4 ספרי ילדים עם חתולים כדמויות ראשיות

בין ספרי ילדים עם חתולים כדמויות ראשיות
בין ספרי ילדים עם חתולים כדמויות ראשיות, זהו ספר מיוחד במינו, עם דמות תוססת שעושה דברים שאסור לילדים לעשות, אבל זה כל כך כיף!
ספרי ילדים עם חיות הם תמיד להיט. בכל חנות ספרים ניתן למצוא מאות ספרים עם בעלי חיים כדמותם הראשית.

ילדים אוהבים חיות. חתולים וכלבים הם מהפופולריים ביותר מכיוון שהם גם חיות מחמד נפוצות. זו הסיבה שהרשימה הזו של ארבעה ספרי ילדים עם חתולים כדמויות ראשיות בהחלט תשמח את הקטנים שלכם.

ספרי ילדים עם חתולים כדמויות ראשיות

1. כוס במגפיים

ספר הילדים הידוע ביותר עם חתולים כדמויות ראשיות הוא, ללא ספק, כוס במגפיים. זהו סיפור קלאסי שמשעשע גם מבוגרים וגם ילדים, ולכן הסיפור של פרו נחגג ופורסם ברחבי העולם.

הסיפור הזה עוסק במשפחה שבבעלותה טחנה של ממלכה. בשלב מסוים, האב נפטר ומותיר ירושה קטנה לכל אחד מבניו. עם זאת, הילד הצעיר נסער כאשר הוא מגלה שאביו השאיר לו חתול.

עד מהרה, הכל משתנה ברגע שהוא מגלה את יכולתו של החתול לדבר. יחד, הם ייצאו לסדרה של הרפתקאות שילמדו אותם על אומץ, אמון, אהבה וידידות.

2. החתול בכובע

הדמות הראשית בסיפור הזה היא לא חתול רגיל. הוא משתמש בכובע פסים אדום-לבן, התואם את עניבת הפרפר האדומה שלו. למרות שהספר פורסם לראשונה לפני למעלה מ-60 שנה, הוא עדיין אחד מספרי הילדים הנמכרים ביותר כיום.

הסיפור המהנה הזה מתמקד בשני אחים משועממים שמסתכלים מבעד לחלון, בלי שום דבר אחר לעשות. פתאום, החתול בכובע מופיע ומשעשע אותם עם משחקים מטורפים ומהנים, עושה בלגן בבית שלהם. איך מסתיים הסיפור? האם החתול בכובע יכול להחזיר הכל למקומו לפני שאמא מגיעה?

בין ספרי ילדים עם חתולים כדמויות ראשיות, זהו ספר מיוחד במינו, עם דמות תוססת שעושה דברים שאסור לילדים לעשות, אבל זה כל כך כיף!

3. החתול של מטילדה

החתול של מתילדה הוא עוד ספר מושלם לילדים שרק לומדים לקרוא. התמונות הגדולות והצבעוניות שלו יעזרו להם להבין את הסיפור, גם אם הם לא יכולים להבין את הטקסט.

הספר הזה מאוד פשוט וקצר. זה נראה כאילו זה נכתב בכתב יד, כך שקל יותר להבין את זה לילדים, אבל זה גם מתמקד בתמונות.

החתולה של מתילדה עוסקת במטילדה והחתול הכתום שלה. מטילדה משחקת בצעצועים שכולנו חושבים שחתולים אוהבים, כמו כדורי צמר, קופסאות... עם זאת, הפנים של החתול כל כך מצחיקות כי במציאות, החתול שונא את המשחקים האלה.

אז מה החתול רוצה לעשות? בסוף הספר יש הפתעה גדולה לקורא.

4. חתול אדום, חתול כחול, עוד ספר ילדים עם חתולים כדמויות ראשיות

הכותרת מסגירה את הדמויות הראשיות של הספר הזה והיא אפילו מספרת לנו את התכונה העיקרית שלהן: חתול אחד אדום והשני כחול. מלבד היותם חתולים, לבעלי החיים האלה יש עוד דבר משותף: כל אחד מהם רוצה להיות כמו השני. החתול האדום רוצה להיות חכם כמו החתול הכחול. הכחול רוצה להיות מהיר כמו החתול האדום.

זו הסיבה העיקרית ששניהם מתווכחים כל כך. כשהילדים יקראו את הספר, הם יראו את כל ההרפתקאות והצרות השונות שאליהן נקלעים החתולים, תוך ניסיון להיות כמו האחר. האם הם יקבלו את זה?

זהו סיפור פשוט, אבל הוא מציג ערכים חשובים מאוד, כגון:

  • לאהוב את עצמך בדיוק כמו שאתה.
  • הערכה עצמית.
  • ערך הידידות.
  • לקבל אנשים למה שהם.

פופולריים