ספרי ילדים לשיפור הקשב והריכוז

ספר זה הוא ללא ספק החלוץ של ספרי ילדים לשיפור הקשב והריכוז
ספר זה הוא ללא ספק החלוץ של ספרי ילדים לשיפור הקשב והריכוז.
פיתוח מגוון מיומנויות ויכולות מאחר שילדים צעירים חיוני להתפתחותם. גלה כאן ספרים לשיפור הקשב והריכוז!

היום החלטנו לשתף במבחר ספרי ילדים לשיפור הקשב והריכוז בצורה מהנה, קלה ומשעשעת.

כיום, ילדים נחשפים לגירויים רבים. מסיבה זו, זה הופך להיות יותר ויותר חשוב עבורם להיות מסוגלים להתמקד בדבר או לפעילות מסוימת ולשים לב אליו.

מספר משחקים יכולים לעזור לילדים לפתח את מערך היכולות הזה. עם זאת, כלים אחרים, כמו ספרי ילדים, הם גם אידיאליים לפיתוח מיומנויות אלו.

ספרי ילדים לשיפור הקשב והריכוז

המוזר: ספר תצפית מאת בריטה סימנטררופ

סוג זה של ספרים הוא אחד הטובים ביותר לעזור לילדים לשפר ולפתח את יכולות הקשב והריכוז. המבנה החוזר על עצמו של הדפים שלו גורם לילדים להתרכז בהם כדי שיוכלו להבחין באלמנט השונה מהשאר.

הכוכבים של הספר הזה הם בעלי חיים. ילדים אוהבים ספרים הכוללים בעלי חיים, כלומר זה מהווה תמריץ נוסף עבורם.

המבנה של כל אחד מדפי הספר זהה. בצד ימין, הקורא ימצא כמה חרוזי שירה. חרוזים אלה יתנו להם רמז לחיה השונה באיור המצורף משמאל.

בשל הצלחת הספר, המחבר פרסם ספר המשך שכותרתו איפה הזוג? הפעם, הקורא צריך למצוא לא רק חיה אחרת אלא זוג אחר.

ספרי ילדים לשיפור הקשב והריכוז
ספרי ילדים לשיפור הקשב והריכוז.

לאחר מכן, המחבר פרסם את החלק השלישי, שכותרתו איפה התינוק? עם נושא דומה לשני הספרים הראשונים, בספר זה, ילדים יצטרכו לחפש בדפיו את התינוקות של חיות שונות.

חפש ומצא אוסף ספרים מאת Thierry Laval

כפי שהשם מרמז, לכותרים המרכיבים את הקולקציה הפנטסטית הזו, המומלצת לילדים מגיל שלוש ומעלה, יש מבנה דומה. כל אחד מהכותרים הללו מכוון לנושא אחר, כגון:

  • היסטוריה.
  • העולם.
  • בית ספר.
  • בית.
  • אמצעי תחבורה.
  • פרהיסטוריה.
  • החווה.

כל אחד מהעמודים של הכותרות השונות מורכב משני דשים הנפתחים כחלון. דשים אלה הם חפצים לחפש לאחר פתיחתם.

הרגע המרשים ביותר עבור ילדים הוא כאשר הם פותחים את הדשים ומגלים את האיורים הפנטסטיים והמפורטים. זוהי דרך נחמדה ללמוד, לגלות, ליהנות מספרים ולשפר יכולות. ספרים אלו מומלצים לילדים מגיל ארבע ומעלה.

עוד ספרי ילדים לשיפור הריכוז והקשב

אחוזת העכבר מאת קרינה שאפמן

דפי הספר הפנטסטי והשונה הזה מספקים מקור אינסופי של מידע. בעת קריאתו, הילדים יגלו את סיפורם של ג'וליה וחברה סם, המתגוררים באחוזת העכבר. עם זאת, מה שימשוך יותר מכל את תשומת הלב של הילדים הוא שהם לא ימצאו איורים בעמודיו אלא דגמים מוקטנים של בית הסופר.

זהו אחד מספרי הילדים הטובים ביותר לשיפור הקשב והריכוז. היא מאפשרת לילדים לחפש חפצים שונים ולמקד את תשומת לבם לפרטים הרבים שבעמודיו.

היכן וולי? מאת מרטין הנדפורד

פשוט לא יכולנו להשאיר את הספר הזה מחוץ לרשימה הזו. הדמות הזו, המתאפיינת במשקפיים, בג'ינס הכחול ובג'רזי ובכובע הפסים האדום-לבן שלו, ליוותה דורות.

ספר זה הוא ללא ספק החלוץ של ספרי ילדים לשיפור הקשב והריכוז. לאוסף הספרים הזה יש אינספור כותרים, הממוקמים במקומות שונים בעולם ונהנים מהם צעירים ומבוגרים כאחד.

פופולריים