ספרי ילדים מצחיקים שיצחיקו אותך

אלו הם מספרי הילדים המצחיקים הטובים ביותר שיצחיקו אתכם
מומלץ לילדים בני תשע ומעלה, אלו הם מספרי הילדים המצחיקים הטובים ביותר שיצחיקו אתכם.
ספרי ילדים צריכים לספק רגעים מהנים כדי שילדים ייהנו מהם. המשך לקרוא כדי לגלות ספרי ילדים מצחיקים שיצחיקו אותך!

חיוכים, צחוק והומור הם היסודות של אושר, ואושר הוא אחד ממצבי הנפש החשובים ביותר בחייו של אדם. למרות שילדים בדרך כלל הרבה יותר שמחים ממבוגרים, לפעמים טוב להראות להם פעילויות שמעודדות יותר צחוק וכיף.

אחת הפעילויות שבהן ימצאו את הכיף וההומור שאנחנו מדברים עליהם היא קריאה, שכן המטרה הראשונה והחשובה ביותר של ספרות ילדים היא לשעשע ולבדר. מסיבה זו החלטנו לשתף בכמה ספרי ילדים שיצחיקו אתכם.

יחי הצחוק וההומור!

ספרי ילדים מצחיקים שיצחיקו אותך

מנוליטו (באנגלית: ארבע עיניים)

אחת המשפחות הכי מצחיקות של אחת השכונות העניות ביותר של מדריד הוצגה לציבור לפני 25 שנה. אלווירה לינדו, מחברת אוסף הספרים הפנטסטי הזה, לא ידעה עד כמה זה יצליח.

הגיבור והמספר של הסיפורים הגדולים והמצחיקים הללו הוא מנוליטו, ילד בן שמונה, שבאמצעות דפי הספרים השונים, מספר סיפורים על חיי היומיום שלו ועל חיי משפחתו וחבריו.

מומלץ לילדים בני תשע ומעלה, אלו הם מספרי הילדים המצחיקים הטובים ביותר שיצחיקו אתכם. כמו כן, הם משמשים כלים למי שלא אוהב קריאה, מכיוון שקל מאוד להבין אותם. הודות להצלחתם, ישנם כיום שמונה ספרים באוסף, בתוספת שני סרטים וסדרת טלוויזיה.

הסיפור של החפרפרת הקטנה שידעה את זה לא היה עניינו

נושאים אסטטולוגיים הם אחד האהובים על ילדים בשל רגעי הצחוק והכיף, ועוד יותר אם ההיסטוריה מסופרת על ידי חיה חמודה. יום אחד, כשחפרפרת קטנה יצאה מהמחילה, "דבר חום" נפל על ראשו. כועס מאוד, זה מתחיל לשאול את כל החיות שהוא מוצא אם הם אלה שהשאירו את העסק שלהם על הראש. אבל כל החיות אומרות לא.

ספרי ילדים מצחיקים שיצחיקו אותך
ספרי ילדים מצחיקים שיצחיקו אותך.

האם שומה הקטנה תגלה את האמת? זהו אחד מספרי הילדים המשעשעים ביותר שיצחיק ילדים ומבוגרים כאחד. בהקשר זה, אנו ממליצים על המהדורה הקופצת. התנועה של הדמות ו"העסק בראשו" יצחיקו אתכם בקול רם.

תחתוני קפטן, אחד מספרי הילדים המצחיקים

מומלץ לילדים מגיל שבע ומעלה. זהו אחד הספרים המצחיקים ביותר שמככבים בו ג'ורג', הרולד, וכמובן, תחתוני הקפטן, גיבור על ששני החברים יצרו מכמה קומיקסים ועל ידי היפנוט של מנהל בית הספר שלהם.

דמויות אלה הפכו כל כך פופולריות, שכרגע, הסדרה כוללת 12 ספרים ו-10 ספין-אופים. כמו כן, הראשון מבין הסרטים בכיכובו של גיבור העל המצחיק בכל הזמנים הגיע למסך הגדול ב-2017. אוסף פנטסטי של ספרים שיגרום לילדים לרצות לקרוא עוד מבלי להבין זאת בגלל כמה הסיפורים מהנים.

No he hecho los deberes porque... (באנגלית: לא עשיתי שיעורי בית כי...)

כולנו המצאנו תירוץ להסביר למורה שלנו מדוע לא הכנו שיעורי בית לפחות פעם אחת. והסיבות הללו כלולות בספר המהנה הזה שישמח ילדים. הסיבות הללו יוצאות מגדר הרגיל, מכיוון שהן מאוד מטורפות ומהנות.

למרות שלטקסט יש תפקיד חשוב מאוד בספר, האיורים הם חלק מהותי בשל הוד ופרטיהם הראויים להערצה.

Hay una vaca en la nevera (באנגלית: יש פרה במקרר)

האם אתה יכול לדמיין לעצמך להתעורר בוקר אחד ולמצוא פרה במקרר? ובכן, זה בדיוק מה שקורה לדמויות בסיפור המצחיק הזה!

הבעיה היא שזו לא החיה הראשונה שמסגת גבול בבית הזה. ספר זה גם עוזר לילדים להבין אמירות נפוצות, כגון שיש לי "פרפרים בבטן".

האיורים מהנים ובעלי פרטים רבים שתוכלו להתבונן בהם כמשפחה. כמו כן, זה יעזור לילדים לבסס את ההבדלים בין המטבח בסיפור למטבח ביתם. זהו ספר ילדים מצחיק שיגרום לכם לצחוק ויעזור לילדכם לגלות מילים חדשות.

פופולריים