למד לקרוא עם פיקטוגרמות

דבר אחד שאתה יכול לעשות הוא לעזור לילדים שלך ללמוד לקרוא באמצעות פיקטוגרמות
דבר אחד שאתה יכול לעשות הוא לעזור לילדים שלך ללמוד לקרוא באמצעות פיקטוגרמות.
אולי אתה לא יודע את זה, אבל ילדים יכולים גם ללמוד לקרוא עם פיקטוגרמות. זוהי דרך נוספת שבה תוכל לעזור להפוך את הקריאה למהנה לילדים.

לפעמים, לימוד קריאה אינו קל לילדים. אם יש להם צרכים מיוחדים, זה יכול להיות אפילו יותר קשה. עם זאת, אל תוותרו על הפעילות הנהדרת הזו שעוזרת לכם להירגע וליהנות. דבר אחד שאתה יכול לעשות הוא לעזור לילדים שלך ללמוד לקרוא באמצעות פיקטוגרמות.

על כל זה, אנו ניתן לכם מבחר ספרי ילדים עם פיקטוגרמות שהילדים הקטנים שלכם בוודאי יהנו מהם.

מהן פיקטוגרמות?

כפי ששמו מרמז, פיקטוגרמות הן סימנים מצוירים המייצגים משמעות או אובייקט. המטרה העיקרית שלו היא ליצור מסר בתיבה אחת בלבד שכל אחד, ללא קשר לשפתו, יכול להבין.

לילדים עם צרכים מיוחדים, זהו כלי נהדר להקל על ההבנה, תוך הרחבת אוצר המילים שלהם.

באמצעות תמונות, בעיקר ילדים עם אוטיזם יכולים ללמוד בקלות רבה יותר. עבורם, זו דרך פשוטה יותר לבטא את הרגשות והדאגות שלהם. כמו כן, פיקטוגרמות יעזרו לילדים הללו לחזות מה יקרה אחר כך.

קלנדרקה והאוסף המיוחד שלה של פיקטוגרמות

קלנדרקה היא אחת מההוצאות המתמחות בקהל ילדים ונוער המוציאה באופן עקבי ספרים חדשים שנה אחר שנה. בגלל זה, קלנדרקה יצרה את קולקציית ה-makaniños עם עמותת Baión לטיפול באוטיזם.

אוסף זה הוא הפרויקט הראשון מסוג עריכה שמשתמש בפיקטוגרמות, יחד עם איורים. בדרך זו, גם ילדים קטנים שלא יודעים לקרוא וגם בעלי מוגבלויות יכולים ליהנות מקריאת הסיפורים המדהימים הללו.

1. ניקולס מבשל בלי אש

אחת המטרות העיקריות עם ילדים עם צרכים מיוחדים היא שתהיה להם כמה שיותר אוטונומיה. לכן, לספר זה יש שני נושאים מהותיים:

כפי שאולי ניחשתם, הנושא של ספר זה הוא על מתכונים שאינם זקוקים לאש. בדרך זו, הילדים יוכלו ללמוד כיצד להכין בעצמם סלטים, כריכים או מיצים בצורה מהנה.

2. מה טעם הירח?

סיפור זה בכיכובן של קבוצת חיות הוא אחד הכותרים הנמכרים ביותר של ההוצאה לאור.

כמו כן, הירח והחיות, שני אלמנטים שילדים אוהבים, מתמזגים בצורה פנטסטית. ילדים יכולים לקרוא עם פיקטוגרמות המלוות את התמונות, שהן איורים על רקע שחור. כך הוא מדמה את חשכת הלילה ואת הירח האור.

3. הארנב הקטן הלבן

הארנב הלבן הקטן קיבל את פרס האיור הלאומי הראשון. כמו כן, הארנב החמוד הזה הוא הדמות הראשית של סיפור פורטוגלי פופולרי.

באמצעות משחק מילים מהנה, מוסר ההשכל של הסיפור מלמד את הקוראים צעירים ומבוגרים כאחד: ידידות, אומץ ואחדות יכולים לעשות הכל. בנוסף, ספר זה מתאים לילדים מגיל 3 ומעלה, והם יאהבו את הפיקטוגרמות של בעלי חיים מואנשים.

4. העכבר הקטן וההבל

למעשה, ישנם שני סיפורי ילדים קלאסיים שעשו את דרכם לאוסף זה. אנחנו מדברים על העכבר הקטן והשווא ועל הברווזון המכוער. בדרך זו, ילדים יכולים ללמוד כמה מהסיפורים שסימנו את ילדותם של הוריהם וליהנות מהם כמשפחה.

בנוסף, הם שוברים מחסומים המקדמים הכלה חברתית כשוויון. הם גם מאפשרים לכולם ליהנות מאחת הפעילויות היפות ביותר לילדים: קריאה. באמצעותו, הם יכולים לחוות עולמות פנטזיה חדשים ולנסוע רחוק יותר עם כל עמוד.