ספרי ילדים מומלצים לגילאי 5-7

לפניכם מבחר ספרי ילדים מומלצים לגילאי 5-7 אנחנו בטוחים שהילדים שלכם יאהבו
למרות אי הנוחות הזו, לפניכם מבחר ספרי ילדים מומלצים לגילאי 5-7 אנחנו בטוחים שהילדים שלכם יאהבו!
ישנם ספרים מומלצים לכל שלב בבית הספר. ספרים אלו מסייעים לתלמידים לקדם את התפתחות הקריאה והלמידה שלהם. במאמר זה, גלה ספרי ילדים מומלצים לגילאי 5-7.

מגיל חמש, חלק מהילדים מתחילים לקרוא בעצמם. עם זאת, זהו שלב קשה מאוד בכל הנוגע לקריאה, שכן לכל ילד יש קצב למידה שונה. למרות אי הנוחות הזו, לפניכם מבחר ספרי ילדים מומלצים לגילאי 5-7 אנחנו בטוחים שהילדים שלכם יאהבו!

במבחר זה תוכלו למצוא כל מיני ספרים. מהפשוטים ביותר למי שמתקשה לקרוא או שזה עתה התחיל לקרוא, ועד לאחרים מורכבים יותר למי שגילה שקריאה היא התחביב האהוב עליהם.

ספרי ילדים מומלצים לגילאי 5-7

גנב קצר מאת מייקל אסקופייר וקריס די ג'אקומו

אחת המטרות העיקריות של ספרי ילדים היא לבדר וליהנות מהקריאה. מסיבה זו, החלטנו לכלול ספרים עם מגע של הומור ברשימה זו של ספרי ילדים לגילאי 5-7.

גנב קצר ישמח את ילדיכם מכמה סיבות. קודם כל, הכוכבים של הספר הזה הם האיורים. כמו כן, הטקסט המלווה אותם מאוד מהנה וקל לקריאה. בשל הפשטות של ספר זה, הוא מומלץ לילדים בגילאי 5-6.

הסיבה השנייה לכך שהילדים שלך יאהבו את הספר הזה היא בגלל שהוא קצת אסכטולוגי, מה שמשעשע ילדים.

בנוסף לכיף, בין דפיו, ילדיכם ימצאו ערכים ושיעורים חשובים ביותר שעליהם לקחת בחשבון: כיבוד הזולת וחפציו, וכן תיקון טעויותיהם, בין היתר.

איפה הדברים הפרועים מאת מוריס סנאק

ספר מאויר פנטסטי מומלץ לילדים משש ומעלה. אנחנו בטוחים שהם יאהבו את זה מכיוון שהדמויות הראשיות שלו הן מפלצות! הספר יצא לאור ב-1963 בהוצאת Harper & Row. הוא גם עובד למדיה מספר פעמים, כולל סרט אנימציה קצר ב-1973 (עם גרסה מעודכנת ב-1988), אופרה משנת 1980 ועיבוד לייב אקשן לסרט עלילתי משנת 2009.

הדמות הראשית של הסיפור, מקס, נשלחה למיטה ללא ארוחת ערב בשל התנהגותו הרעה. כשהוא מגיע לחדר שלו, הוא רואה שזה הפך לג'ונגל אמיתי: הוא נכנס לעולם המפלצות!

ספרי ילדים מומלצים לגילאי 5-7
ספרי ילדים מומלצים לגילאי 5-7.

המפלצות מקבלות אותו כאחד משלהן, אפילו הופכות אותו למלך שלהן. אולם לאחר זמן מה, מקס משתוקק להוריו ומחליט לחזור הביתה. הספר הזה רוצה להראות בצורה סמלית את הכעס של הדמות הראשית שלו, את שלבי ההתנהגות הזו ואת הרגע שבו הכל חוזר לקדמותו.

אלמר מאת דיוויד מקי

ילדים מאוד אוהבים ספרים עם בעלי חיים כדמויות ראשיות. ההצלחה של אלמר, הספר על הפיל הרב-גוני העדין הבולט מכל השאר, זכה וממשיך לקבל בקרב ילדים היא מדהימה!

למעלה משמונה מיליון עותקים שנמכרו מאשרים שהסיפור הזה, שכולו ערכים כמו כבוד, חברות, קבלה ושוויון (ערכים שחייבים להיות נוכחים בחייו של אדם) הוא קריאת חובה מובהקת!

בית העץ הקסום מאת מרי אפיפאוס אוסבורן, אוסף ספרי ילדים לגילאי 5-7

במקרה זה, החלטנו לא להמליץ על ספר ספציפי אלא על אוסף ספרים אחר לגמרי! האוסף הזה עוסק בג'ק ואנני סמית', שני ילדים רגילים שהם אחים מהעיירה הקטנה פרוג קריק, פנסילבניה, שיוצאים להרפתקאות ומשימות רבות עם בית עץ קסום.

לפיכך, זהו אוסף ספרים מדהים שמראה לילדים את העולם המופלא של ההרפתקאות, וגם, שהשמיים הם הגבול!

מלוודיטה מאת גבריאלה קסלמן

Malvadita מאת גבריאלה קסלמן הוא אחד הספרים הידועים ביותר של אוסף הספרים המדהים El Barco de Vapor. ספר זה, המומלץ לילדים מגיל שש ומעלה, הוא כלי אידיאלי למשפחות המצפות לילד שני ורוצות למנוע את קנאת הבכורים ברגע שהם שומעים את החדשות.

מלוודיטה היא מכשפה קטנה שכפי שהערנו למעלה, מקנאת בגלל הגעתו של אח מכשפה חדש, מכיוון שהוא תופס את כל תשומת הלב של הוריה.

זהו סיפור אידיאלי לילדים שמתחילים לקרוא, שכן הוא מכיל אוצר מילים קל להבנה, מלווה באיורים פנטסטיים שיעזרו להם להבין את הסיפור עוד יותר!

פופולריים