4 סכנות של בריכות מתנפחות: מה שכדאי לדעת

שאינם מודעים לסכנות של בריכות מתנפחות
עם זאת, ילדים קטנים, שאינם מודעים לסכנות של בריכות מתנפחות, עשויים לרצות להתגנב לבריכה בכוחות עצמם.
למרות שזה אולי לא נראה כך, בריכות מתנפחות יכולות למעשה להוות סיכון בטיחותי לילדים. גלה על 4 הסכנות של בריכות מתנפחות ומנע תאונות הקיץ!

עם בוא הקיץ, מכירות הבריכות המתנפחות עולות לשמיים. יש הורים רבים שמחליטים להקים אותם בחצרות שלהם על מנת לבדר את ילדיהם. מה שכן, זה נותן להם מקום להתקרר בימי הקיץ החמים. בהתחלה, זה עשוי להיראות כמו רעיון פנטסטי, מכיוון שהוא יכול להיות כיף ומרענן בו זמנית. עם זאת, חשוב להיות מודעים לסכנות הפוטנציאליות של בריכות מתנפחות על מנת למנוע תאונות.

כדי לגלות מהן הסכנות הללו וכיצד לשמור על בטיחות ילדיכם, אנו מזמינים אתכם לקרוא את המאמר הבא:

4 סכנות של בריכות מתנפחות

1. טביעה אפשרית, אחת הסכנות הפוטנציאליות של בריכות מתנפחות:

בהתחשב בגודלם ובעומקם הקטן, אנשים רבים מניחים שהם בטוחים לחלוטין עבור ילדים קטנים. עם זאת, אפילו הבריכות הרדודות ביותר עדיין מהוות סיכון לטביעה.

מכיוון שלעתים קרובות ההורים אינם מודעים לסיכון, הם לרוב אינם מצליחים להיות ערניים כראוי בזמן שילדיהם משתכשכים. כתוצאה מכך, מספר רב של ילדים סובלים מתאונות טביעה קשות. למעשה, זהו אחד מגורמי המוות העיקריים בילדים על פי ארגון הבריאות העולמי (WHO).

למעשה, מחקר שפורסם במגזין Pediatrics חושף נתון מטריד באמת... 11% מתאונות הטביעה בקרב ילדים מתחת לגיל 5 באירופה מתרחשות בבריכות ביתיות ניידות.

כדי למנוע אסונות מסוג זה, חשוב להורים ולמטפלים להיות ערניים במיוחד. לא משנה בני כמה ילדים או איך נראית הבריכה, שימו לב כאשר ילדים משחקים בה או סביבה.

2. התקנה במקום שאינו מוכן לשאת את משקל הבריכה

לפני התקנת בריכה מתנפחת צריך לוודא שהשטח עומד בדרישות הנדרשות. לדוגמה, אתה צריך לוודא שהוא יכול לעמוד במשקל של בריכה מלאה במים ואנשים.

סכנות של בריכות מתנפחות
סכנות של בריכות מתנפחות.

אם לא, אתה מסתכן שהרצפה תתמסר ותיצור נזק לאזור. לא רק שזה יכול להיות יקר, אלא שזה גם מסוכן מאוד לכל מי שמשתמש בבריכה.

3. היעדר מחסומים חסינים לילדים

כבר הזכרנו את הסכנות שבאפשרות לילדים לבלות בבריכה ללא השגחה מתאימה. עם זאת, ילדים קטנים, שאינם מודעים לסכנות של בריכות מתנפחות, עשויים לרצות להתגנב לבריכה בכוחות עצמם.

כדי למנוע התנהגות כזו, עדיף להציב סוג של מחסום סביב הבריכה. זה ימנע מהילדים הקטנים שלך להעמיד את עצמם בסכנה שלא ביודעין.

4. שימוש חוזר במים, עוד אחד מהסיכונים הפוטנציאליים של בריכות מתנפחות

לאחר שימוש אחד או שניים, המים בבריכות מתנפחות מפסיקים להיות נקיים. למעשה, הוא הופך למקור עיקרי של וירוסים וחיידקים המזיקים לגוף האדם. כדי לספק לילדים שלכם מרחב נקי ובריא, כדאי להחליף את המים בבריכה לעתים קרובות.

כיצד לנהוג באמצעי זהירות נאותים ולמנוע את הסכנות של בריכות מתנפחות

הכרת הסכנות הטמונות בבריכות מתנפחות והקפדה על אמצעי זהירות נאותים היא בסיסית. כך, אתה וילדיך יכולים לנצח את החום וליהנות מהקיץ עד הסוף.

זכרו שזו אחריותנו כמבוגרים לשמור על בטיחות הילדים כשהם שוחים. ילדים הם אימפולסיביים ותמימים, ולכן אנחנו לא יכולים לסמוך באופן עיוור שהם יידעו לשמור על בטיחותם. זה התפקיד שלנו.

בקיצור, אם אתם הולכים לקנות בריכה מתנפחת, היו אחראיים וזהירים .

פופולריים