האטלס לילדים הטובים ביותר

הראשון מבין אטלסים לילדים שבחרנו למבחר זה מומלץ לילדים מגיל שלוש ומעלה
הראשון מבין אטלסים לילדים שבחרנו למבחר זה מומלץ לילדים מגיל שלוש ומעלה.
אטלסים לילדים הם דרך מצוינת לילדים ללמוד על ידי גילוי דברים חדשים. המשך לקרוא כדי לגלות כמה מהטובים שבהם!

אטלסים לילדים לעולם אינם מזדקנים והם עדיין פופולריים בקרב הקטנים כיום. הסיבה לכך היא שהם מאפשרים לילדים למצוא ולגלות מאות דברים שלא היו ידועים להם לחלוטין.

ספרות ילדים נוצרה במטרה להבטיח שילדים יהנו מסיפורים, יהיו בעלי סקרנות לגלות עולמות חדשים ולטפח את דמיונם באמצעות קריאה.

עם הזמן, הסיפורים האלה התפתחו לנושאים שהילדים הכי דורשים. עם זאת, ישנם סוגים מסוימים של ספרים, שלא משנה כמה שנים יעברו, עדיין מושכים תשומת לב רבה מהקהל הצעיר. אטלסים לילדים הם דוגמה לכך.

אטלסים לילדים, כלים אידיאליים

אטלסים לילדים הם הכלים המושלמים עבור מבוגרים וילדים לגלות יחד אזורים חדשים בעולם. יתרה מכך, זו דרך טובה לעזור לילדים שלא ממש אוהבים גיאוגרפיה. הסיבה לכך היא שבלי שהם יבינו זאת, הם לומדים בצורה שובבה לחלוטין.

לבסוף, זהו גם כלי נהדר המאפשר להם לגלות את העולם המקיף אותם ולהכיר את כל החללים שהם יכולים לבקר מבלי לזוז מהספה שלהם. אנחנו בטוחים שאין דרך טובה יותר לעורר את סקרנותם. להלן, אנו חולקים מבחר מהאטלסים הטובים ביותר לילדים.

האטלס לילדים הטובים ביותר

האטלס הראשון שלי על העולם מאת פטרישיה גייס קונטי

הראשון מבין אטלסים לילדים שבחרנו למבחר זה מומלץ לילדים מגיל שלוש ומעלה. למרות שהוא אינו אטרקטיבי מבחינה אסתטית כמו שאר הספרים ברשימה זו, זהו ספר אידיאלי לגרום לילדים להיות מודעים למה שמקיף אותם מגיל צעיר, עם מינונים קטנים של מידע המותאמים לגילם.

בגודל קטן המושלם לטיפול בילדים, הם יכולים לגלות מידע על יבשות שונות בכל אחת מהדשים הבולטים.

אטלס עיר: טיילו בעולם עם 30 מפות ערים מאת ג'ורג'יה דובדבן

כפי שהכותרת של ספר זה מעידה, אתה יכול לנסוע ל-30 ערים בדפים שלו. כך הילדים יכולים לגלות את המבנים והמונומנטים המפורסמים והסמליים ביותר של כל עיר, כמו גם את הדמויות ההיסטוריות שצמחו מכל אחד מהם.

האטלס לילדים הטובים ביותר
האטלס לילדים הטובים ביותר.

הספר מכיל פרטים מפתיעים שיכולים לבדר אנשים בכל גיל. הסיבה לכך היא שהוא מומלץ לגילאי 0 עד 99. זהו ספר נפלא לאנשים שאוהבים טיולים והרפתקאות.

ילדים קטנים יגלו את האיורים הפנטסטיים והמפורטים שהעמודים שלה מציעים, בעוד ילדים גדולים יותר יועשרו במידע ובנתונים של כל עיר.

אטלס דל מונדו (באנגלית: World Atlas) מאת דניאל ואלכסנדרה מיזיאליריסקה

ללא ספק נאלצנו לכלול את הקלאסיקה הזו ברשימת האטלסים הטובים ביותר לילדים. הוא כולל סיור של 55 מפות, המציגות 46 מדינות ושש יבשות.

היסודיות של יותר מ-4000 המיניאטורות הכלולות בדפיו הפכה את האטלס העולמי הזה למקבל מספר פרסים בינלאומיים, כולל פרס הנס כריסטיאן אנדרסן.

בקיצור, זה ספר נהדר לילדים שכן הם ייהנו מכל הפרטים. בנוסף, תוכלו אפילו ליהנות מהספר הזה כמשפחה ולגלות יחד מקומות חדשים.

אטלס פעילות לילדים מאת ג'ני סלייטר

ילדים אוהבים לגלות דברים חדשים בכל פעם שהם בוחרים ספר חדש. מסיבה זו, ספר זה יעודד את סקרנותם וישפר את ריכוזם. אטלס זה מאפשר לילדים לגלות את העולם באמצעות 13 המפות שלו עם מאות פרטים.

בנוסף למפות אלו ולמידע המתאים שכל אחת מהן כוללת, הספר כולל למעלה מ-250 מדבקות. ילדכם צריך להדביק אותם במקומות הנכונים, מכיוון שהם מייצגים דגלים, אנדרטאות ואלמנטים אחרים.

משלימים את האמור לעיל, אטלס ילדים נפלא זה כולל גם דרכון שילדכם יכול למלא עם המידע שלו. לסיכום, ספר זה כולל פרטים שיכולים לעזור לילדים ללמוד בצורה פשוטה ושובבה.

פופולריים