4 משחקי לוח שתוכלו להכין לבד

כשאנחנו חושבים על משחקי לוח קלאסיים
כשאנחנו חושבים על משחקי לוח קלאסיים, דומינו הוא אחד המשחקים הראשונים שעולים לנו בראש.
על ידי הכנת משחקי לוח משלך, תוכל לקיים הרבה פעילויות מהנות עבור כל המשפחה שלך כדי ליהנות מהמשחק ביחד בבית.

משחק משחקי קופסא הוא פעילות משעשעת להנאת כל המשפחה ביחד. בנוסף, אתה יכול לשחק בהם בכל עת של השנה. במהלך החורף, בגלל מזג האוויר הקר ומזג האוויר הגרוע, אתה מבלה הרבה בבית. ובמהלך הקיץ, יש ימים חמים מדי ומרגיש טוב יותר להישאר בפנים.

מסיבה זו, כאן תמצאו פעילות מהנה ליהנות ממנה כל השנה: משחקי לוח שתוכלו להכין לבד. למשחקים הללו יש שתי מטרות עיקריות. ראשית, כדי לבדר את הילדים בזמן שהם מכינים את המשחק. ושנית, ברגע שהם מסיימים ליצור את המשחק, הם יכולים לשחק איתו.

מכיוון שיש כל כך הרבה משחקים בשוק בימינו, על ידי הכנתם בעצמך, אתה יכול ליצור כמעט כל מה שתרצה. עם זאת, תצטרכו להתאים את היצירות שלכם לחומרים שיש לכם בהישג יד.

משחקי לוח שתוכלו להכין לבד

1. דומינו

כשאנחנו חושבים על משחקי לוח קלאסיים, דומינו הוא אחד המשחקים הראשונים שעולים לנו בראש. למעשה, זהו משחק חינוכי מומלץ לילדים.

עבור הצ'יפס, אתה יכול להשתמש בחומרים שונים, בהתאם למה שיש לך בבית: קרטון, אבנים, עץ או אפילו דפי נייר יכולים להיות שימושיים. מלבד החומרים שבהם תשתמשו עבור הצ'יפס, תזדקקו לסמן כדי לרשום את הנקודות הזעירות שייצגו את המספרים המתאימים.

כושר המצאה, יכולת מיקוד וחשיבה הם דברים שהופכים את המשחק הזה לאידיאלי עבור הקטנים בבית.

2. שלושה ברצף

עוד משחק לוח קלאסי הוא זה שנקרא שלוש ברציפות. בנוסף, זה משחק מאוד פשוט ליצירה בבית. שלושה ברציפות מורכבים משני אובייקטים שונים:

  • הלוח שבו אתה צריך לצייר את הקווים.
  • הצ'יפס.

ראשית, יש לקחת לוח עץ, רצוי, ולצבוע אותו בעזרת הצבעים והפרטים שאתם הכי אוהבים. שנית, יש לך חלופות שונות להכנת הצ'יפס. אתה יכול להשתמש במכסי בקבוקים, אבנים או אפילו עיגולי קרטון. אם תעשה זאת, בכל פעם שילדיך ירצו לשחק שלושה ברציפות, הם לא יצטרכו לצייר את הלוח בדף נייר.

3. בינגו

אחד ממשחקי הקופסה שתוכלו להכין בעצמכם שהילדים הכי נהנים מהם
משחק זיכרון, אחד ממשחקי הקופסה שתוכלו להכין בעצמכם שהילדים הכי נהנים מהם.

אם תכין את משחק הלוח הזה, יהיה לך כיף מובטח. כדי לעשות זאת, כל מה שאתה צריך הוא:

  • קלפים עם המספרים המתאימים.
  • מספרים אחרים שתכניס ל"כדור".
  • שבבים לסימון הקרטונים.

ראשית, אתה יכול להשתמש בקרטון להכנת הכרטיסים. תצטרך לחתוך אותו בצורת מלבן ולצייר את המספרים. שנית, הבינגו הביתי הזה לא יכלול כדור שבו אתה יכול לשים את כל המספרים ולגרום להם להתגלגל. תצטרך לעשות זאת בעצמך בזמן שאתה מכריז על המספרים.

שנית, אתה יכול ליצור את המספרים על ידי כתיבתם על פיסות נייר קטנות ולאחר מכן לתת להם צורה עגולה. אתה יכול לעשות את אותו הדבר באמצעות קרטון.

לבסוף, אתה יכול לבחור כל חומר להכנת הצ'יפים שבהם תשתמש לסימון הקלפים. הדבר היחיד שתצטרך לזכור הוא שהם חייבים להיות בגודל זהה למספרים שציירת על הקרטון.

4. משחק זיכרון, אחד ממשחקי הקופסה שתוכלו להכין בעצמכם שהילדים הכי נהנים מהם

רוב הילדים שיחקו במשחק הפשוט אך המהנה הזה בעבר. אם תיצור את המשחק הזה, תתרום ל:

כדי להכין את המשחק הזה, תזדקק למספר קרטונים או גיליונות נייר, בהתאם לבחירתך עבור הקלפים. אחד מהפנים של הכרטיס חייב להיות זהה, בעוד שהפנים השניים צריכים להיות רק שניים מהם זהים.

זה גם משחק מושלם לקשר מושגים. אתה יכול לכלול מספרים, בעלי חיים ומזון. לאחר מכן, הילדים יצטרכו לחפש את הזוג כאחד. זוהי דרך מהנה מאוד ללמוד תוך כדי משחק, שהיא היבט מרכזי בחינוך ילדות.

פופולריים