3 ספרי ילדים על רגשות

לא צריך לדאוג יותר מדי בקשר לזה כי במאמר זה הכנו רשימה של שלושה ספרי ילדים על רגשות
בכל מקרה, לא צריך לדאוג יותר מדי בקשר לזה כי במאמר זה הכנו רשימה של שלושה ספרי ילדים על רגשות.
אם אתה רוצה שילדיך ילמדו על רגשות, אתה יכול להיעזר בספרים. במאמר זה נשתף שלושה ספרי ילדים מדהימים על רגשות.

למרות שרגשות ממלאים תפקיד קריטי בחייו של ילד, לא תמיד קל להם להישאר בשליטה במצבים רבים. בכל מקרה, לא צריך לדאוג יותר מדי בקשר לזה כי במאמר זה הכנו רשימה של שלושה ספרי ילדים על רגשות.

לתגובות של ילדים לרגשות השונים שהם חווים מדי יום יש השפעה רבה על הבחירות, ההתנהגות והאופן שבו הם מתמודדים ונהנים מהחיים שלהם. כל ילד חווה רגשות בצורה שונה ולמידה להתמודד עם הרגשות שלו היא חלק חשוב מהתבגרות.

לדעת כיצד לתאר רגשות חשוב לבריאותם ולהתפתחותם החברתית-רגשית של ילדים. ככל שהם גדלים ונחשפים למצבים שונים, החיים הרגשיים שלהם הופכים הרבה יותר מסובכים.

למידה רגשית מתחילה בגיל מוקדם למדי ומתגלה כאשר ילדים מגלים מגוון רחב של רגשות ומתפתחים. ניתן לראות הבדלים בכשירות הרגשית של ילדים כבר מגיל צעיר מאוד.

ככל שהילדים מתבגרים, גם למשפחה, לעמיתים ולמורים יש תפקיד חשוב בפיתוח יכולת רגשית. עם זאת, הדרך הקלה ביותר לעזור לילדיכם ללמוד היא על ידי קריאת ספרים על רגשות ורגשות בפניהם.

מסיבה זו, החלטנו להכין רשימה של כמה מהספרים שיכולים לעזור לילדים צעירים לנהל את הרגשות שלהם. שימו לב וגלו את מבחר ספרי הילדים שלנו על רגשות!

3 ספרי ילדים על רגשות

1. מפלצת שמחה, מפלצת עצובה מאת אד אמברלי

מפלצת שמחה, מפלצת עצובה הוא ספר שיכול לעזור לילדים חסרי אוצר המילים להבחין בין הרגשות שהם חשים. זה גם יכול לעזור להם למצוא קצת נחמה מכיוון שהוא משתמש במסכות כדי לזהות רגשות שונים. כל מפלצת שמופיעה בספר זה מייצגת מפלצת אחרת.

ספרי ילדים על רגשות
ספרי ילדים על רגשות.

כמו כן, דרך המגוון הרחב של מצבי הרוח שכל המפלצות הקטנות חוות, הילדים ילמדו לשים את עצמם בנעליים ולזהות רגשות ורגשות. זוהי דרך מהנה ואינטראקטיבית לחקור דרכים שונות להביע רגשות ורגשות!

2. פרת משה רבנו המעצבנת מאת אריק קרל

כעת אנו מציגים את הבחירה השנייה שלנו, שבה הסופר, אריק קרל, מספר את סיפורה של פרת משה רבנו בעלת מזג רע שלא מצליחה להירגע ומבלה יום שלם במאבק עם יצורים אחרים. לפרת משה רבנו יש נימוסים רעים, גס רוח מאוד ומפחיד אחרים.

ספר זה הוא כלי מצוין ללמד ילדים אמפתיה, מיומנויות חברתיות מתאימות וכיצד להתייחס לאחרים בכבוד. ספר זה מציע גם הזדמנות ללמד ילדים על זמן ועל מושג הגודל.

בנוסף, הוא מתייחס גם לנקודה מרכזית: ההשלכות של עצבנות ועד כמה קשה להתגבר על מצב הרוח הזה. כך, זה גם מאפשר לך לדבר עם ילדך על רגשות. המוסר מטיף להבנה והחלפה ולא לשימוש בכוח ואלימות.

3. עץ הנותן מאת של סילברשטיין

שלישית, ספר זה מספר את סיפורם של ילד וחברו הטוב ביותר, שהוא במקרה עץ. כל יום הילד מטפס על העץ, אוכל תפוחים וישן בצילו. הסיפור מתמקד ברגשות ובשיחות בין השניים.

העץ מרגיש שמח כשהילד משחק איתו ומרגיש עצוב כשהילד עוזב; הוא מייחל לשובו ומוכן לעזור לילד בכל מה שהוא צריך, אפילו להקריב את עצמו בתהליך.

אבל ככל שעובר הזמן, הילד מבקר את העץ פחות ופחות, מה שגורם לעץ להרגיש בודד. יום אחד, הילד חוזר ואומר לעץ שהוא כבר לא רוצה לשחק איתו כמו פעם כי הוא מבוגר מכדי לשחק ורוצה כסף עכשיו. העץ מציע לילד את התפוחים שלו כדי שיוכל למכור אותם כדי להרוויח כסף. לבסוף, הילד קוטף את התפוחים והעלים.

הילד עושה זאת עוד פעמיים. לאחר זמן רב, הילד חוזר לביקור אחרון. למרות שגם העץ וגם הילד מבוגרים יותר, האחרון מוצא מקום קטן בו הוא יכול לשבת כדי להמשיך וליהנות מחברתו של העץ.

לפני סיום, עלינו להזכיר לכם שפיתוח מיומנויות המאפשרות לילדים לשלוט ברגשותיהם חשובה מאוד לרווחתם הרגשית. אז למה אתם מחכים כדי לקרוא את הספרים האלה על רגשות לילדים שלכם? אנחנו בטוחים שהם יאהבו אותם!

פופולריים