ספרי דרקון לילדים

היום אנו מביאים לכם אוסף ספרי דרקונים לילדים שיאפשרו לילדיכם לתת לדמיון שלהם לעוף
היום אנו מביאים לכם אוסף ספרי דרקונים לילדים שיאפשרו לילדיכם לתת לדמיון שלהם לעוף.
דרקונים בולטים מאוד לילדים. לפיכך, אנו בטוחים שהילדים שלך יאהבו את ספרי הדרקונים האלה. קרא את המאמר הזה כדי לגלות אותם!

היום אנו מביאים לכם אוסף ספרי דרקונים לילדים שיאפשרו לילדיכם לתת לדמיון שלהם לעוף.

דרקונים הם יצורים מיתולוגיים שילדים אוהבים בשל גודלם הגדול ויכולתם לעוף ולנשום אש דרך פיהם. מחברי ספרות הילדים מודעים לכך שילדים אוהבים אותם, ולכן דרקונים הם הדמויות הראשיות של סיפורי ילדים כבר שנים רבות.

ספרי דרקון לילדים

1. דרגוןלנד מאת רקל גרסיה

ספר מפואר מומלץ לילדים מגיל ארבע ומעלה שיבדר ויקסק אותם באותה מידה. בדפים שלו, ילדכם יגלה סיפורים של דרקונים שונים הבולטים במאפיינים מיוחדים. דרקון שרוכב על אופניים או אחר שצוחק על האביר שהוא חייב להילחם בו הן חלק מהדוגמאות הללו.

2. אראגון מאת כריסטופר פאוליני

ספר זה הוא חלק מאחת הסאגות המפורסמות ביותר בתולדות ספרות הילדים והנוער. למרות העובדה שהוא מומלץ לילדים מגיל עשר ומעלה, ניתן לקרוא אותו הן על ידי מתבגרים צעירים והן על ידי מבוגרים בשל הפנטזיה והמורכבות של הסיפור.

אראגון הוא הדמות הראשית הצעירה שמגלה ביצת דרקון תוך כדי ציד אבני חן. מאותו רגע הוא מחליט לטפל בזה. עם זאת, הוא הופך להיות מעורב בסדרה של הרפתקאות כאשר הדמות המרושעת של הסיפור הופכת מודע לקיומו של הדרקון, שלדעתו נכחד. סאגה מרתקת לאוהבי ספרות פנטזיה ודרקונים.

3. לעולם אל תיגע בדרקון על ידי הורקת ורדים

ספר זה מאפשר לילדים צעירים מאוד לגלות דרקונים. ליתר דיוק, ספר אינטראקטיבי זה מומלץ לתינוקות וילדים צעירים מאוד, מגיל אפס עד שלוש. כפי שזה מיועד לילדים צעירים מאוד, מטרת הספר היא לשפר את ההתפתחות החושית והאינטלקטואלית של הילד באמצעות המרקמים והאינטראקציות השונות שלו.

4. הדרקון האדום מאת מקס velthuijs

סיפור על דו קיום וכבוד שמציג דרקון שונה מאוד מהסטריאוטיפ שיש לאנשים על היצורים האלה. למרות שאכזריות היא המאפיין העיקרי של דרקונים, הגיבור של הסיפור הזה הוא דרקון שליו, רגוע וטוב מאוד.

ספרי דרקון לילדים
ספרי דרקון לילדים.

העלילה מתמקדת בהגעתו של זר לקהילה בה כולם מכירים. סיפור זה מזמין ילדים להרהר בערכים שתוארו לעיל.

5. ג'ורג' הקדוש והדרקון מאת מריה מצ'אדו, אחד מספרי הדרקון לילדים

הכרת אגדות וסיפורים מעשירה את תרבות הילדים. מסיבה זו מספר ספרי ילדים מספרים את סיפורו של ג'ורג' הקדוש. ספר זה מלמד ילדים את האגדה הפנטסטית הזו בפורמט מוקפץ.

6. הוגו ודרקון הלילה מאת gema sirvent

הוגו, הדמות הראשית של הסיפור, נרדם ליד דלת מסתורית. כשהוא מתעורר, מתחילה סדרה של הרפתקאות שמובילות אותו לפגוש את סורי, דרקון שאחראי על חלוקת חלומות לילדים בעיר.

באלבום המאויר והפנטסטי הזה, הפורמט שלו, האיורים ובעיקר הצבעים שלו ירתקו גם מבוגרים וגם ילדים.

בשל עלילת הסיפור, הוא חלופה טובה לשימוש כספר לפני השינה וגם כספר כדי להימנע מפחד החושך אצל ילדים מגיל שבע ומעלה.

7. הדרקון הבודד: אוסף של 30 סיפורים להקראה בקול רם לילדים: כרך 1 מאת לאנס או. רדינג

כמו הכותרת הקודמת, זהו ספר מצוין לפני השינה. מכיוון שהוא מכיל 30 סיפורים שונים לחלוטין, אתה יכול לקרוא סיפור אחר בכל ערב.

מבנה הספר דומה בכל הסיפורים: טקסטים קצרים אך מצחיקים מאוד עם איורים המשלימים אותו בצורה מושלמת.

בכל אחד מהסיפורים הללו, ילדיכם יפגשו דרקונים שונים הבולטים ביכולות מיוחדות. שוב, זה ספר שמבקש לשבור את הסטריאוטיפים שיש לאנשים על היצורים האלה על ידי הצגת צד אחר להם.

פופולריים