סרטי ילדים מעולים המבוססים על צעצועים

היום נעבור על כמה מסרטי הילדים הטובים ביותר המבוססים על צעצועים
היום נעבור על כמה מסרטי הילדים הטובים ביותר המבוססים על צעצועים.
האם אתה יכול לדמיין לעצמך ליצור סרט שבו הגיבורים היו הצעצועים האהובים על ילדיך? היום נעבור על כמה מסרטי הילדים הטובים ביותר המבוססים על צעצועים.

היום נסתכל על כמה סרטי ילדים נהדרים המבוססים על צעצועים. צעצועים ומשחקים הם חלק חיוני מחיי הילדים. משחק עוזר להם לפתח את הדמיון, היצירתיות ואפילו את האישיות הייחודית שלהם.

למעשה, צעצועים כל כך חשובים לילדים עד שחלקם הפכו לקלאסיקה שמתעלה מדור לדור. יתרה מכך, חלקם אפילו באו לעורר השראה בתעשיית הקולנוע.

ללא ספק, כמה ממשחקי הילדות האהובים עליכם כבר עלו בראשכם... ויותר מכך אם הילדים שלכם משחקים עם אותם צעצועים היום! אז, המשך לקרוא כדי לגלות אילו מהקלאסיקות הללו עשו את דרכן למסך הגדול.

סרטי ילדים המבוססים על צעצועים

1. טרולים

הבובות המהנות והצבעוניות האלה עם שיער זקוף היו אחד הצעצועים הפופולריים והאיקוניים ביותר של שנות ה-90. עם זאת, אולי אינך יודע שהיצירה שלהם מתחילה למעשה בשנת 1959!

ואז, הם הפכו לאופנה גדולה בדיוק כמו בשנות ה-90. אבל זה לא הכל. טרולים סוף סוף עשו את דרכם לקופות ב-2016 בסרט שנשא את שמם, בהפקת DreamWorks.

הצלחת הגרסה הקולנועית הפכה את בובות הטרול, שוב, לאהובות על הילדים כיום. וכמובן, יש הרבה סחורה אחרת בנושא טרולים בשוק, מציוד לבית הספר, לבגדים ועד לעיצוב חדר השינה.

בואו נהיה כנים, מי לא מעריץ את הדמויות המופלאות האלה? אחרי הכל, הבילויים האהובים עליהם הם ריקוד, שירה וחיבוקים! אם אתה וילדיך נמנים עם המעריצים שלהם, אז יש לנו חדשות טובות. השמועות אומרות שסרט ההמשך לטרולים יגיע למסך הגדול. אה, ואתה יכול גם ליהנות מצפייה בסדרת הטרולים המצוירת בנטפליקס!

2. סרט הלגו

אם אנחנו הולכים לדבר על צעצועים קלאסיים ומסורתיים, אז אי אפשר שלא להזכיר את לגו. לא משנה בן כמה אתה, בין אם אתה ילד או מבוגר, לגו לעולם לא מאבד את הפיתוי שלהם. החל כאבני בניין בלבד, כיום הלגו מרכיב עולם שלם לילדים - ולמבוגרים - לחקור.

הלגו מספק אינסוף אפשרויות בכל הנוגע לבנייה, דמיון וחדשנות. מטירות ועד גורדי שחקים, לתחנות חלל ועד גרסאות מיניאטוריות של מונומנטים לאומיים... אתה יכול ליצור כל מה שחפץ לבך.

סרטי ילדים המבוססים על צעצועים
סרטי ילדים המבוססים על צעצועים.

בהתחשב בהצלחתם העצומה של הצעצועים הללו, ההצלחה של סרט הלגו 2014 אינה מפתיעה. הסרט הכניס כ-500 מיליון דולר. אנו ממליצים ליהנות מהסרט הזה וממגוון הדמויות הרחב שלו עם כל המשפחה שלך.

"סרט LEGO הוא הרפתקה מהנה עם לב ומקוריות שכולם (ללא קשר לגיל) צריכים לחוות במלוא הוד בתלת-ממד על מסך גדול."
- קופי מחוץ לחוק -

3. פליימוביל: הסרט

שלישי ברשימת הסרטים שלנו המבוססים על צעצועים הוא פליימוביל: הסרט. אם למעלה אמרנו שלגו הם אחד הצעצועים המסורתיים הפופולריים ביותר, אז פליימוביל נמצאת איתם ממש למעלה. האבולוציה של הבובות הללו והאביזרים שלהן גדולה כמו החללים שהם מאכלסים... חווה, קניון, מטוס, בית חולים, ספינת פיראטים ועוד הרבה.

אז שוב, במאי קולנוע ראו את ההזדמנות להגיע לילדים של היום, ושל אתמול. על אולפני האנימציה הוציאו את הסרט מוקדם יותר השנה, שבו מככבים הקולות של דניאל רדקליף, מגאן טריינור ועוד.

4. בראץ

אם היית ילד או נער מיד לאחר תחילת המאה, אז בטוח שאתה מכיר את בובות בראץ. הבובות הללו באו כדי להישאר, מכיוון שהן הפכו לאהובות מיידיות על ילדים לאחר שחרורן ב-2001. ילדים הוקסמו מהאפשרות לאסוף כל בובה, להוסיף לארון הבגדים שלהם, ואפילו להשיג את הגגון שלהם.

בובות בראץ דומות במקצת לבובות ברבי, אבל הן הרבה יותר נועזות. הצלחתם הובילה להפקת כמה סרטי אנימציה בכיכובן של הבובות. יתרה מכך, בעקבות הצלחת הסרטים המצוירים, המשיכו המפיקים להפיק גרסת לייב אקשן ב-2007.

סרטים נוספים המבוססים על צעצועים

5. ברבי

צעצוע קלאסי נוסף שדור אחר דור נהנה ממנו הוא, ללא ספק, ברבי. ישנם כמעט 40 סרטים המרכיבים את האוסף בכיכובה של הבובה האיקונית הזו. הברבי הראשונה במפצח האגוזים הופיעה לראשונה ב-2001 בזכות Mainframe Entertainment.

עם זאת, אף אחד מהסרטים הללו לא עשה את דרכו למסך הגדול. במקום זאת, הם הופקו ישירות ל-VHS, בהתחלה, ואחר כך ל-DVD.

אתם אולי שואלים את עצמכם איך לבובה המפורסמת ביותר בעולם מעולם לא היה שובר קופות עם השם שלה. למרבה המזל, כל זה עומד להשתנות. בשנה הבאה, לברבי יהיה סרט משלה בכיכובם של שחקנים ושחקניות מהחיים האמיתיים. ואנחנו לא יכולים לחכות לראות את זה!

6. רובוטריקים

הרובוטים הפנטסטיים הללו שהשתנו תוך שניות היו להיט בקרב ילדים מאז שנות ה-80. עם זאת, רק ב-2007 הזכיינית לקחה את הדמויות שלה לבתי קולנוע. וכמובן, הם זכו להצלחה עצומה. מאז, 5 סרטים נוספים בכיכובם של הרובוטים ההרואיים האלה עשו את דרכם למסך הגדול.

אז, בין אם הילדים שלכם הם מעריצים של הצעצועים הקלאסיים האלה, או שאתם פשוט מרגישים נוסטלגיה, אל תחכו להתחיל ליהנות מהסרטים הנהדרים האלה המבוססים על צעצועים.

פופולריים