"צעצוע של סיפור 4" מראה לנו שדיסני מתפתחת

האבולוציה של דיסני שניכרת ב-Toy Story 4 חורגת הרבה מעבר לפרטים באנימציה שלו
האבולוציה של דיסני שניכרת ב-Toy Story 4 חורגת הרבה מעבר לפרטים באנימציה שלו.
"עד האינסוף והלאה" ו"יש לך חבר בי" הם משפטים אגדיים מסאגת הסרטים של "צעצוע של סיפור", שחזרה למסך הגדול ביוני השנה עם "צעצוע של סיפור 4".

Toy story 4 היה להיט שובר קופות מאז יציאתו לאור. מיליונים כבר יצאו לבתי קולנוע ברחבי העולם כדי לגלות את ההרפתקאות האחרונות של וודי, באז וחבריהם.

24 שנים חלפו מאז יציאת הסרט הראשון To y Story ב-1995. עם זאת, וודי, באז ולהקת הצעצועים שלהם ממשיכים לבדר את הקהל כמעט שניים וחצי עשורים מאוחר יותר.

אבל אולי לא שמתם לב שחלק מהדברים השתנו. המשך לקרוא כדי לגלות עוד.

רמת הפירוט על המסך

כפי שהזכרנו לעיל, חלפו 24 שנים בין יציאת הסרט המקורי לבין הפרק הרביעי שלו. ללא ספק, אחד ההיבטים שמשתמשי המדיה החברתית מציינים יותר מכל הוא רמת הפירוט שאתה יכול להעריך ב- Toy story 4.

פרטי האנימציה בסרט הזה לא נעלמו מעיניהם. לדוגמה, פשוט תסתכל על הטשטוש של זרועות מנקה המקטרות של הדמות החדשה של הסרט, פורקי.

ואתם זוכרים את רועת הפורצלן האהובה של וודי מהסרט הראשון? הפרטים של תלבושת התחרה של בו ביפ בסרט החדש ראויים להערצה. למעשה, זה נראה כאילו הם באמת נעשו בעבודת יד.

עוצמת הצבעים וקטעי האנימציה המדהימים בסרט הזה יפוצצו את דעתכם. אם עקבת אחרי סאגת צעצוע של סיפור מההתחלה, אז אתה באמת תעריך איך האנימציה התפתחה כדי ליצור את צוות הצעצועים.

הדיאלוגים הפנימיים והרגשיים בסיפור צעצוע 4

בעוד שסאגת Toy story ידועה ברגישות וברגשות שהיא מייצרת, הסרט הרביעי הוא ללא ספק הרגשי ביותר .

למרות שהסרט מכוון לקהל צעיר, הדיאלוגים העמוקים המתרחשים נוגעים לבני המילניום והמבוגרים שגדלו עם הצעצועים הללו. אחרי הכל, מי מעולם לא חזר לחדר השינה שלו כדי לבדוק אם הצעצועים שלו נאספו בדיוק כמו וודי וחבריו?

24 שנים חלפו מאז יציאת הסרט הראשון של צעצוע של סיפור ב-1995
24 שנים חלפו מאז יציאת הסרט הראשון של צעצוע של סיפור ב-1995.

הפרידות, החברות והאהבה שמתלכדים בסרט הזה יגעו בך באותה מידה שהם מבדרים אותך.

פרטים חיוניים נוספים של הסרט

הכללה חברתית

אחד הנושאים הגדולים ביותר שאנו קוראים ושומעים עליהם בחדשות ובמדיה החברתית כיום הוא נושא ההכללה החברתית.

ואחד ההיבטים של הכלה חברתית הוא הקבלה של אנשים עם מוגבלות כלשהי . וזה משהו שדיסני כבר ביקשו לעשות בסרטים לפני צעצוע של סיפור 4.

במהלך היום הראשון של בוני ללימודים, אנו רואים שבין חבריה לכיתה יש ילד עם לקות שמיעה. יוצרי הסרט הקפידו להציב את הילד בקדמת הסרט... אנו מגלים את מוגבלותו מכיוון שאנו יכולים לצפות בשתל השבלול שלו.

בכך, דיסני - ענקית בתעשיית הקולנוע והבידור - מלמדת שיעור חשוב. הם מראים לילדים ומבוגרים כאחד את החשיבות של הכלה וקבלה של אנשים עם מוגבלות. יתרה מכך, הם מציעים ייצוג לאנשים עם מוגבלות ונותנים להם אופי שהם יכולים להתייחס אליו.

הפניות לסרטי דיסני אחרים

לעורר רגשות ורגשות היא אחת המטרות שיש לסרטים האלה כשמדובר בצופים מבוגרים. מסיבה זו, בזמן הצפייה ב- Toy Story 4, מעריצי דיסני מנוסים ישימו לב להתייחסויות האלה לסרטי דיסני ישנים יותר:

  • אחד מחבריה לכיתה של בוני הוא בו, אחת הדמויות הראשיות בסרט " מפלצות", מ -2001.
  • רוכב האופנוע הצעצוע בחנות העתיקות, Duke caboom, הופיע גם בסרט קודם של דיסני. בסרט המדהימים (2004), הוא השתייך לילד הצעיר של המשפחה, ג'ק ג'ק.
  • בשלב מסוים בסרט, הכבשים של בו פיפ נותנות לה בקבוק. זוהי אותה פלטת בקבוק שהדמות הראשית של Up (2019) לובשת.

שוויון בסיפור צעצוע 4

האבולוציה של דיסני שניכרת ב- Toy Story 4 חורגת הרבה מעבר לפרטים באנימציה שלו. דיסני גם עושה צעד חשוב על ידי פירוק סטריאוטיפים וקידום שוויון מגדרי.

בסרט הראשון של צעצוע של סיפור אנו רואים את בו פיפ לבוש בשמלה מנוקדת וראוותנית. עם זאת, המראה שלה שונה לחלוטין כשהיא עושה את הקאמבק שלה בסרט האחרון. כאן, אנחנו רואים אותה לובשת חליפת מכנסיים בצבע תכלת, מה גם שעכשיו היא לובשת גם שכמייה.

השמלה המקורית לא אפשרה לבו פיפ להראות שהיא הרבה יותר מבובה המקשטת מנורה. עכשיו אנחנו מכירים אותה כלוחמת, מגן והמוח מאחורי ההרפתקאות בחלק 4 של סדרת סרטי צעצוע של סיפור.

והאישיות החזקה שלה היא מה שהופך אותה לאחת הדמויות הראשיות של הסרט. הרועה המתוקה הפכה ללוחמת גיבורה שחשיבותה רלוונטית מתמיד.