בגדי חורף לתינוקות שזה עתה נולדו

כלל "עוד שכבה אחת" מועיל להחלטה לאילו בגדי חורף היילוד שלך צריך
כלל "עוד שכבה אחת" מועיל להחלטה לאילו בגדי חורף היילוד שלך צריך.
כשהטמפרטורה יורדת, יילודים צריכים את הבגדים הנכונים כדי לחמם אותם. אז איך כדאי להלביש את הרך הנולד בחורף? המשך לקרוא כדי לגלות.

הלבשת תינוק כראוי יכולה להיות אתגר, במיוחד במזג אוויר קיצוני. תינוקות רגישים יותר לטמפרטורה, אבל מכיוון שהם לא יכולים להגיד לך אם חם או קר להם, בחירת בגדי חורף לתינוקות שזה עתה נולדו יכולה להיות אתגר.

בחורף, תינוקות צריכים להיות מאגדים יותר מהרגיל כדי למנוע שינויים פתאומיים בטמפרטורת הגוף שלהם. תינוקות מווסתים את טמפרטורת הגוף שלהם דרך ראשיהם, אז הקפידו לכסות אותם בכובע או ברדס. הידיים והרגליים שלהם חשופות יותר משאר חלקי הגוף, אז שימו לב במיוחד גם שם.

עם זאת, חשוב לא לחמם יתר על המידה את התינוק שלך. יותר מדי בגדים עלולים להעלות את טמפרטורת הגוף של תינוקך ולהביא לתוצאות לא רצויות. אם לתינוק שלך חם ומזיע הרבה, למשל, הוא עלול לפתח פריחה או גירוי בעור.

איזה סוג של בגדי חורף צריך ילוד?

הרכבת ארון הבגדים של התינוק שלך לא חייבת להיות מסובכת מדי. הדבר החשוב הוא לוודא שיש לך את היסודות הדרושים לבטיחות ונוחות התינוק שלך. אתה לא צריך בגדי מותג יקרים או כל חומרי היי-טק. פרקטיות ונוחות צריכות להיות בראש סדר העדיפויות שלך.

קודם כל תצטרכו גופיות, רצוי כותנה כי הן לא גורמות לאלרגיות ומאפשרות לעור לנשום. אותו דבר לגבי מכנסיים.

לאחר מכן, ישנן אפשרויות רבות להגנה על גפיים של התינוק. החשובים ביותר הם כובעים, גרביים וכפפות. אם אתה בבית עם התינוק שלך, אתה לא צריך לדאוג לגבי כפפות או כפפות. מומחים מאמינים שילודים צריכים להיות פנויים כדי ליצור קשר עם הסביבה שלהם.

טיפים להלבשת יילוד בחורף

השכבות הכי טובות

איזה סוג של בגדי חורף צריך ילוד
איזה סוג של בגדי חורף צריך ילוד?

הלבשת תינוקך בשכבות היא הדרך הקלה ביותר לוודא שהם מספיק חמים. אפשר להתחיל עם הגופייה, ואחר כך מכנסי טרנינג או מכנסי פליסה. ודא שהרך הנולד שלך תמיד לובש גרביים וכובע בחורף.

על השכבה הזו, כדאי להוסיף סוודר או ז'קט עם קפוצ'ון אם אתם מתכוונים לצאת החוצה. הדבר הגדול בשכבות הוא שאתה לא צריך לדאוג לשנות את התינוק לחלוטין בזמן שאתה הולך הלוך ושוב בין חוץ לפנים.

שכבה אחת יותר מאמא ואבא

תינוקות רק קצת יותר רגישים לקור מאשר מבוגרים. טריק שימושי כדי לזכור כמה בגדי חורף הם צריכים הוא להלביש אותם בשכבה אחת יותר ממה שאתה לובש. בהתאם לאאוטפיט, השכבה הנוספת הזו יכולה להיות רק גופייה.

הדרך הטובה ביותר לבדוק את טמפרטורת הגוף של התינוק היא להרגיש את הצוואר או הבטן שלו. מומחים לא ממליצים להשתמש בידיים וברגליים שלהם בתור התייחסות מכיוון שהם בדרך כלל קרות.

אביזרי בגדי חורף חיוניים לטיול

בעוד שאנשי מקצוע בתחום הבריאות לא ממליצים להוציא את התינוק מהבית עד חודש לאחר לידתו, יש עדיין כמה גורמים חשובים שיש לקחת בחשבון. החשוב ביותר הוא לתכנן את הטיול ולדעת את היעד. כך אתה יכול להיות מוכן עם הסוג הנכון של בגדים.

  • מעיל או ז'קט. אם אתם הולכים לאנשהו ברגל, הלבישו את התינוק במעיל או ז'קט. ז'קטים עם ברדס הם הנפוצים ביותר מכיוון שהם מגנים על הראש והצוואר של תינוקך מהקור והרוח. ברדסים מרופדים נוחים וחמים במיוחד עבור התינוק שלך.
  • שמיכות צמר או צמר. שמיכות תמיד שימושיות, אפילו בקיץ. בחורף, הם נהדרים לשמירה על חום התינוק מבלי לדאוג לז'קט.
  • שקיות גמבה. אלה נהדרים לשמירה על חום תינוקות בעגלותיהם ובמושבי המכונית שלהם. מערכת הסגירה שלהם מונעת טיוטות כך שהתינוק נשאר חם וחם.

כלל "עוד שכבה אחת" מועיל להחלטה לאילו בגדי חורף היילוד שלך צריך.

פריט שימושי נוסף הוא מגן מזג אוויר לעגלה. כיסוי שקוף זה מגן על תינוקך מפני רוחות וטיוטות כשאתה בחוץ. יש גם עגלות שמאפשרות לך להתאים את כיוון הכידון כך שלא תחשוף את התינוק ישירות לרוח.

פופולריים