתם, היא זאב, שהדברים לא הולכים לו בדיוק כפי שהוא היה רוצה.

השילוב הנפלא של טכנולוגיה ואינטראקטיביות מעשית הופכים את הספר הזה לספר אידיאלי לילדים.

3. אולילי וההרפתקאות שלה

ספרי ילדים עם מציאות רבודה
ספרי ילדים עם מציאות רבודה.

אולילי וההרפתקאות שלה הוא אוסף של 10 ספרים שהסופרת, אוליביה קאבלוס, כתבה בצורה אוטוביוגרפית. זהו אוסף של ספרים דו לשוניים שבהם מספרת המחברת אנקדוטות מצחיקות שונות מילדותה שילדים יאהבו מאוד.

באוסף זה, לשישה מהספרים יש יישום משלים. בנוסף להצגת חלק מהאיורים עם מציאות רבודה, הוא כולל גם משחקים הקשורים לספר, שבהם אולילי היא הדמות הראשית.

4. ענק הבוץ

ענק הבוץ כולל את כל מה שאתה יכול לרצות כדי להפוך אותו לספר הכרחי לילדים. קודם כל, זה ספר דו לשוני שניתן לקרוא ולשמוע באנגלית ובספרדית כאחד. בדרך זו, יעודדו ילדים גם ללמוד שפות.

שנית, הנושא המרכזי של הסיפור הזה הוא בריונות, והוא מתמקד בהתגברות על מצבים קשים. זהו, כמובן, נושא חשוב מאוד שילדים צריכים לדעת וללמוד עליו כדי ליישם אותו בחיי בית הספר שלהם.

שלישית, ניתן ליהנות מכל הרכיבים הללו באמצעות אפליקציית מציאות רבודה שמגיעה עם הספר. בגלל זה, זה כלי נהדר עבור מורים להשתמש בבית הספר, ולהורים להשתמש בבית. הם יוכלו להעלות את המודעות לנושא חשוב זה, ובמקביל לאפשר לילדים ליהנות מהסוגים החדשים האלה של ספרים.

5. iscience, ספר ילדים עם מציאות אינפורמטיבית מוגברת

הכללת מציאות רבודה בספרים מדעיים היא כלי נהדר באמת. כך הילדים ילמדו על כל תופעות הטבע המתרחשות בעולם בצורה מאוד מציאותית.

בדפים שלה ימצאו הילדים כל מיני מידע שיעורר בהם השראה לרצות להיות מדענים. יש גם הזדמנות להיות מסוגלים לערוך ניסויים משלהם. זה בהחלט יהפוך לאחד הספרים האהובים עליהם בגלל כל הפעילויות שהם יכולים להסתבך בהן באמצעות השימוש בו.

ההוצאה כוללת ספרים דומים אחרים באותו אוסף, כגון iDinosaurs. רוב הילדים שואבים השראה מוחלטת מדינוזאורים, ובגלל זה, הם בהחלט יאהבו את הספר הזה!

פופולריים