הסרטים הטובים ביותר מבית DreamWorks

איך לאמן את הדרקון שלך מכיל מסר חשוב בתוך הרפתקאותיו
כמו רוב סרטי הילדים, איך לאמן את הדרקון שלך מכיל מסר חשוב בתוך הרפתקאותיו.
גלה את הסרטים המצליחים ביותר מבית DreamWorks בשנים האחרונות. אנו בטוחים שאתה ומשפחתך תיהנו מהם כל פעם מחדש.

למרות הצורך להתחרות עם מתחרים חזקים ועצומים כמו דיסני ופיקסאר, אולפני DreamWorks יצרו סדרה של סרטי ילדים שהפכו לשוברי קופות. היום נספר לכם הכל על הסרטים הטובים ביותר של דרימוורקס בשנים האחרונות.

כשזה מגיע לסרטי האנימציה שלהם, רבים מהם הפכו לקלאסיקה מרכזית לילדים. יתרה מכך, Dreamworks הוא אולפן סרטי האנימציה הראשון שזכה באוסקר לסרט האנימציה הטוב ביותר.

האם אתם יכולים לנחש איזה סרט מ-DreamWorks Animation זכה בפרס האוסקר? למטה תגלו את התשובה ועוד הרבה על סרטי הילדים האהובים עליכם שאולי לא ידעתם שהם מ-DreamWorks.

אז המשך לקרוא כדי לגלות יותר!

סרטי ילדים מבית Dreamworks

סאגת שרק

ללא ספק, שרק הוא אחת הקלאסיקות הגדולות ביותר בכל הקשור לסרטי אנימציה לילדים. הצלחתה של סאגת שרק, כשהיא משתחררת מסטריאוטיפים מסורתיים רבים, היא הודות ליכולתה להפגיש בין היבטים שונים. בתור התחלה, הסרטים האלה נהדרים לילדים ולמבוגרים כאחד, מכיוון שצופים בכל הגילאים אוהבים את קווי העלילה.

שנית, כפי שכבר הזכרנו לעיל, יציאת שרק הייתה חידוש מוחלט לפני 18 שנים כשהסרט עלה לראשונה. מכיוון שהסיפור מתרחש בעולם אגדות, בהתחלה זה נראה כסיפור טיפוסי של פיות ונסיכות. עם זאת, בסיפור הזה, שום דבר אינו כפי שהוא נראה... והפליץ הירוק הוא זה שחייב להציל את הנסיכה מנסיך נורא.

יתרה מכך, הדיאלוגים המשעשעים... ההאנשה של כל כך הרבה דמויות שונות עם בעיות יומיומיות... השזירה החכמה של כל כך הרבה קלאסיקות אגדות... לכל הגורמים הללו היה חלק חשוב בהצלחת סרטי שרק.

למעשה, זה היה הסרט המקורי של שרק שזכה באוסקר בשנת 2002 לסרט האנימציה הטוב ביותר. יתרה מכך, DreamWorks הוציאה 3 סרטים נוספים שמציגים את הפלג הירוק האהוב בעולם בתור הגיבור שלהם.

איך לאמן את הדרקון שלך

דרקונים הם אחת הדמויות שילדים הכי אוהבים, הן בספרות והן בקולנוע. בגלל שילדים מוצאים שדרקונים כל כך מרתקים, DreamWorks הוציאה את How to Train Your Dragon בשנת 2010. וזה הפך במהרה לאחד מסרטי הילדים הגדולים ביותר של DreamWorks Animation.

היום נספר לכם הכל על הסרטים הטובים ביותר של דרימוורקס בשנים האחרונות
היום נספר לכם הכל על הסרטים הטובים ביותר של דרימוורקס בשנים האחרונות.

הדמות הראשית של הסיפור היא היקאפ, נער צעיר שלא מצליח לעמוד בציפיות של אביו ושל החברה. כמו רוב סרטי הילדים, איך לאמן את הדרקון שלך מכיל מסר חשוב בתוך הרפתקאותיו. ובמקרה הזה, המסר רלוונטי היום יותר מתמיד... זה בסדר להיות עצמך. אתה לא צריך להיות כמו כולם.

איך לאמן את הדרקון שלך הוא סרט ילדים מומלץ לילדים בני 6. עם זאת, ילדים גדולים יותר ייהנו גם מהעלילה ההרפתקנית ויעריכו את המסר של הסרט. באשר לילדים קטנים יותר, גם הם ייהנו מהסיפור מתחילתו ועד סופו.

שוב, דרימוורקס ניצלה את הצלחת הסרט, והוציאה את How to Train Your Dragon 2 בשנת 2014. מוקדם יותר השנה, How to Train Your Dragon 3 עשה את דרכו למסך הגדול. מה שכן, הסאגה הייתה כל כך פופולרית ש-DreamWorks יצרה גם את Rescue riders, סדרה מצוירת לגיל הרך בנטפליקס.

עוד סרטים מעולים מ- dreamworks

ריצת עוף

שנה אחת לפני ההצלחה העצומה של שרק, DreamWorks הוציאה סרט נהדר נוסף, Chicken Run. למרות העובדה שהבכורה של הסרט התרחשה לפני כמעט 20 שנה, הוא מחזיק בשיא חשוב עד היום. Chicken Run הוא להיט שובר הקופות הגדול ביותר בכל הזמנים בכל הנוגע לאנימציית סטופ מושן.

קונג פו פנדה

ילדים אוהבים לצפות בסרטים שמציגים בעלי חיים כגיבורים, וזו הסיבה שקונג פו פנדה הוא כל כך להיט. קונג פו פנדה היא קומדיה לילדים עם צוות מלא בבעלי חיים, כולל פו הפנדה.

כאשר פו נבחר כלוחם הדרקון, הוא מצטרף לחמשת הזועמים, לוחמי הקונג פו החזקים ביותר. וכמובן, כולם חיות: נמרה, עגור, קוף, צפע וגמל שלמה.

אבל החיות של הסרט הן לא הדבר היחיד שהופך את הסרט הזה למרתק. הסרט בולט מסרטי ילדים אחרים בעיצובו הגרפי ובצבעים הנועזים המופיעים בכל סצנה. ושוב, דרימוורקס הפכה את הסיפור לסאגה, והוציאה את סרט ההמשך הראשון ב-2011 ועוד אחד ב-2016.

אם הילדים שלכם עדיין לא ראו את הסרטים האלה, אז זה הזמן לקבוע ערב סרט משפחתי. אנו בטוחים שהילדים שלכם ייהנו מהסרטים האלה ומכל שאר סרטי הילדים של DreamWorks Animation. אז למה אתה מחכה?