נכבה, הגיע הזמן לקרוא!

כיבוי האור, זה הזמן לקרוא - ספרים ליהנות בחושך
כיבוי האור, זה הזמן לקרוא - ספרים ליהנות בחושך.
היום אנחנו רוצים להציג מבחר ספרים שיעזרו לכם לעודד את אהבת הקריאה אצל ילדיכם בדרך חדשה לגמרי. נכבה, הגיע הזמן לקרוא!

היום אנחנו רוצים להציע דרך ייחודית להראות לילדים כמה מהנה באמת קריאה יכולה להיות. נכבה, הגיע הזמן לקרוא!

ילדים נחשפים כל הזמן למספר גירויים ואלמנטים בסביבתם. ועם כל כך הרבה פעילויות שונות לבחירה, לרוב אין זה סביר שהם יגיעו לספר. יותר מתמיד, חשוב להורים לעודד את אהבת הקריאה.

במאמר למטה נדבר על סוג של ספרים שישמחו את הקטנים שלכם ויעירו את סקרנותם עמוד אחר עמוד. לקחת הערה!

כיבוי האור, זה הזמן לקרוא - ספרים ליהנות בחושך

בין ספרי הילדים שעליהם אנו רוצים לדבר היום יש את אלו שנוצרו לקריאה בחושך. אלה מושכים את תשומת הלב של הילדים ומעוררים את סקרנותם ודמיונם באופן שרק מעט ספרים יכולים.

מה גם שהספרים האלה אידיאליים לקריאה רגע לפני השינה... במיוחד עם קטנטנים שמפחדים מהחושך. המשיכו לקרוא כדי לגלות את הספרים האהובים עלינו לקריאה לפני השינה כשהאורות כבויים.

אוסף "הגילויים הראשונים שלי: לפיד".

הוצאת אור ירח מביאה לנו את אוסף הספרים המענג הזה שעוזרים לילדים וגם להורים לגלות ידע חדש. ספרים אלה מתאימים לקטנטנים בין הגילאים 3 עד 5 שנים. החלק הכי טוב? כל אחד מהם כולל פנס קסום .

לכל כותר באוסף הזה יש נושא אחר. לדוגמה, חיות ימיות, חוות, גוף האדם או פיראטים. הספרים הם חינוכיים וילדים משתמשים בפנס ככלי להאיר בכל עמוד, ובכך מגלים פרטים רבים.

" ככל שתקרא יותר, כך תדע יותר דברים. ככל שתלמד יותר, כך תלך ליותר מקומות."

- דוקטור סוס -

ספרים נוספים לשעת הקריאה הלילית שלך

כוס במגפיים, מאת צ'רלס פרו

סיפורי ילדים קלאסיים הם תמיד הימור בטוח עבור הקטנים שלך. עם זאת, הספר שאנו רוצים לספר לכם עליו היום הוא לא רק עוד גרסה אחת של אגדת האחים גרים. במהדורה זו של Puss in Boots, לילדים יש אפשרות להקרין את התמונות על הקיר כדי ליצור צללים.

הפורמט של הספר הזה הוא פלא אותנטי, שכן מעט מאוד ספרים מגיעים בפורמט של אקורדיון. מה גם שהספר מלא בדמויות חתוכות שהופכות אותו למושלם ליצירת הצללות על הקיר בעזרת פנס. תוכלו למשוך את תשומת הלב של ילדיכם מתחילתו ועד סופו בקריאה מרהיבה זו.

משחק הצללים/משחק האור, מאת hervé tulet

מאז 1994, Hervé Tullet כתב למעלה מ-80 ספרים, כולל השניים שאנו רוצים להמליץ לכם היום. שניהם מושלמים לקריאה בחושך.

הצללים המסתוריים ביותר יתעוררו לחיים כשאתם משתמשים בפנס כדי להקרין על הקיר. הצללים האלה הם יצורים מוזרים ונסתרים שימשכו את תשומת הלב של ילדיכם. משחק הצללים הוא ספר לקריאה עם הקטנטנים האמיצים וההרפתקנים ביותר.

לספר השני מאת Hervé Tullet, The game of light, יש מבנה דומה לזה של הראשון. הצורות קלות ובסיסיות, עם זאת, הפורמט אטרקטיבי יותר לילדים קטנים מאוד.

אז האור כבוי, זה הזמן לקרוא!

פופולריים