3 משחקים מהנים לבני נוער

הנה כמה משחקים מהנים לבני נוער שיעזרו לכם ליהנות כמשפחה
הנה כמה משחקים מהנים לבני נוער שיעזרו לכם ליהנות כמשפחה.
הנה כמה משחקים מהנים לבני נוער שיעזרו לכם ליהנות כמשפחה. לקחת הערה!

בני הנוער של היום מחוברים לרוב למסכים כל היום. מבחינתם זה משהו נורמלי, ולכן חובתם של ההורים ללמד אותם דרכים אחרות לבדר את עצמם ולבלות קצת ביחד. היום, נשתף כמה רעיונות למשחקים מהנים לבני נוער.

משחק משחקים בגיל ההתבגרות

עבור רבים, נראה שמשחקים הם פעילות בלעדית עבור בני המשפחה הקטנים ביותר. אבל המציאות היא שמשחק חשוב בכל שלב בחיים ובני נוער זקוקים לזמן הזה כדי להרגיש טוב עם עצמם.

על פי מחקר שנערך לאחרונה, בילוי זמן רב מדי מול מסכים יכול להפחית את הרווחה הפסיכולוגית של צעירים. מסיבה זו, חיוני לקדם זמן לנתק ולבצע פעילות פנאי כלשהי עם בני משפחה או חברים.

כמה מהיתרונות של משחק לבני נוער הם הבאים:

  • משפר אינטראקציה חברתית
  • מספק זמן לנוח משגרה קפדנית
  • עודדו יצירתיות ודמיון
  • ממריץ תקשורת עם אנשים אחרים
  • מחזק את הקשר הרגשי עם אותם אנשים איתם הם משחקים
  • זו דרך מצוינת לבלות

משחקים חורגים הרבה מעבר למסכים והכיף אינו מוגבל למשחקי וידאו. יתרה מכך, משחקים נחוצים על מנת ללמד בני נוער שאינטראקציות בין אנשים סביב המשחק מהנות ובריאות. כמו כן, כשהם מתמכרים לפעילות הזו, הם שוכחים שהאינטרנט קיים הרבה זמן.

משחקים מהנים לבני נוער

לאחר מכן, אנו הולכים לחלוק איתכם 3 רעיונות למשחקים לבני נוער שאינם דורשים משאבים גדולים או השקעות כסף. כל מה שאתה צריך זה שנינות, וזה מה שעושה אותם כל כך מהנים. לקחת הערה!

1. משחק הטלפון

המשחק הזה הוא קלאסי והצחוק מובטח. זה הכי טוב כשמשחקים בקבוצות. עם זאת, אתה יכול להתעלם מהכלל הזה אם אין לך הרבה שחקנים.

היום, נשתף כמה רעיונות למשחקים מהנים לבני נוער
היום, נשתף כמה רעיונות למשחקים מהנים לבני נוער.

המתודולוגיה של המשחק מורכבת מהגיית ביטוי באוזנו של השחקן הראשון - ככל שזה יותר מסובך, כך ייטב! שחקן זה מעביר את ההודעה לשחקן הבא וכך הלאה עד שהשחקן האחרון יקבל אותה ואומר אותה בקול רם. כשתבחינו בהבדלים בין משפט הפתיחה למשפט הסיום, הצחוק יתפשט בכל הבית!

אם אתה משחק את המשחק בקבוצות, הקבוצה שעושה הכי פחות טעויות בהעברת ההודעה המקורית מנצחת.

2. הסרטים

המשחק הקלאסי הזה גם מהנה מאוד וכדי לשחק בו, אתה צריך לחלק לשתי קבוצות או יותר.

אדם שמנהל את המשחק בוחר סרט ולחש אותו לאוזנו של שחקן. לאחר מכן, שחקן זה חייב לשחק את הסרט כך שהשחקנים האחרים יגלו את הכותרת. הקבוצה שמנחשת זאת ראשונה מנצחת.

3. בלדרדש

זהו משחק קלפים שדורש שני שחקנים בלבד. המטרה היא להטיל בתורות קלפים למרכז השולחן עד ששניכם תסיימו עם החפיסה בידכם.

כדי לשחק, כל אחד חייב לומר את שם הקלף שהוא משליך ולהניח אותו עם הפנים כלפי מטה על השולחן. אם היריב מאמין לך, אתה לוקח את התור שלך. אבל, אם הם לא מאמינים לך, הם יאמרו "בלדרש" ויבקשו להפוך את הכרטיס כדי לברר אם אתה דובר אמת או לא.

כאשר שחקן משקר וההונאה מתגלה, עליו להרים את הקלף בחזרה ולהוסיף אותו לחפיסה שלו. השחקן הראשון שמצליח להיפטר מכל החפיסה שלו מנצח.

בני נוער, בואו נשחק!

שלושת המשחקים האלה פשוטים אבל די משעשעים. אם תרצה, אתה יכול לבחור רבים אחרים, אבל הדבר הבסיסי הוא להראות לצעירים שיש דרכים שונות ליהנות.

כמו כן, במידת האפשר, קדם זמן בילוי בחוץ ועם המשפחה, שכן היתרונות של פעילויות מסוג זה הם הרבה יותר ממה שאתה חושב.

פופולריים