7 טיפים להגנה על עור הילדים מפני הקור

עקוב אחר שבעת העצות האלה כדי להגן על עור הילדים מפני הקור כדי שהילדים הקטנים שלך ייהנו במלואם מעונות הסתיו
עקוב אחר שבעת העצות האלה כדי להגן על עור הילדים מפני הקור כדי שהילדים הקטנים שלך ייהנו במלואם מעונות הסתיו והחורף.
בין ההשלכות שהחורף יכול לגרום על גופנו הוא גירוי בעור. זה מסוכן אפילו יותר במקרה של ילדים צעירים. אבל מה אנחנו יכולים לעשות כדי להגן על עור הילדים מפני הקור?

עונת החורף היא אחת היפות, ולעתים קרובות, זו שילדים הכי אוהבים. ליהנות מהשלג ומהאווירה בתקופה זו של השנה היא פעילות מושלמת לעשות ביחד כמשפחה. אבל, כמובן, יש צורך גם לנקוט באמצעי הזהירות הנדרשים כדי להגן על עור הילדים מפני הקור.

גירוי בעור הוא אחת ההשלכות הנובעות מחשיפה לא מספקת למזג אוויר קר. בילדים, הסיכון הזה גבוה אף יותר מכיוון שהעור שלהם עדין יותר.

עם זאת, אין סיבה למנוע מהם את ההנאה של לרוץ ולשחק בקור ובשלג, אלא אם כן הטמפרטורות קרירות. שבעת העצות הללו להגנה על עור הילדים (ושלכם) יאפשרו לכם ליהנות מעונה מהנה ושקטה.

שכבה להגנה על עור הילדים מפני הקור

ילדים צריכים לנשום אוויר צח ולקבל אור טבעי. אבל, כטיפ ראשון, כדי להגן עליהם, עלינו להשתמש בבגדי כותנה או צמר מתאימים.

הלבשתם בשכבות תגן עליהם מטמפרטורות נמוכות. כשהקור יבש וסוער, המלצה זו קריטית אף יותר, מכיוון שהם עלולים להתייבש בקלות רבה יותר.

זכור כי, החל מגיל שנה בערך, ילד חייב להיות בעל אותה כמות של בגדים כמו מבוגר כדי להיות מוגן היטב מפני הקור. אם התינוק צעיר יותר, חייבת להיות לו שכבה נוספת. אל תשכח כפפות, כובע, גרביים וכפפות עבות.

במקרה של יילודים, הלבשתם בשכבות תאפשר לכם לבדוק את טמפרטורת הגוף שלהם במהירות ובנוחות . אם נצטרך להחליף להם חיתול, הם לא יהיו עירומים לגמרי.

אל תשכח לחות כדי להגן על עור הילדים

לחות העור, במיוחד הלחיים, השפתיים וגב הידיים, תמנע אדמומיות וקילופים. וזלין ניטרלי שימושי מאוד להגנה על שפתי התינוק. תמיד כדאי להשתמש בקרם לחות עם מסנני קרינה לפני היציאה מהבית.

אם לא תבצע את הצעדים הדרושים, המצב יכול להוביל לצריבה וללחץ. במקרה של בני נוער הנוטלים תרופות לאקנה, אנו ממליצים להגביר את הלחות עוד יותר.

ספורט וכיף בשלג

אבל מה אנחנו יכולים לעשות כדי להגן על עור הילדים מפני הקור
אבל מה אנחנו יכולים לעשות כדי להגן על עור הילדים מפני הקור?

ספורט שלג הוא פעילות מושלמת עבור רבים ליהנות. אבל השילוב של הגובה והטמפרטורות הנמוכות מגביר את ההקרנה ואיתה את הסיכוי לכוויות. הידרציה עם קרמים מגני צילום היא הכרחית.

ילדים חייבים תמיד ללבוש כפפות, צעיפים, כובעים כדי לכסות את הראש והאוזניים שלהם; גם משקפיים למניעת כוויות סביב העיניים. בזמנים קרים מאוד אלו, אל תצאו לטיולים ארוכים עם ילדים. כפי שאמרנו קודם, עורו של תינוק עדין יותר.

נוגדי חמצון וויטמינים

תזונה עמוסה בנוגדי חמצון וויטמינים תתרום לטיפול מיטבי בעור ובדרכי הנשימה. השתדלו לאכול הרבה פירות וירקות עשירים בויטמין a ו-C, דגים, ואל תשכחו לשתות חלב.

טמפרטורות נמוכות גורמות לירידה בהגנה החיסונית שלנו, וגורמות לבעיות במערכת הנשימה. תזונה נכונה מחזקת את הגוף ומסייעת במניעת שיעול, זיהומים, ריר, אסטמה או שפעת. זה גם יעזור לרסן מחלות עור, כגון אטופיק דרמטיטיס.

היגיינה טובה ואמבטיות קצרות

כמובן שעלינו לשמור על היגיינה נאותה כדי למנוע זיעה. שכבות הלבוש והפעילות הגופנית יתרמו להזעה, אז לא כדאי להזניח אותה בעונה הקרה.

אבל לא רק זה, זמן הרחצה של התינוק בחורף צריך להיות קצר. לא יותר מעשר דקות עם מים חמים ובטמפרטורה שאינה עולה על 77°Farenheight. בלילה כדאי לישון בבגדים חמים המכסים את הרגליים והידיים.

מחממים וחיסונים

במהלך העונה הקרה הזו, חימום חיוני, אך הוא נוטה לייבש את העור. המצב האידיאלי יהיה מכשירי אדים. אם אתה לא יכול לשים את היד על אחד, מיכלי מים המונחים על גבי המחמם ישפיעו לטובה.

לעולם אל תשכח את החשיבות של להתעדכן על החיסונים שלך. אלו הם מגן מגן מפני זיהומים ומחלות קשות.

אם, כמשפחה, אתם נוקטים באמצעי הזהירות הדרושים, להיות בחוץ, לעשות ספורט ולטייל בחורף זה בטוח לחלוטין. עקוב אחר שבעת העצות האלה כדי להגן על עור הילדים מפני הקור כדי שהילדים הקטנים שלך ייהנו במלואם מעונות הסתיו והחורף.

פופולריים