6 ספרי ילדים לברך את החורף

ספרי ילדים בברכה לחורף
ספרי ילדים בברכה לחורף.
קל יותר לגלות את עונות השנה השונות ואת מאפייניהן באמצעות ספרי ילדים. המשך לקרוא כדי לגלות ספרים כדי לקבל את פני החורף!

ארבע עונות השנה הן אחד המושגים הראשונים שילדים לומדים בכיתה. עם זאת, קשה יותר להבין את המאפיינים של כל עונה. מסיבה זו, החלטנו לשתף מבחר ספרי ילדים כדי לקבל את פני החורף, שכן הם יעזרו לילדים ללמוד קצת יותר על התקופה הקרה הזו של השנה.

6 ספרי ילדים לברך את החורף

1. ספר החורף מאת rotraut susanne Berner

ספר לילדים מגיל שלוש ומעלה. בדפיו, האיורים הם הכוכבים, שכן ספר זה אינו מכיל מילים.

למרות שאין להם טקסט, האיורים מלאים בפרטים כדי לאפשר לילדים לדמיין סיפורים ולגלות אלמנטים חדשים בכל פעם שהם רוצים ליהנות מהספר.

דרך דפיו יכולים הילדים לגלות את כל המרכיבים הקשורים לחורף, וגם לעונות אחרות, מכיוון שהסופרת הוציאה ספר המוקדש לכל עונה בשנה.

2. נחשו כמה אני אוהב אותך בחורף מאת סם מקברטני

הספר נחש כמה אני אוהב אותך הוא קלאסיקה בספרות ילדים. הסיפור הפנטסטי הזה מתרחש בעונה הקרה ביותר של השנה; הדמויות הראשיות שלו הן שתי ארנבות, אם ובן; והנושא המרכזי הוא האהבה ביניהם. המשחק המפורסם, אני מרגל, והשלג הם גולת הכותרת של הסיפור היפה הזה בין אמא לילד.

3. פרדריק מאת ליאו ליוני

ילדים אוהבים סיפורים בכיכובם של בעלי חיים. מסיבה זו, פרדריק יהפוך לאחד מספרי הילדים האהובים עליהם. אין זה פלא, כי הסיפור הוא לגמרי חביב ויפה.

מומלץ לילדים מגיל שלוש ומעלה, בדפים שלו הם יגלו את עבודתו הקשה של פרדריק לעזור למשפחתו לאסוף את כל מה שהם צריכים כדי לשרוד את החורף, אבל בדרך אחרת... פרידריך לא אוסף אוכל. במקום זאת, הוא אוסף אור שמש, מילים יפות וצבעים כדי למלא את הנשמות של דברים נחמדים בימים הקרים.

סיפור מלא רגישות שיעזור להקנות לילדים ערכים רבים: כבוד למשפחה בשל דרך עבודתו של פרידריך, חשיבותה וערך המילים והדברים הקטנים.

ספרי ילדים נוספים לברך את החורף

4. אחר הצהריים של חורף מאת jorge luján

ספרי ילדים נוספים לברך את החורף
ספרי ילדים נוספים לברך את החורף.

ספר ילדים לקבל את פני החורף השונה לחלוטין מהאחרים. איורים בולטים ושונים ממלאים את דפיו, לצד סיפור המעביר תחושות בכל מילה.

לאורך כל דפיו, הקוראים יראו ילדה קטנה מאחורי הזכוכית של חלון ערפילי. כמו רוב הילדים, הגיבורה מתחילה לצייר על החלון הערפילי באצבעה, תוך שימוש בדמיונה בלבד, מצפה למשהו שהיא באמת צריכה: חיבוק מאמה.

ספר זה מומלץ לילדים מעל ארבע או חמש. הוא מלא בערכים, רגישות ורגשות. זה גם מראה את החשיבות של משחקים קלאסיים.

5. היום המושלג מאת ezra jack keats

אחד הימים הקסומים בחייו של ילד הוא כאשר הם רואים שלג בפעם הראשונה. ליהנות מהתחושה של צפייה בפתיתי השלג הנושרים דרך החלון, כמו גם לשחק איתו בפעם הראשונה, הם מהחוויות הגדולות ביותר לילדים.

וזה בדיוק מה שהספר הזה, המומלץ לילדים מגיל שלוש ומעלה, רוצה לספר: היום המושלג שממנו נהנה פיטר, הדמות הראשית של הסיפור כשהוא מגלה שירד שלג בעיר שלו. בהקשר זה, השלג הוא אחד המרכיבים האופייניים ביותר לחורף, כלומר גם ילדים ילמדו ליהנות ממנו לצד פיטר.

6. Tania val de lumbre מאת מריה פאר, ספר ילדים מהנה שכיף לקבל את פני החורף

האלבום המאויר והפנטסטי הזה, המומלץ לילדים משש ומעלה, יראה לכם את נפלאותיו של עמק מושלג דרך עיניה של הדמות הראשית שלו, טניה ואל דה לומברה.

ואל דה לומברה הוא שם המשפחה של טניה, אך גם שמו של העמק הקטן והמושלג בו היא גרה. דרך דפי הספר תגלו שניים מתחביביה של טניה: מזחלות בהר הגבוה ביותר בעמק ונהנות מהחברות של חברתה בת ה-74.

סיפור מהנה שיסיע ילדים לואל דה לומברה. בנוסף, הם יגלו את האישיות החזקה של טניה לצד סיפוריה המהנים.

פופולריים