סופר תפוח אדמה: קומיקס ראשון לילדים

סופר תפוח אדמה: קומיקס לילדים
סופר תפוח אדמה: קומיקס לילדים.
במאמר זה נראה לכם אוסף של קומיקס שמתאים לילדים מגיל 3 ומעלה. הילדים שלך יאהבו את Super Potato!

יש המון ז'אנרים שונים בספרות ילדים. לכן, ילדים יכולים לבחור בין כמה סוגים של ספרים שהם הכי אוהבים. במאמר זה, נספר לכם הכל על הקומיקס של הילדים, Super Potato.

הסוג הידוע ביותר של ספרי ילדים הם ספרי פרקים ארוכים, עם הרבה מילים ולפעמים יש תמונות. עם זאת, יש אחרים שהם שונים, אבל חשובים לא פחות לילדים לקרוא.

לעתים קרובות, ילדים לא רוצים לקרוא כאשר כל מה שהם רואים זה המון המון פסקאות. זה משעמם אותם ולא מושך את תשומת לבם כלל. מצד שני, יש סוג אחר לגמרי של ספרים שמחבר ילדים בקלות רבה יותר. למעשה, אנחנו מדברים על ספרי קומיקס.

איך זה קומיקס?

בטח, במהלך ילדותך, אתה קורא סיפורים כמו סופרמן, באטמן, קלווין והובס וארצ'י. לכולם יש משהו משותף: הם דמויות בקומיקס.

לספרים אלו מבנה מאוד מוגדר וידוע. הם סיפורים שאתה קורא על ידי מעקב אחר סדרת תמונות. תמונות אלו נמצאות בריבועים קטנים הנקראים vignettes. כמו כן, הטקסט מוצג בבועות דיבור על ידי תווים, מראה מי אומר את המילים.

בנוסף לקומיקס המפורסמים שהזכרנו קודם, ישנם קומיקסים נוספים שמעולים למתחילים. אחד המפורסמים ביותר הוא Super Potato. כפי שאתם יכולים לדמיין, הגיבור הוא סופר מקס, גיבור על שהופך לתפוח אדמה.

סופר תפוח אדמה: קומיקס לילדים

למרות שקומיקס הוא רעיון מצוין לילדים, אתה צריך לוודא שהם קוראים דברים המתאימים לגילם. למעשה, יש הרבה קומיקסים שלא נועדו לקטנטנים.

לילדים מגיל 3 עד 9, יש אוסף בשם mamut. חברה זו מייצרת קומיקס לכל הגילאים. יש להם הרבה סיפורים נהדרים שהילדים שלך בוודאי ייהנו.

מבנה תפוחי אדמה סופר

סופר תפוח אדמה נהדר לילדים מגיל 6 ומעלה. בנוסף, מדובר בסדרה שיש בה כבר תשעה ספרים. כמו כן, קל מאוד לילדים לעקוב.

שלא כמו קומיקסים אחרים לילדים גדולים יותר ולמבוגרים, יש רק שש קופסאות בעמוד. כך, קל יותר לילדים לקרוא.

באופן דומה, הוא כתוב במשפטים קצרים ופשוטים מאוד. לכן, לילדים אין בעיה לקרוא אותו.

האיורים של המחבר בולטים בשל היותם צבעוניים מאוד, ומראים את המתרחש בסיפור בצורה ברורה. כך, ילדים יכולים להבין את הסיפור אפילו בלי צורך לקרוא את הטקסט.

עלילת סיפור

בספר הראשון, אנו למדים שסופר מקס הופך לתפוח אדמה בגלל דוקטור מאלוולנט המרושע.

גיבורי על והרפתקאות מתאחדים בצורה יפה באיורים הפשוטים האלה. ילדים בוודאי יתמכרו לכמות התמונות ומהטקסט הקטן שמתלווה אליהם. בנוסף, זהו ספר אידיאלי לילדים שמתקשים בקריאה.

קדם קריאה באמצעות ספרי קומיקס

בסביבות גיל חמש או שש, ילדים מתחילים ללמוד איך לקרוא. כשיש להם את היסודות, חשוב שגם המורים וגם ההורים יעודדו קריאה בסוגים שונים של ספרים.

הצגת לילדים את האפשרויות השונות שלהם יכולה לעזור להם ללמוד לאהוב קריאה. הקומיקס הפשוט הזה הוא ללא ספק בחירה מצוינת. אין דבר שמושך את עיני הילדים יותר מאיורים נוצצים וכמויות קטנות של מילים.

פופולריים