סרטים שמלמדים ילדים על אקולוגיה

כמה מהכלים הטובים ביותר שאנו יכולים להשתמש בהם כדי ללמד ילדים על אקולוגיה הם ספרי ילדים וסרטים
כמה מהכלים הטובים ביותר שאנו יכולים להשתמש בהם כדי ללמד ילדים על אקולוגיה הם ספרי ילדים וסרטים.
חשוב שקטנים ילמדו להעריך ולטפל בטבע מגיל צעיר. היום נציע כמה סרטים המלמדים ילדים על אקולוגיה.

סרטים יכולים להיות כלי מהנה ומבדר שבו תוכלו להשתמש כדי ללמד ילדים על שיעורים וערכים חשובים רבים בחיים, כולל כבוד לטבע ולסביבה. היום, נעזור לכם לגלות כמה מהסרטים הטובים ביותר שמלמדים ילדים על אקולוגיה.

הטבע שסביבנו שאנחנו כל כך נהנים ממנו הוא משהו שאנחנו לא יכולים בלעדיו. לכן, חשוב שנטפל בזה. על מנת שילדים ילמדו את השיעור החשוב הזה, יש הרבה מחוות קטנות שנוכל ליישם.

בימינו אנו מקבלים כל הזמן הודעות מהתקשורת המזהירות אותנו מפני שינויי אקלים. יתרה מכך, אנו כבר רואים את ההשפעות ההרסניות שלו על צמחים, מים, בעלי חיים והאוויר שאנו נושמים.

מרגע שילדים קטנים, עלינו לחנך אותם לחשיבות הדאגה לסביבה. כך הם יכולים לגדול ולהבין עד כמה הטבע חשוב.

כמה מהכלים הטובים ביותר שאנו יכולים להשתמש בהם כדי ללמד ילדים על אקולוגיה הם ספרי ילדים וסרטים. כבר ניצלנו את ההזדמנות להציע כותרות ספרים שתוכלו לקרוא עם הקטנים שלכם.

אז, היום, נדבר על כמה סרטי ילדים שעוזרים לילדים להבין את חשיבות הטיפול בטבע.

סרטים שמלמדים ילדים על אקולוגיה

וול-E

Pixar ו- Walt Disney Pictures הוציאו את הסרט הראשון ברשימה שלנו בשנת 2008. Wall-E הוא סרט על האופן שבו האנושות נאלצה לגלות, מחפשת מקלט בספינת חלל. למה? כי הם כבר לא יכלו להתקיים יחד עם הרעילות שהייתה קיימת בסביבת כדור הארץ.

במבי

מספר שני ברשימת הסרטים שלנו שמלמדים ילדים על אקולוגיה הוא גם של דיסני. במבי הוא ללא ספק אחד מסרטי האנימציה הקלאסיים והידועים ביותר שהחברה הזו הפיקה.

סרטים שמלמדים ילדים על אקולוגיה
סרטים שמלמדים ילדים על אקולוגיה.

דיסני הוציאה את הסרט הזה לפני עשרות שנים בשנת 1942. עם זאת, למרות גילו, מותה של דמות חשובה עדיין מלמד ילדים עד כמה חשוב לכבד ולטפל בבעלי חיים ובבית הגידול שלהם.

למצוא את נמו

בסרט הילדים הזה משנת 2003, גם הוא של דיסני, חיות הן שוב הדמויות הראשיות. ב- Finding nemo, העלילה מתמקדת בחיים ימיים. נמו, דורה וכל שאר הדמויות בסרט האנימציה הזה בטוח יצחיקו אותך ואת הקטנים שלך.

ובתוך קו העלילה, יש מסר חשוב וחזק מאוד לילדים ולמבוגרים כאחד. במובן זה, מוסר השכל דומה לזה של במבי: החשיבות של כבוד ודאגה לבעלי חיים ולמקומות שבהם הם חיים .

בעלי חיים ימיים הם אחד המינים שסובלים יותר מכל מהשלכות שינויי האקלים. לכן, הרגלים פשוטים כמו לאסוף את האשפה שלנו אחרי יום בחוף כל כך חשובים לילדים ללמוד. מציאת נמו תעזור לקטנטנים לאהוב ולהעריך את העולם התת-ימי ולרצות לטפל בו.

עוד סרטים שמלמדים ילדים על אקולוגיה

הלורקס

מבוסס על ספר הילדים הקלאסי משנת 1971 של ד"ר סוס, סרט זה משנת 2012 עוזר גם ללמד ילדים על אקולוגיה. חשיבות הדאגה לסביבה, תיעוש האדם וכריתת עצים... אלו חלק מהנושאים המרכזיים המופיעים בסרט זה מ-Universal Pictures.

יתרה מכך, האתר הרשמי של הסרט מציע פעילויות אינטראקטיביות להנאת הילדים. המשחקים והסרטונים הללו עוד יותר מעודדים ומחנכים ילדים בנושאים כמו מיחזור, שמירה על איכות הסביבה וקנייה מקומית.

אתר זה הוא כלי אידיאלי לשימוש הן בבית והן בכיתה. ילדים יכולים ללמוד על אקולוגיה בהקשר משעשע ואטרקטיבי.

פוקהונטס

הסרט האחרון ברשימה שלנו הוא עוד קלאסיקה מתעשיית וולט דיסני. Pocahontas, שיצא בבתי הקולנוע ב-1995, מלמד שיעור חשוב בהיסטוריה על ההתעלמות שלנו מהטבע בעבר. הילדים שלכם יכולים ללמוד את זה ועוד הרבה שיעורים יקרי ערך על ידי צפייה בפוקהונטס.

התמונות והמוזיקה עוצרי הנשימה בסרט זה שרים את שבחי הטבע. למעשה, אחת הדמויות הראשיות בסרט היא עץ מדבר שמייעץ לגיבור. בצורה מאוד פשוטה, ילדים יכולים לבוא ללמוד את האיזון החשוב והעדין של הסביבה סביבנו.

פופולריים