10 יישומים ללימוד שפות

יישומים ללימוד שפות
לא תרצו לפספס את מבחר היישומים שלנו ללימוד שפות המיועדים גם לאנדרואיד וגם ל-iOS. יישומים ללימוד שפות: בואו נדבר ברור.
האם לימוד שפה חדשה היא אחת מהמטרות הנוכחיות שלך? יש לך מזל, כי אנחנו הולכים לספר לך הכל על היישומים הטובים ביותר ללימוד שפות.

יישומים ללימוד שפות הם אחת הדרכים הטובות ביותר לעמוד ביעד שלך ללמוד ולתרגל שפה זרה. הזמן המועט שיש לנו והשימוש בטכנולוגיה משתלבים כדי להציע לנו חלופות יעילות לשילוב שפה חדשה בחיינו.

יש ויכוחים אם יישומי לימוד שפות יעילים או לא. מבלי להיכנס יותר מדי לפרטים, האמת היא שהם יכולים לספק לנו אוצר מילים נוסף, תרגילי תרגול שימושיים ובסיס להתחיל למידה חדשה. אין להכחיש את היתרונות.

הודות להתקדמות הטכנולוגיה, אנו יכולים ללמוד כמעט כל דבר דרך הסמארטפונים שלנו בימינו. מה גם שבמקרים רבים אנחנו יכולים לעשות זאת בחינם.

אם אתם רוצים להרחיב אופקים, חושבים לצאת לטיול, או פשוט אוהבים לרכוש ידע חדש, המשיכו לקרוא. לא תרצו לפספס את מבחר היישומים שלנו ללימוד שפות המיועדים גם לאנדרואיד וגם ל-iOS.

יישומים ללימוד שפות: בואו נדבר ברור

Duolingo, אחד היישומים המפורסמים ביותר ללימוד שפות

זוהי אפליקציה חינמית והיא כנראה אחת המפורסמות ביותר. אתה יכול ללמוד גרמנית, איטלקית, יפנית, רוסית, פורטוגזית, טורקית, הולנדית, אירית, דנית, שוודית, אוקראינית, אספרנטו, פולנית, יוונית, הונגרית, נורווגית, עברית, ולשית ואנגלית. הלמידה מתבצעת באמצעות משחקים ותגמולים.

זמין עבור אנדרואיד ו-iOS.

בבל

למרות שזה בחינם, זהו אחד מיישומי לימוד השפה שבהם אתה צריך לשלם כדי לפתוח את כל התוכן. אם אינך רוצה לשלם, תוכל לגשת לשיעורים קצרים ופשוטים ולנצל כל זמן פנוי.

תוכלו למצוא שיעורים באנגלית, צרפתית, גרמנית, איטלקית, רוסית, פורטוגזית, שוודית, טורקית, פולנית, הולנדית, אינדונזית, דנית ונורבגית.

זמין עבור אנדרואיד ו-iOS.

בוסו

זוהי רשת גלובלית נהדרת שדרכה תוכלו לתרגל שפות עם דוברי שפת אם בכל רחבי העולם. ניתן למצוא תרגילי אוצר מילים, הגייה ודקדוק. יש לו גרסה חינמית, אם כי כדי לנצל את כל הכלים תצטרך לשלם.

השפות שאתה יכול ללמוד הן אנגלית, צרפתית, גרמנית, איטלקית, פורטוגזית, פולנית, רוסית, טורקית, יפנית, ערבית וסינית.

זמין עבור אנדרואיד ו-iOS.

ABBA אנגלית

אפליקציה זו היא לגמרי בחינם למי שרוצה ללמוד אנגלית. הוא משתמש בשיטה טבעית המבוססת על צפייה בסרטים, שירה או כל מיני נושאים מעשיים. הוא מורכב מ-6 מפלסים ו-144 יחידות. יתרה מכך, הוא מציע מורים המוקצים לכל תלמיד.

זמין עבור אנדרואיד ו-iOS.

שפה

יישומים נוספים ללימוד שפות
זמין עבור אנדרואיד ו-iOS. יישומים נוספים ללימוד שפות.

כאן תמצאו קורסים מותאמים מאוד בהתאם לרמת הידע שלכם. ל-Lingualia יש תרגילים מקוונים ומורה וירטואלי שנותן תמיכה מתמדת לתלמידים.

זמין עבור אנדרואיד ו-iOS.

Mosalingua

במקרה זה, כל שפה מגיעה באפליקציה אחרת, אז כדאי להוריד רק את השפה שברצונך ללמוד. אתה יכול לגשת לקורסים באנגלית, צרפתית, איטלקית, פורטוגזית, גרמנית ורוסית. השיטה שלהם היא באמצעות כרטיסי למידה נושאיים שבהם הם משלבים שימוש באוצר מילים, דקדוק וטיפים מעשיים.

זמין עבור אנדרואיד ו-iOS.

מונדלי

הקטלוג של מונדלי הוא הצד החזק שלו; 31 שפות זמינות! מלבד הקלאסיות ביותר, תוכלו למצוא בין היתר גם אינדונזית, פרסית, פינית, אפריקאנס. המיני-משחקים והשיעורים שלו משלימים על ידי תוכן מציאות רבודה.

זמין עבור אנדרואיד ו-iOS.

יישומים נוספים ללימוד שפות

טרילינגו

יותר מסתם אפליקציה ללימוד שפות, טרילינגו משלבת בין אהבת הנסיעות לבין הצורך לתקשר.

זוהי האפליקציה המושלמת אם העניין שלך בלימוד שפה הוא למטרות תיירות. הוא מציע 13 שפות, תוך התמקדות ביסודות שתצטרכו כדי להיות מסוגלים לטייל. אפליקציה זו גם מספקת לך מידע על 100 יעדים שונים.

זמין עבור אנדרואיד ו-iOS.

ולינגואה

כמו ABBA, אפליקציה זו מיועדת למי שרוצה ללמוד אנגלית, והיא מורכבת מ-600 שיעורים שונים. השיטה שלה כוללת תרגילים, משחקים ומבחנים שיעזרו לך ללמוד אוצר מילים, דקדוק ולהרחיב את הבנת הנקרא שלך.

יש לו גם יישומים משלימים ללימוד אוצר מילים בסיסי באיטלקית, פורטוגזית וגרמנית. זה בחינם, אבל עם גרסת פרימיום בתשלום.

זמין עבור אנדרואיד ו-iOS

אלזה, האחרון מבין יישומי לימוד השפה שאנו מציעים

מטרת האפליקציה הזו היא לעזור ללומדים לשפר את ההגייה האנגלית שלהם. אלזה מקשיבה לך ומתקנת אותך עד שאתה מבטא נכון.

זמין עבור אנדרואיד ו-iOS.

לסיכום, אלו הם רק חלק מיישומי לימוד השפה הפופולריים ביותר הזמינים. כמובן, השפה המתאימה לך ביותר תהיה תלויה בשפה שאתה רוצה ללמוד, ברמה הנוכחית שלך, מה המטרות שיש לך כשזה מגיע ללימוד שפה חדשה.

הזמן שעומד לרשותכם או הידע שלכם בטכנולוגיה ישפיעו אף הם על ההחלטה.

פופולריים