ספרי ילדים בנושא ליל כל הקדושים

אנחנו רוצים להציג רשימה של ספרי הילדים האהובים עלינו בנושא ליל כל הקדושים
ועם זה בחשבון, אנחנו רוצים להציג רשימה של ספרי הילדים האהובים עלינו בנושא ליל כל הקדושים, כדי שהילדים הקטנים שלכם ייהנו בסתיו הקרוב.
כל עונה וחג הם הזדמנות מושלמת לעודד קריאה אצל ילדים. ועם זה בחשבון, אנחנו רוצים להציג רשימה של ספרי הילדים האהובים עלינו בנושא ליל כל הקדושים, כדי שהילדים הקטנים שלכם ייהנו בסתיו הקרוב.

בכל שנה, בערב ה-31 באוקטובר, אנו חוגגים את ליל כל הקדושים. באותו לילה, ילדים ומבוגרים בדרך כלל יוצאים לרחוב כשהם מחופשים לכל דמות אחרת ויצור נורא שאתה יכול לדמיין. רוב הילדים אוהבים ללבוש תחפושות, מה שהופך את החג הזה לאחד האהובים עליהם. והורים ומורים יכולים לנצל את ההתלהבות הזו כדי לעודד קריאה. זו הסיבה שאנחנו רוצים לשתף רשימה של ספרי הילדים האהובים עלינו בנושא ליל כל הקדושים.

ספרי הילדים האהובים עלינו בנושא ליל כל הקדושים

1. הערפד הקטן, מאת אנג'לה זומר-בודנבורג

אחת הדמויות שהכי מייצגות את ליל כל הקדושים היא זו של ערפד. אז, עם זה בחשבון, אנחנו לא יכולים לוותר על ההזדמנות לכלול את הערפד הפופולרי והידוע ביותר בהיסטוריה של ספרות הילדים. כמובן, אנחנו מדברים על לא אחר מאשר הערפד הקטן.

הסופרת הגרמנייה אנג'לה זומר-בודנבורג פרסמה את הכותר המקורי ב-1979, והצלחתו הביאה אותה להפוך את הספר לאוסף. לכן, לילדים יש כעת 17 כותרים שונים לבחירה, שכולם מתרכזים סביב גיבור הערפד שלנו. למעשה, כמה סדרות טלוויזיה וסרטים תיארו גם את הרפתקאותיו של הערפד הקטן.

עלילת הספרים הללו סובבת סביב החברות הנרקמת בין ילד צעיר לערפד קטן המופיע בחלונו. חייו של אנתוני לעולם לא יהיו אותו הדבר כעת, כאשר הוא יכול לחיות חיי ערפד יחד עם רודולף (הערפד הקטן) ומשפחתו.

השפה הקלה לקריאה והדיאלוגים המהנים הופכים את האוסף הזה למושלמת לילדים מגיל 7 ומעלה.

2. לא יכול להפחיד אותי! מאת מנדי קשת

ספרי הילדים האהובים עלינו בנושא ליל כל הקדושים
ספרי הילדים האהובים עלינו בנושא ליל כל הקדושים.

בעוד שמספר רב של קוראים קטנים אוהבים לחגוג את ליל כל הקדושים, יש גם כאלה שמרגישים בדיוק ההיפך לגבי החג הזה. כשזה המצב, זה בדרך כלל בגלל שהתלבושות והדמויות המפחידות גורמות לילדים לחוש פחד וחשש.

כדי לעזור לקטנטנים להתגבר על הפחדים שלהם, מנדי ארצ'ר כתבה ספר נפלא! Can't Scare Me ימשוך את תשומת הלב של כל ילד הודות לכרטיסיות והחלונות הרבים שהם יגלו בזמן שהם קוראים. הספר מספר את סיפורו של חתלתול קטן שחוקר בית מסתורי מבלי לתת לשום דבר להפחיד אותו. הסיפור הפשוט הזה עוזר לילדים להתמודד עם אחת מהרגשות הנפוצים ביותר שלהם: פחד.

עוד ספרי ילדים פנטסטיים בנושא ליל כל הקדושים

3. Monsterland, מאת agnese baruzzi

ספרים שמאתגרים ילדים לחפש ולמצוא אלמנטים שונים בדפים הם תמיד להיט. וכמובן, אם נזרוק מפלצות ויצורים מפחידים אחרים כמו שלדים, ערפדים, עטלפים, מומיות לתערובת, אפילו טוב יותר! עם זאת בחשבון, Monsterland הוא הספר האידיאלי לעידוד אוטונומיה אצל ילדים ובמקביל להגביר את הריכוז והקשב.

4. האטלס של מפלצות ורוחות, מילדי כוכב לכת בודדים

בוודאי כבר הצצת באטלסים רבים על מדינות שונות, תרבויות, בעלי חיים ואלמנטים אחרים של הטבע. אבל האם ידעת על אטלס המפלצות והרוחות? הילדים שלך בטוח יאהבו את הספר המרתק הזה שהביאו לנו ילדי לונלי פלנט.

זהו ספר משוכלל ומלא מידע על היצורים המפחידים הללו באזורים שונים של העולם, כולל עובדות מעניינות, מפות פנטסטיות ואיורים צבעוניים בגודל גדול.

אז אל תחמיצו את ההזדמנות הזו לעודד אהבה לקריאה וגילוי אצל הקטנים שלכם. ספרי ילדים אלה בנושא ליל כל הקדושים בטוח יעוררו את העניין שלהם!

פופולריים