8 סרטים בלתי נשכחים משנות ה-80 וה-90

להלן נדבר על 8 סרטים בלתי נשכחים משנות ה-80 וה-90
כדי להזכיר לכם את גיל ההתבגרות או נעוריכם, להלן נדבר על 8 סרטים בלתי נשכחים משנות ה-80 וה-90.
קח קצת פופקורן ותרגיש נוח על הספה! היום, אנחנו הולכים לדבר על 8 סרטים בלתי נשכחים משנות ה-80 וה-90.

יש רגעים, שירים, סרטים וספרים שמציינים את חייהם של אנשים, ולכל דור יש סדרה של רגעים שסימנו את חייהם. הסרטים השתנו, בדיוק כמו שהחיים והאנשים השתנו. עם זאת, יש מספר רב של סרטים שלמרות חלוף הזמן, עדיין פופולריים מאוד היום. כדי להזכיר לכם את גיל ההתבגרות או הנעורים שלכם, להלן נדבר על 8 סרטים בלתי נשכחים משנות ה-80 וה-90.

סרטים בלתי נשכחים משנות ה-80 וה-90

גריז

למרות שהראשון מבין הסרטים במבחר הגיע ב-1978, פשוט לא יכולנו לעזוב אותו, לאור הצלחתו והשפעתו על העשורים הבאים.

סיפור האהבה בתיכון בין דני זוקו וסנדי אולסון החזיק אלפי אנשים במתח. ולמרות הזמן החולף, הוא ממשיך להיות להיט בכל פעם שערוצי טלוויזיה מחליטים לכלול אותו בתכניות שלהם.

חברות, אהבה, תיכון ותפאורה של שנות ה-50 הותירו את חותמם על דורות רבים.

ET

החייזר המוכר והאהוב ביותר בתולדות הקולנוע הוא, ללא ספק, ET, גיבור הסרט הזה שיצא ב-1982.

הז'אנר של הסרט הזה הוא מדע בדיוני, אבל זה הופך אותו ללא פחות מחביב. הבמאים הצליחו לרגש אלפי ואלפי אנשים עם סיפור הידידות היפה בין החייזר לילד.

זוכה ארבעה אוסקרים וגלובוס זהב עבור הסרט הדרמטי הטוב ביותר, אנו בטוחים שהחייזר הקטן הזה יחזיר רגעים נפלאים של ילדותך.

אישה יפה, אחד הסרטים הבלתי נשכחים של שנות ה-80 וה-90

ב-1990 עלתה על המסך הגדול אחת הקומדיות הרומנטיות המצליחות ביותר. הכוכבים הבלתי מעורערים, ג'וליה רוברטס וריצ'רד גיר, גרמו לחצי מהעולם להיאנח עם מערכת היחסים שלהם.

למרות הזמן שחלף, הוא שודר שוב יותר מ-25 פעמים, ואף פעם לא ירד מתחת למיליון צופים בכל פעם. והכוח של Pretty woman עדיין נוכח 30 שנה מאוחר יותר.

רוח

עוד סרטים בלתי נשכחים משנות ה-80 וה-90
עוד סרטים בלתי נשכחים משנות ה-80 וה-90.

ללא ספק, 1990 הייתה שנה של הלהיטים הגדולים על המסך הגדול. לא רק שזה הביא לנו Pretty Woman, אלא גם Ghost, סיפור אהבה מעבר לקבר. זהו אחד הסרטים הסנטימנטליים בהיסטוריה.

אהבה, הבעת רגשות, כמו גם אובדן של מישהו שאתה אוהב הם הנושאים בסרט הזה. הצלחתו הייתה כזו שכרגע יש אפילו עיבוד מוזיקלי. מה גם שהסיפור זכה בשני אוסקרים.

עוד סרטים בלתי נשכחים משנות ה-80 וה-90

ריקוד מושחת

ריקוד מלוכלך נחשב לאחת הקלאסיקות הגדולות של שנות ה-80. סיפור האהבה הזה בין מורה לריקוד לתלמיד צעיר, המותאם לקצב המוזיקה, סנוור מאות בני נוער ברחבי העולם.

בנוסף, אי אפשר לשכוח לציין את פסקול הסרט. השיר The Time of My Life הוא עדיין אחד מהמושמעים ביותר בהיסטוריה. והוא זכה בשני הפרסים המצליחים בהיסטוריה: אוסקר וגלובוס הזהב.

חברת המשוררים המתים

בשנת 1989, חברת משוררים מתים עזרה לצעירים רבים למצוא את דרכם. המסע המשותף בין מורים לתלמידים, נושא שלא עוסק בו באותה תקופה, הוא העלילה המרכזית של הסרט, שמנסה לשבור כמה מהכללים שהיו נהוגים בבתי ספר מסורתיים עד לאותה נקודה.

בחזרה לעתיד

ב-1985 הגיע אחד מסרטי המדע הבדיוני והקומדיה המצליחים בהיסטוריה, שהפך בסופו של דבר לטרילוגיה. האפקטים המיוחדים, כמו גם התפאורה, היו תופעה של זמנם. אם כי, כמובן, כיום ההשפעות הללו מיושנות עם הטכנולוגיות הרבות שיש לנו כעת.

חומות של תקווה

מתרחש בכלא ובכיכובם של טים רובינס ומורגן פרימן, הסרט הזה משנת 1994 הוא אחד הסרטים החשובים בהיסטוריה. דרך סיפור החברות של שני הגיבורים, הסרט מציע מבט אופטימי על החיים, מזמין את הקהל להרהר בערכים שלהם ולעולם לא לאבד תקווה.

פופולריים