6 ספרי ילדים על דינוזאורים

בספר הילדים הזה על דינוזאורים יש מידע מפורט מאוד על איך חיו כמה דינוזאורים
בספר הילדים הזה על דינוזאורים יש מידע מפורט מאוד על איך חיו כמה דינוזאורים.
ילדים מוקסמים מדינוזאורים. שמרו על מוטיבציה לילדים שלכם ותעוררו את סקרנותם עם הרשימה שלנו של 6 ספרי ילדים על דינוזאורים.

ילדים קטנים אוהבים דינוזאורים. כוחם, גדולתם ויופייהם שובים ילדים בכל הגילאים, כך שתוכלו להשתמש בעניין הזה ולעודד אותם ללמוד ולקרוא עליהם. כאן תמצאו שישה ספרי ילדים על דינוזאורים שילדים בהחלט יאהבו.

ספרי ילדים על דינוזאורים פופולריים מאוד כי ילדים פשוט אוהבים דינוזאורים. תוכניות טלוויזיה וסרטים מעודדים את הקסם שלהם ליצורים אלה.

ילדים מתרשמים מהגודל העצום של הדינוזאורים, השמות הארוכים והאקזוטיים שלהם, ומכמה שהם נראים שונים. ילדים יכולים אפילו להפוך למומחים בדינוזאורים. המשך לקרוא כדי לגלות שישה ספרי ילדים על דינוזאורים ולנסות להשיג אחד עבור הקטנים שלך.

6 ספרי ילדים על דינוזאורים

1. Mi primer libro de dinosaurios (הספר הראשון שלי על דינוזאורים), מאויר על ידי בישוף שחר

הספר הראשון ברשימה שלנו נהדר עבור הקטנים כי הוא מאפשר להם לגלות דינוזאורים באמצעות מגע ומרקמים. יש בו ציורים רבים שיכולים לעורר את ההתפתחות החזותית של התינוק הודות לתמונות ואלמנטים בעלי מרקם. חוץ מזה, הספר הזה מציג דינוזאור בכל עמוד והם יכולים ללמוד גם את שמו.

2. Flip-O-saurus, מאת כדור שרה

הספר השני ברשימה הוא אהוב על המעריצים מכיוון שהוא לא כמו ספרים אחרים על דינוזאורים. בין הרבה דברים, זה מאפשר לילדים להיכנס באמת לעולם הדינוזאורים. ספר זה מכיל מידע מדויק ומעניין מאוד על דינוזאורים.

מה שמייחד את הספר הזה הוא שהדפים שלו מחולקים לשלושה חלקים: ראש, גוף וזנב. לכן, מלבד למידה על כל דינוזאור ודינוזאור שקיים, ילדים יכולים ליצור דינוזאורים משלהם על ידי שינוי ושילוב של כל הדפים השונים של הספרים.

3. דינוזאורים ענקיים מדהימים, מאת מארי גרינווד

לדינוזאורים ענקיים מדהימים יש קפלים מרכזיים עם מידע יסודי מאוד על כל אחד מהדינוזאורים ובתי הגידול שלהם. בספר זה בן 15 עמודים יש 7 איורים מדהימים וצבעוניים מאוד. הם גם מאוד מציאותיים.

ספרי ילדים על דינוזאורים פופולריים מאוד כי ילדים פשוט אוהבים דינוזאורים
ספרי ילדים על דינוזאורים פופולריים מאוד כי ילדים פשוט אוהבים דינוזאורים.

ספר זה מיועד לילדים בגילאי 5 עד 8 שנים. עם קצת עזרה ממך, הם יכולים ללמוד הרבה על כל אחד משבעת הדינוזאורים שבו. הוא עשוי היטב ויש בו גם מידע רב על בתי הגידול של הדינוזאורים, מה הם אכלו וכמה גדולים הם היו.

4. עולם הדינוזאורים, מאת מוריס מתחייב

הספר הרביעי ברשימה שלנו מכיל 150 מדבקות ומאפשר לילדים ליצור סצנות משלהם. בספר הילדים הזה על דינוזאורים יש מידע מפורט מאוד על איך חיו כמה דינוזאורים. ילדים אוהבים מדבקות והם בוודאי יהנו מהספר הזה!

"ילדים מתרשמים מכמה גדולים היו הדינוזאורים, מהשמות הארוכים והאקזוטיים שלהם, ומכמה הם נראים שונים".

5. Los Dinosaurios (הדינוזאורים), מאת Delphine Badreddine ודונלד גרנט

ספר מושלם לילדים מעל גיל 4. זה דומה לאנציקלופדיה, אבל לילדים, והוא מכיל את כל המידע שהם צריכים כדי לגלות את העולם המדהים של הדינוזאורים.

כאן, ילדים יכולים לגלות איך נראו הדינוזאורים הגדולים יותר, איך הם חיו, ולמה ואיך נעלמו. כמו כן, הוא כולל פנס כך שילדים יכולים לגלות פרטים נסתרים ברבים מהעמודים שלו. אז בחרו את הפנס הקסום הזה והתחילו לחקור!

6. סטגוזאורוס: הדינוזאור המצופה, מאת גארי ג'פרי

ספר לילדים בגילאי 7 עד 10, מספר את סיפורו של סטגוזאורוס שהותקף על ידי דינוזאור מאוד מרושע ומאיים. כאן הם יקראו סיפורים מרגשים המסבירים כיצד הגיבורים שלנו נמנעים מלהיאכל.

בקיצור, הסיפורים האלה מאפשרים לילדים לדעת איך דינוזאורים חיו וגם מפרטים את המאפיינים המרתקים הרבים של כל מין. עיין ברשימה זו של ספרי ילדים על דינוזאורים ובחר את הספר האהוב עליך. הקדישו קצת זמן קריאה עם ילדכם. למה אתה מחכה?

פופולריים