4 מלאכות עם פקקי שעם

זמן פנוי והרבה פקקי שעם - זה מה שתצטרכו כדי ליהנות עם המשפחה שלכם ביצירת אומנות אלה
זמן פנוי והרבה פקקי שעם - זה מה שתצטרכו כדי ליהנות עם המשפחה שלכם ביצירת אומנות אלה.
זמן פנוי והרבה פקקי שעם - זה מה שתצטרכו כדי ליהנות עם המשפחה שלכם ביצירת אומנות אלה. הנה 4 עבודות יד עם פקקי שעם כדי לספק שעות של כיף!

בין אם זה יום גשום או יום חם בצורה בלתי אפשרית, לפעמים עדיף להישאר בפנים ולבלות יחד כמשפחה. במציאות, כל יום הוא יום מושלם לבלות זמן מהנה עם המשפחה בכל מיני פעילויות פנאי. היום נביא לכם כמה עבודות יד עם פקקי שעם כדי שילדיכם יוכלו לפתח את הכישורים האמנותיים שלהם וליהנות ממשחקים נהדרים תוך שימוש בדמיון שלהם.

מלאכת יד עם פקקי שעם

1. באולינג

איזו פעילות טובה יותר יכולה להיות מאשר ליצור משחק באולינג משלך ואז להיות מסוגל ליהנות לשחק בו לאחר מכן? זוהי מלאכה אידיאלית לילדים, והיא מותאמת לגודל האצבעות שלהם!

באולינג בדרך כלל כוללים אלמנטים גדולים יותר שילדים קטנים יותר לא יכולים לזרוק מכיוון שכוחם עדיין לא התפתח במלואו. לכן, משחק זה באמצעות פקקי שעם יהיה אידיאלי לילדים בגילאי שלוש עד ארבע.

עבור מלאכה זו, תצטרך:

 • 10 פקקי שעם
 • צבע

כל שעליכם לעשות הוא לצבוע או לקשט את 10 הפקקים באיזה צבע שתרצו. אתה יכול לשים עליהם עיניים, להלביש אותם כמו שחקני כדורגל, או לתת להם כל סוג של מדים שאתה יכול לחשוב עליו.

ברגע שכל פקקי השעם מוכנים ומעוטרים, אתה יכול לסדר אותם בשורה, למצוא כדור קטן להפיל אותם איתו, ואז להשתעשע עם הילד שלך!

2. חיות, מלאכה נהדרת עם פקקי שעם

אין ספק שילדים אוהבים חיות, ולכן זה צפוי להפוך למלאכת פקק השעם האהובה עליהם. כדי לבצע את זה, תצטרך:

 • כמה פקקי שעם כמו החיות שאתה רוצה ליצור
 • צבע
 • מברשות
 • כל אלמנט נוסף עבור בעלי חיים ספציפיים

כדי לעשות את המלאכה הזו, קודם כל, תצטרכו לבחור את החיות שתרצו ליצור מפקקי השעם. לאחר שתבחרו אותם, תצטרכו לחשוב איזה חומר תצטרך כל חיה. אם, למשל, בחרתם כבשה, אז אפשר להשתמש בצמר גפן ליצירת צמר הכבשים. אם תבחרו בכלב או בחתול, תוכלו להשתמש בקצף EVA ליצירת האוזניים והזנב.

מלאכה זו כל כך כיף! עם קצת דמיון תוכלו ליצור מנה שלמה וליהנות מהנאה משפחתית נהדרת!

3. סירות

אנו מקווים שנהניתם מארבעת המלאכות הללו עם פקקי שעם
אנו מקווים שנהניתם מארבעת המלאכות הללו עם פקקי שעם.

האם אתה יכול לדמיין שייט בים בסירה שיצרת בעצמך? ובכן, עם מלאכה זו זה אפשרי... אתה רק צריך קצת דמיון! כדי ליצור את הסירה הקטנה והנהדרת הזו תצטרך:

 • שלושה פקקים לכל סירה
 • קיסם
 • קצף EVA, בד או נייר כסף ליצירת המפרש
 • דבק

ראשית, תצטרך למקם את שלושת הפקקים זה לצד זה על מנת ליצור את הבסיס. אנו ממליצים, מלבד הדבקתם, להשחיל דרכם חתיכת צמר גפן או צמר כדי לחבר אותם יחד ולמנוע את היפרדותם.

לאחר יצירת הבסיס, השלב הבא הוא להדביק את הקיסם לפקק האמצעי כדי ליצור את התורן. השלב האחרון יהיה לחתוך את המפרש מקצף EVA, בד או נייר כסף ולהדביק אותו לתורן הקיסם. והרי, הסירה שלך מוכנה להפלגה!

4. דרקונים

דרקונים הם יצורים מיתולוגיים שילדים אוהבים לחלוטין, בגלל גודלם העצום, צורותיהם ויכולתם לעוף ולנשום אש. זו הסיבה שהם יאהבו את היכולת ליצור דרקונים משלהם מפקקי שעם ולגרום להם לעוף ולנשום אש בדמיונם.

יצירת הדרקונים האלה היא פשוטה מאוד, ותצטרך רק:

 • שני פקקי שעם לכל דרקון
 • שישה קיסמים (עם קצה מעוגל אחד)
 • קרטון צבעוני

עם שני פקקי השעם תיצור את הגוף והראש של הדרקון. אחד מהפקקים יוצב אנכית ואילו השני, ליצירת הראש, יודבק לקצה בצורה אופקית.

השלב הבא הוא ליצור את הידיים והרגליים שלו. כדי לעשות זאת, פשוט השתמש בארבעת הקיסמים עם החלק המעוגל בתחתית - זה יאפשר לדרקון לתמוך ברגליו!

השלב האחרון הוא ליצור את עור הדרקון. כדי לעשות זאת, פשוט השתמש בכרטיס בצבע שונה וחתוך משולשים קטנים מאוד. לאחר מכן הניחו שלושה על גבו של הדרקון ועוד שלושה על ראשו. כמה עיניים מגוונות יהיו גם תוספת נהדרת אם יש לך אותן.

אנו מקווים שנהניתם מארבעת המלאכות הללו עם פקקי שעם. יצירה שמחה!

פופולריים