האנימציה הקצרה והמדהימה הזו מלמדת אותנו שיעורים יקרי ערך

"שיעור מעונן" הוא אנימציה קצרה ומדהימה המלמדת אותנו כמה שיעורים בעלי ערך רב
"שיעור מעונן" הוא אנימציה קצרה ומדהימה המלמדת אותנו כמה שיעורים בעלי ערך רב.

"שיעור מעונן" הוא אנימציה קצרה ומדהימה המלמדת אותנו כמה שיעורים בעלי ערך רב. לדוגמה, אין דרך אחת נכונה לעשות דברים ודברים נפלאים יכולים לנבוע מטעויות. זה גם מראה לנו שילדים יכולים להשיג דברים מדהימים אם ניתן להם לקחת יוזמה, "להיות" ולבטוח ביכולות שלהם.

אנו ממליצים לכם לצפות בסרט הקצר הזה עם ילדיכם. הגיל שלהם לא משנה. המסר הוויזואלי, התוכן הקסום והנרטיב הכובש ימשכו מיידית את תשומת הלב של ילדכם בצורה כזו שהם יזדהו עם הדמות הראשית.

זהו סיפור על ערכים שחורג מנקודת המבט של ילד, חושש לנסות ולחוות דברים חדשים. יש גם סדרה של מסרים נסתרים שאנחנו כאמהות, אבות או מחנכות צריכים להבין.

ב"את אמא" אנו מזמינים אותך לגלות את ההודעות הללו.

החשיבות של אמון בילדים ולתת להם יוזמה

מריה מונטסורי אומרת שהחובה שלנו היא להציע לקטנים שלנו "קרן אור" כדי שיוכלו אחר כך ללכת בדרכנו. אנחנו בני ברית, קוסמים, בעלי מלאכה ואנשי הכיוון של השכלתם. לעולם אל לנו להיות אובססיביים, חמורים או מכוונים מדי.

ילדים צריכים לדעת שאנחנו סומכים עליהם, שהם אהובים ומוערכים עד שהם מגיעים לנקודה של להיות מספיק חזקים לעשות דברים בעצמם ולהיות הרפתקנים. כי אין כמו סביבה מקלה על מוחו של הילד להתעורר ולהאיר, להרגיש חופשי ומסוגל ליצור עננים בצורת כוכבים, כמו שעושה הגיבור שלנו...

הסיפור

הסיפור הזה לא צריך מילים. הנרטיב מושלם, ומרתק ומדהים אותנו ברגע.

האנימציה הקצרה שאנו מדברים עליה נעשתה בשנת 2010 על ידי הבמאי Yezi Xue והופקה על ידי Ringling College of Art Design. הטיעון פשוט: סבא ונכדו נהנים אחר צהריים בהכנת עננים יחד עם מכשיר מסקרן.

הסבא מראה לילד שיש לו כלי מאוד מיוחד שדורש מומחיות מסוימת לטיפול. כשהוא משאיר את זה לנכדו, הוא לא מסוגל ליצור עננים מושלמים גדולים וספוגיים כמו אלה שעשה קודם לכן סבו.

למרות זאת הילד ממציא דרך מקורית מאוד ליצור עננים. סבא שלו מאפשר לילד לעשות כל מה שהוא חושב עליו. הוא גם הופך לצופה סבלני ולפעמים משתף פעולה מקסים. מה שהילד משיג לבסוף הוא קסום...

חפשו את הצד החיובי של הדברים: מטעויות יכולים להתרחש דברים נפלאים.

אנחנו ללא ספק עומדים מול אחד מסרטי האנימציה הקצרים המיוחדים ביותר שתוכלו לראות
אנחנו ללא ספק עומדים מול אחד מסרטי האנימציה הקצרים המיוחדים ביותר שתוכלו לראות.

עוד מחשבה מרעישה ש"שיעור מעונן" משאירה אותנו היא שכולנו ניתנים לטעות ושבחיים האלה אף אחד לא לומד בלי שעשה טעויות כמה פעמים.

יש גם כמה דברים שאנחנו צריכים ללמד את הילדים שלנו כמו העובדה שזה בסדר לעשות טעויות; הם יכולים להתגבר על התסכול של כישלון או טעות, ולבנות את האומץ והביטחון לנסות שוב. זה בסדר להיכשל מאה פעמים כדי להגיע ליעד שלך.

זו הדרך שבה ילד מפתח את הכישרון שלו. לכולנו יש יכולות מדהימות, כולנו יצירתיים, מוכשרים ובעלי פוטנציאל גדול. עם זאת, עלינו לתת להם מספיק מקום וחופש לפתח את היצירתיות שלהם. את הכוח החריג הזה שיש לילדים בפנים תמיד צריך "להאכיל", להניע על ידי ביטחון עצמי ומצבים אידיאליים כדי שיוכלו להתעורר.

מתן יוזמה לילדים מדי פעם היא דרך מדהימה לעזור להם לגדול עם תחושת אחריות והרגשה שהם מסוגלים להשיג דברים גדולים.

עבודת צוות: הדרך המושלמת להשיג תוצאות פנטסטיות

אין הרבה קשרים מיוחדים כמו זה שנבנה בין סבים וסבתות לנכדים. זו אחווה מיוחדת, יש אמון, יש גם איחוד שבו אהבה וכבוד תמיד יוצרים את הסיפורים הטובים ביותר.

אם יש עוד משהו ראוי לציון שאנו רואים ב"שיעור מעונן" זה הניגוד בין דרך העשייה המסורתית לבין החדשנות שדורות חדשים יכולים להביא. בסיפור זה, אנו יכולים לראות את הסבא עושה את העננים שלו בדרך המסורתית עם מכונה שהוא בוודאי ירש מהוריו שלו, והם מהוריו.

בסיפור זה ובזכות היוזמה שהסב מאפשר לנכדו, אנו רואים כיצד הילד הקטן, לאחר שעשה טעויות רבות, מחליט לנסות משהו חדש. הוא מחליט לחדש, יחד עם זאת סבו לא מהסס לעזור לו. הקסם של שיתוף פעולה ואמון הוא הדרך היחידה לעשות דברים גדולים, כמו יצירת עננים בצורת כוכבים או של חיות.

אנחנו ללא ספק עומדים מול אחד מסרטי האנימציה הקצרים המיוחדים ביותר שתוכלו לראות. אנו ממליצים עליו בחום עבורך ועבור חבריך. גם הם יכולים לחלוק את זה עם ילדיהם, כדי שביחד ניצור כולנו דברים יפים.

פופולריים