תרקוד, תהנה ושרוף אנרגיה במהלך ההסגר

לכן אנחנו רוצים להציע סדרה של תרגילים וריקודים כדי שתוכלו ליהנות ולשרוף אנרגיה במהלך ההסגר
לכן אנחנו רוצים להציע סדרה של תרגילים וריקודים כדי שתוכלו ליהנות ולשרוף אנרגיה במהלך ההסגר.
פעילות גופנית היא היבט חיוני בחיי היומיום. היום, אנו רוצים לעודד אותך לרקוד, ליהנות ולשרוף אנרגיה במהלך ההסגר.

ילדים רגילים להיות בתנועה מתמדת לאורך כל היום, לשחק, לרוץ ולקפוץ מעלה ומטה... עם זאת, מצב הכליאה הנוכחי שמשפחות מתמודדות איתו מהווה איום רציני על רמת הפעילות הרגילה שלהם.

במהלך תקופה זו, חשוב הן לילדים והן למבוגרים למצוא דרכים להישאר פעילים גם מבלי לצאת מהבית. לכן אנחנו רוצים להציע סדרה של תרגילים וריקודים כדי שתוכלו ליהנות ולשרוף אנרגיה במהלך ההסגר.

התחל לזוז עם תרגילים וריקודים כדי לשרוף אנרגיה במהלך ההסגר

שמירה על בריאות תקינה היא גם נושא חשוב שיש לקחת בחשבון בזמנים אלו. למרות שהורים לא יכולים ללכת לחדר הכושר וקטנטנים לא יכולים להשתתף בפעילויות החוץ-ביתיות הרגילות שלהם, אנחנו צריכים למצוא דרך כלשהי לתרגל ספורט כל יום... או לפחות על בסיס קבוע.

עם זאת בחשבון, פלטפורמת הווידאו YouTube היא המקום המושלם ללכת אליו כדי למצוא סרטוני אימונים שאנחנו יכולים לעשות בבית. לכן אנחנו רוצים להציע לכם את מבחר התרגילים והריקודים הטובים ביותר שאתם והאהובים שלכם יכולים ליהנות ביחד.

אז, התכוננו ליהנות ולשרוף אנרגיה במהלך ההסגר!

רק תרקוד

ערוץ YouTube זה מנצל את אחד ממשחקי הריקוד הפופולריים והמהנים ביותר עבור קונסולות משחקי וידאו. המשחק משתמש במוזיקה אופטימית וכולל תרגילי ריקוד לקטנטנים.

לדוגמה, אחד מהסרטונים האהובים עלינו מהערוץ הזה נותן לילדים את האפשרות לרקוד עם אלזה לאחד משירי הלהיט מהסרט Frozen 2 של דיסני משנת 2019. האם יש משהו טוב יותר מילדים קטנים שרוקדים יחד עם אחת מנסיכות דיסני האהובות עליהם?

ילדי זומבה

זומבה היא עוד פעילות ספורטיבית שמאוד פופולרית כרגע. מכיוון שמדובר בפעילות הכוללת בעיקר ריקוד, ובהינתן הצלחתה העצומה, יש גם הרבה סרטוני זומבה לילדים זמינים באינטרנט.

האינטנסיביות של שיעורים אלו נמוכה, שכן הם מכוונים לציבור צעיר יותר. עם זאת, הם יעילים באותה מידה. לכן, הם דרך מצוינת לעזור לקטנטנים לזוז ולשרוף אנרגיה במהלך ההסגר.

כל מה שאתה צריך לעשות זה ללכת ליוטיוב ואז לחפש "Zumba Kids". שם תמצאו מגוון רחב של סרטונים שאתם וילדיכם יכולים ליהנות איתם להתאמן ביחד.

Yo entreno en casa: תרגילים וריקודים חיים בזמן הסגר (בספרדית)

מלבד השימוש ביוטיוב, יש פלטפורמות אחרות של מדיה חברתית שיכולות לעזור לנו לשרוף אנרגיה במהלך ההסגר. חשבונות אינסטגרם רבים המנוהלים על ידי חדרי כושר או מאמנים אישיים מציעים שיעורים יומיים או שבועיים למבוגרים ולילדים.

במקרה זה, אנו רוצים להמליץ על החשבון הספרדי. כאן, קבוצה של מדריכי כושר ממרכז ספורט במדריד החליטו לשתף את השיעורים שלהם באינטרנט. הם עושים זאת באמצעות וידאו חי באינסטגרם, כך שתוכל לעקוב איתם בזמן אמת.

בכל יום בשעה מסוימת, המדריכים חולקים סוגים שונים של שיעורים. השיעורים מיועדים בעיקר למבוגרים, אך במקרים רבים יכולים להשתתף גם ילדים. יתרה מכך, על בסיס קבוע, הם מציעים גם שיעורי ריקוד רק לקטנטנים .

פופולריים