ספרי ילדים על עונות השנה

ספרי ילדים על עונות השנה
זו הסיבה שהיום החלטנו להראות לכם שיטה שונה ומהנה שתעזור להם ללמוד יותר: ספרי ילדים על עונות השנה.
ילדים לא נוטים לדעת הרבה על עונות השנה. זו הסיבה שהיום החלטנו להראות לכם שיטה שונה ומהנה שתעזור להם ללמוד יותר: ספרי ילדים על עונות השנה.

מזג האוויר משתנה ככל שהשנה מתקדמת, ובכל פעם שמתרחש אחד מהשינויים הללו, מגיעה עונה אחרת. ילדים יודעים על עונות השנה כי שמעו עליהן. עם זאת, רבים אינם יודעים מה מאפיין כל אחד מהם. זו הסיבה שסיפקנו למטה רשימה זו של ספרי ילדים על עונות השנה.

ספרי ילדים הם אחד הכלים הטובים ביותר לעזור להם לגלות את המושג הזה. אם אתם קוראים ספרים על עונות כמשפחה, ילדיכם ילמדו יותר על הקיץ, החורף, האביב והסתיו.

ספרי ילדים על עונות השנה

1. אוסף הספרים מסביב לבוסטטאון מאת rotraut susanne Berner

קהל היעד העיקרי של ספרי ילדים על עונות השנה הם קוראים מוקדמים. מסיבה זו, לאוסף זה של ארבעה ספרים אין טקסט. במקום זאת, יש לו איורים נפלאים על דפיו.

מכיוון שהוא אינו מכיל טקסט, זה יכול להיות גם כלי נהדר לשימוש עם קוראים מראש. כמו כן, אתה יכול אפילו להפוך את אוסף הספרים הזה לספרי חיפוש ומצא. כל האיורים קשורים לעונת השנה שאליה מתייחס כותרת האוסף, שכן לכל אחד יש כותרת:

  • קיץ
  • חורף
  • אביב
  • נפילה

ספרים אלה הם גם אידיאליים לפיתוח דמיונם של ילדים שכן, מכיוון שאין להם טקסט, הם יכולים לדמיין מאות סיפורים שונים.

2. עץ: ספר תמונות מציץ מאת בריטה סימנטררופ

בניגוד לכותרות שהמלצנו עליהן בנקודה הקודמת, עץ: ספר תמונות הצצה מכיל משפטים קצרים, המיועדים לקוראים המוקדמים. זה מרחיב את קהל היעד, שכן הקוראים המוקדמים יכולים ליהנות ממנו, בשל איוריו המפורטים להפליא, כמו גם אלה שמתחילים לקרוא כדי לתרגל את הקריאה שלהם.

הדמות הראשית של הספר המאויר בצורה פנטסטית היא ינשוף שלאורך עונות השנה מלווה את הקוראים ומראה להם את הדברים השונים המתרחשים בכל אחד מהם. ללא ספק, זהו ספר נהדר ליהנות ממנו כמשפחה, שכן הצבעים, האיורים הטובים והגזרות שלו הופכים אותו למהנה יותר.

3. ארבעת השירים של אסטרלה אורטיז, אחד מספרי הילדים הטובים ביותר על עונות השנה

ספרי ילדים על עונות השנה
ספרי ילדים על עונות השנה.

דרך שונה לגלות את עונות השנה ואת מאפייניהן היא באמצעות שירה. ארבעת השירים מורכבים משירה על פרחים, שלג או עלים, מכיוון שהם מרכיבים חשובים בכל עונה.

איורים שונים אך בולטים מאוד משלימים את הספר הפנטסטי הזה שימשוך את תשומת לבם של ילדים בשל החרוזים והקצב שלו.

עוד ספרי ילדים על עונות השנה

4. מסיבת העונות מאת vanesa pérez-sauquillo

אחת המטרות של ספרי ילדים היא לבדר ילדים ולעזור להם ליהנות. מסיבה זו, מסיבת העונות מלאה בכיף ובידור. בנוסף, זה מאוד אינפורמטיבי. מתכוני בישול, חידות, שירה ופעילויות רבות אחרות ממתינות לכם בדפי ספר זה.

בנוסף להסבר המרכיבים השונים של כל עונה בשנה, הוא כולל גם מידע חשוב לא פחות שילדים צריכים לשייך:

  • הבגדים שצריך ללבוש בכל עונה.
  • הימים המיוחדים של כל עונה.
  • מזונות עונתיים.

לפיכך, זהו ספר שלם ונהדר מאוד לילדים.

5. עונות מאת אנה ואנדרס גררו

ספר זה מכיל את כל ההיבטים שמושכים לרוב את תשומת הלב של הילדים: בעלי חיים, עונות השנה והטבע. עונות השנה מסמנות את קצב החיים של אנשים, אבל גם של החיות, הצמחים והטבע שסביבנו.

ספר זה הוא דרך נפלאה לילדים להבין את מחזור החיים של כל עונה וכיצד אנשים צריכים להסתגל לכל אחת.

6. אה! עונות מאת אלברט קאסיין

כפי שציינו לעיל, עונות השנה מסמנות את מחזור החיים של הכל וכולם. בספר זה תמצאו מידע דרך התמונות והטקסט שלו על מנת שילדים יוכלו להתבונן, לגלות ולקשר מושגים.

כך הם יוכלו לחקור את סקרנותם בצורה הטובה ביותר: באמצעות ספר.

פופולריים