יצירה לילדים באמצעות פלטות בקבוקים: 4 רעיונות

רעיונות להכנת מלאכת יד לילדים באמצעות פלטות בקבוקים
רעיונות להכנת מלאכת יד לילדים באמצעות פלטות בקבוקים.
היום, אנחנו רוצים לספר לכם איך להכין מלאכת יד לילדים באמצעות משטחי בקבוק. לכולנו יש אותם בבית, והם מושלמים למיחזור ליצירות חדשות!

מלאכת יד היא פעילות מושלמת ליהנות ממנה במהלך סוף שבוע עצלן עם המשפחה או אחר צהריים חורפי קר בתוך הבית. עם זאת בחשבון, אנחנו רוצים להציע סדרה של עבודות יד פשוטות מאוד לילדים המשתמשים במשטחי בקבוק. לא רק שהם מהנים, אלא שהם גם ידידותיים לתקציב. אז, הגיע הזמן לאסוף את כל החולצות שיש לכם בבית ולהתכונן ליצירה.

4 רעיונות להכנת יצירה לילדים באמצעות פלטות בקבוקים

1. מחזיק לעפרון

אם יש לך הרבה משטחי בקבוקים לעבוד איתם, אז הכנת מחזיק לעפרונות יכולה להיות פעילות מהנה ופרקטית כאחד. כשתסיים, הילדים שלך יוכלו להציג ולעשות שימוש ביצירה שלהם. כל מה שאתה צריך זה מספיק משטחי בקבוק כדי ליצור צורה של מחזיק עיפרון על ידי ערימתם אחד על השני.

במקרה זה, אנו ממליצים להשתמש בדבק חזק מספיק כדי למנוע מחלקי הבקבוק להתפרק. אין צורך לצפות את החלק העליון בדבק - רק להקפיד להשתמש מספיק כדי להדביק כל חלק עליון לאלו שלידו ולהניח לייבוש.

כדי לשמור על כל עמוד של צמרות ישר לחלוטין, אתה יכול לשים סרגל מאחוריהם אופקית תוך כדי הדבקה.

2. גילוי חיות

עוד אחת מהעבודות האהובות עלינו על ילדים המשתמשות במשטחי בקבוקים היא מושלמת לילדים קטנים, הן בבית והן בבית הספר. תלוי בכמה חולצות יש לך, אתה יכול ליצור מגוון של בעלי חיים. כל פלטת בקבוק תייצג חיה אחרת .

מלבד משטחי בקבוק, שיהוו את הבסיס של כל חיה, תזדקק לעיניים מגוונות וקצף EVA. כך תוכלו לקשט כל חיה לפי מאפייניה הייחודיים.

על מנת שמלאכה זו תימשך זמן רב ככל האפשר, אנו מציעים לשים כל חלק עליון על איזושהי תמיכה. לדוגמה, אתה יכול להשתמש בפוסטר או סתם קרטון ממוחזר. כך, ההובלה שלהם תהיה הרבה יותר קלה.

רעיון אחד הוא להכין דג. לשם כך, תשתמש בראש בקבוק, ולאחר מכן תוסיף זנב באמצעות קרטון או קצף EVA כדי להוסיף את הזנב. כמו כן, תצטרך להוסיף עין גולמית, כפי שהזכרנו לעיל.

כפי שתגלו במהירות, האפשרויות הן אינסופיות. עם משהו פשוט כמו משטח בקבוק, אתה והילדים הקטנים שלך יכולים ליצור כל יצור בממלכת החיות. אז בזמן שאתם יוצרים, הילדים שלכם ישתתפו גם הם בתהליך הלמידה.

3. פרחים

אנחנו רוצים לספר לכם איך להכין מלאכת יד לילדים באמצעות משטחי בקבוק
היום, אנחנו רוצים לספר לכם איך להכין מלאכת יד לילדים באמצעות משטחי בקבוק.

פרחים הם תמיד שם נרדף לאושר, שמש ומזג אוויר טוב. לכן, הילדים הקטנים שלך הולכים לאהוב את מלאכת הפרחים הזו. כדי להכין אותו, תזדקק לחומרים הבאים:

  • 7 פלטות בקבוקים מאותו צבע לבסיס שלך.
  • עוד 7 צמרות בקבוקים בצבע שונה לעלי הכותרת.
  • פלטת בקבוק אחת בצבע אחר.
  • חוט.
  • דבק.

החלק העליון שהזכרנו צריך להיות בגודל זהה כדי למנוע מהפרח שלך להיות הפוך. עכשיו, הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא להדביק את 7 החלקים הראשונים שמרכיבים את הבסיס שלך. לשם כך, שימו אחד במרכז והדביקו את 6 האחרים סביבו.

ברגע שיש לך את הבסיס שלך, תשתמש ב-8 העליונים האחרים שהכנת. ראשית, הדביקו את זה בצבע אחר במרכז. לאחר מכן, הדביקו את 7 החלקים הנותרים סביבו, ויצרו עלי כותרת של פרח.

לבסוף, תצטרך לכופף את החוט בצורה של לולאה ולהדביק קצה אחד לבסיס והשני לעלי הכותרת. כעת, תוכל ליהנות מהפרח שלך כל השנה.

4. מלאכת יד לחג המולד לילדים באמצעות פלטות בקבוקים

במהלך עונת חג המולד, משפחות רבות נהנות ליצור קישוטים משלהן, שהם מהנים וקלים להכנה. בהזדמנות זו נלמד אתכם איך להכין איש שלג תוך זמן קצר, בעזרת חומרים שכבר יש לכם בבית.

עבור מלאכת איש השלג הזו, תצטרך:

  • שלוש פלטות בקבוק לבנות, בשלושה גדלים מעט שונים.
  • קצף EVA.
  • לוח פוסטר כחול.
  • דבק.
  • כפתורים כחולים קטנים או חרוזים.

קודם כל, הנח את שלושת הבקבוקים הלבנים על לוח הפוסטרים הכחול. אתה תשתמש בחולצות הקטנות ביותר לראש איש השלג, בחלק העליון הבינוני לגו, והחלק העליון הגדול ביותר יהיה הבסיס של איש השלג שלך. במילים אחרות, תסדר אותם אנכית, כשהקטן ביותר למעלה והגדול בתחתית.

השלב הבא יכלול קישוט איש השלג שלך. הדביקו את הכפתורים או החרוזים הכחולים בקו אנכי על החלק העליון של הבקבוק האמצעי, ולאחר מכן צור את הפרטים של פני איש השלג שלך. ואל תשכחו לתת לאיש השלג שלכם כובע וצעיף ואף בצורת גזר!

פופולריים