ספרי החיפוש והמצא הטובים ביותר לילדים

ספרי החיפוש והמצא הטובים ביותר לילדים
ספרי החיפוש והמצא הטובים ביותר לילדים.
ספרי חפש ומצא נמצאים תמיד ברשימות רבי המכר בגלל כמה שהם מהנים. במאמר זה, גלה כמה מהטובים שבהם!

למרות שיש ספרי ילדים לכל הטעמים והצרכים, אחד הפופולריים שבהם הם בהחלט ספרי חיפוש ומצא.

הסיבה לכך היא שספרים אלה מאפשרים לילדים לקיים אינטראקציה עם הדפים שלהם. בנוסף, הם ספרים חיוניים לילדים שמתקשים להתרכז. הסיבה לכך היא שבגלל העובדה שהם צריכים לחפש ולחפש דברים שונים, הם חייבים באמת להתמקד בדפים.

למרות שכל ספר מתאים לבילוי משפחתי, הספרים הללו יאפשרו לכם למצוא דברים חדשים ביחד ובדרך זו יעודדו עבודת צוות וחברות בילדים.

להלן, שיתפנו מבחר של ספרי חיפוש ומצא שונים שאנו בטוחים שישמחו וינעימו את ילדיכם.

ספרי החיפוש והמצא הטובים ביותר לילדים

1. איפה ולדו? אוסף ספרים מאת מרטין הנדפורד

אין ספק שזהו האוסף העתיק והמצליח ביותר של ספרי חיפוש ומצא. הספר הראשון בסדרה זו יצא לאור בשנת 1987, ולאחר מכן פורסמו שישה ספרים נוספים שבהם אתה צריך למצוא את וולדו במקומות ובמצבים שונים.

וולדו תמיד מתלבש אותו הדבר: משקפיים, ג'ינס כחולים וג'רזי וכובע פסים אדום-לבן. מתוך ידיעת המאפיינים שלו, בכל אחד מהספרים, ילדים צריכים למצוא את וולדו על חוף הים, תחנת רכבת או קניון, בין מרחבים רבים אחרים, תוך הפעלת חדות הראייה שלהם.

וולדו הוא דמות מצחיקה מאוד שנותרה הכוכב הבלתי מעורער של ספרי החיפוש והמצא המצליחים ביותר בכל הזמנים.

2. חבוי בטבע: חפש, מצא וספר על ידי אגנז ברוזי

ספר זה יהפוך לאחד האהובים על ילדיכם מכיוון שהם צריכים למצוא סוגים שונים של בעלי חיים, מחרקים ועד חיות ענקיות. כך, הם ייהנו להכיר כל אחד מהם. החלק הטוב ביותר הוא שהילדים יכולים לסמן כל חיה שהם ימצאו ברשימה.

3. אוסף ספרים של 1001 דברים שכדאי לראות מאת אנה מילבורן

מהעובדה שהוא מכיל איורים פשוטים הרבה יותר מאשר ספרי וולדו
ההצלחה של הספרים הללו נובעת, בין השאר, מהעובדה שהוא מכיל איורים פשוטים הרבה יותר מאשר ספרי וולדו.

הוצאת Usborne היא אחת מההוצאות שהימרו הכי הרבה על סוג זה של ספרים לקהל צעיר. הסיבה לכך היא שהם חדשים יותר מזדקנים והם נשארים פופולריים שנה אחר שנה. סוגים אלה של ספרים כה חשובים עבור ההוצאה הזו, שהם פרסמו אוסף שלם של ספרים המוקדש במיוחד לאיתור דברים שונים.

לכל אחד מהספרים הללו יש נושא אחר, כלומר הילד יכול לבחור את זה שהוא הכי אוהב. הים, שודדי הים, הפיות או הערים הם חלק מהנושאים שהם ייהנו מהם.

כתמריץ, הוצאת Usborne מציעה לילדים שמוכנים למצוא את כל הדברים המופיעים ברשימות של הדפים השונים פרסים בצורת מדבקות המעידות על כך שהגיעו ליעדים.

4. אוסף ספרי כלבים של Digby מאת Tor Freeman

דיגבי הוא הגיבור של אחד מספרי החיפוש והמצא המצליחים ביותר. הצלחתו נובעת, בין השאר, מהעובדה שילדים אוהבים ספרי חיות, ועוד יותר אם הם מואנשים.

דרך האיורים והעמודים השונים של הספר, הילדים יגלו את Digby מספקת חבילות באזורים שונים של העיר.

ההצלחה של הספרים הללו נובעת, בין השאר, מהעובדה שהוא מכיל איורים פשוטים הרבה יותר מאשר ספרי וולדו. מכיוון שהאיורים שלו פשוטים יותר, אוסף הספרים הזה אידיאלי לילדים קטנים יותר.

5. אוסף ספרי הבלש של פייר המבוך מאת hirofumi kamigaki

בניגוד לאוסף הספרים הקודם, הספר הזה מומלץ לילדים בתשע ומעלה. המורכבות והעומס של האיורים שלה דורשים חדות ראייה וריכוז שילדים צעירים עוד לא פיתחו.

זהו ספר נפלא המשלב חיפוש עם הרפתקאות ומסתורין, כי הכל סובב סביב פשע שבוצע.

פופולריים